sertifikatas LT e1465467335133

Skubame pasidalinti džiugia naujiena. 2013 m. gegužės 21 d. Mokyklai “Art of Beauty” išduotas sertifikatas, patvirtinantis, kad Mokyklos “Art of Beauty” vadybos sistema atitinka tarptautinio vadybos sistemos ISO 9001:2008 kokybės standarto reikalavimus pagal sertifikavimo sritį “Pirminis ir tęstinis formalusis profesinis mokymas, įskaitant mokymo programų rengimą”. ISO 9001 sertifikatas įrodo Mokyklos “Art of Beauty” įsipareigojimą siekti kokybės ir klientų pasitenkinimo.

Mūsų sėkmės paslaptis – visur siekti kokybės – nuo kasdienės veiklos iki klientų (būsimų ir esamų mokinių) aptarnavimo standartų ir produktų (mokymo paslaugų), kuriuos mes tiekiame. Mūsų tikslas – didinti prekės ženklo vertę bei įvaizdį ir užtikrinti, kad mokykla būtų geriau pasiruošusi pasinaudoti naujomis galimybėmis vis stipriau konkuruojančioje globalioje rinkoje.

Sertifikavimo privalumai
 
• Įrodo mūsų įsipareigojimą siekti kokybės ir klientų pasitenkinimo
• Užtikrina, kad mūsų produktai ir paslaugos veiksmingai tenkintų klientų ir įstatymų nustatytus reikalavimus
• Suteikdama etaloną palyginimui, leidžia mums įvertinti, kiek buvo nuveikta siekiant nuolatinio verslo veiklos tobulinimo
• Padeda gerinti mūsų organizacijos efektyvumą

ISO 9000 šeimos standartai atspindi tarptautinį susitarimą dėl gerosios kokybės vadybos praktikos. ISO 9001:2008 yra standartas, pateikiantis reikalavimus kokybės vadybos sistemai, pagal kurį gali būti sertifikuojama. Tai žinomiausias pasaulyje standartas, tinkantis visoms organizacijoms, nesvarbu kokio dydžio, tiek verslo, tiek valstybinėms, gamybos, paslaugų bei prekybos.

Standartas remiasi aštuoniais kokybės vadybos principais (visi jie yra svarbūs gerai verslo praktikai):

• Orientavimasis į vartotoją
• Lyderystė
• Darbuotojų įtraukimas
• Procesinis požiūris
• Sisteminis požiūris į vadybą
• Nuolatinis gerinimas
• Faktais pagrįstų sprendimų priėmimas
• Abipusiai naudingi santykiai su tiekėjais