Mokykla „Art of Beauty“ yra vienintelė CIDESCO akredituota mokykla Lietuvoje, kuri suteikia tarptautinius CIDESCO holistinio masažo diplomus!

2014 metais CIDESCO (Šveicarija) sekretoriatas patvirtino, kad Mokykla „Art of Beauty“ yra akredituota CIDESCO mokykla

Baigusiems šiuos mokymus ir išlaikius egzaminus bus išduodamas Tarptautinis CIDESCO grožio terapeuto diplomas.

DĖMESIO! Renkamos CIDESCO grupės mokymuisi rusų kalba.

Tarptautinis CIDESCO grožio terapeuto diplomas - kita informacija

  • CIDESCO estetikos ir kosmetologijos komitetas jau nuo 1946 m. yra labiausiai pasaulyje pripažinta ir vertinama organizacija estetinės kosmetologijos srityje.
  • CIDESCO diplomas laikomas prestižiškiausiu grožio terapeuto diplomu visame pasaulyje ir įrodo aukščiausią profesionalumo lygį, atitinkantį tarptautinius standartus.
  • CIDESCO diplomas yra pripažintas pasauliniu mastu, daugiau nei 40 šalių, suteikiantis galimybę dirbti užsienyje.
  • Mokyklos “Art of Beauty” kosmetikės specialybės absolventai turi galimybę laikyti tarptautinį grožio terapeuto CIDESCO egzaminą ir gauti tarptautinį diplomą, nes ši programa integruota į kosmetiko programą.
  • Jau turinčioms kitų mokymo įstaigų kvalifikaciją ir ne mažiau kaip 3 metų praktinę patirtį specialistėms CIDESCO egzaminą galima laikyti eksternu. Suteiksime visą teorinę medžiagą mokymuisi savarankiškai. Pasiruošimas praktiniam egzaminui truks savaitę.
  • Mokyklos “Art of Beauty” kosmetiko programos mokiniams tarptautinio CIDESCO egzamino laikymas įskaičiuotas į mokslų kainą.
  • EXTERNU: Kosmetolgėms ir kosmetikėms, norinčioms kelti kvalifikaciją ir turinčioms ne mažesnę nei 3 m. patirtį: CIDESCO egzamino kaina – 2000 €. INFA egzamino kaina – 2000 €. Į kainą įskaičiuotos visos priemonės reikalingos praktinio egzamino pasiruošimui, teorinė mokymosi medžiaga, administracinis mokestis, bei praktinis parengimas egzaminui 1 savaitė. Jei norite įgyti du tarptautinius diplomus CIDESCO ir INFA- kaina – 3000 €. Kreiptis į mokymo įstaigą galite kasmet iki kovo 1, egzaminai vyksta kartą metuose birželio mėnesį.

Kviestiniai mokytojai

Šioje programoje turime nuostabius šios srities profesionalus – Kviestinius Mokytojus

Bele photography (1 of 1)-2

Rūta Stratkauskienė masažo kelyje nuo 1990 m. Ji savo karjerą pradėjo nuo med. sesers praktikos, vėliau studijavo ir kėlė savo kvalifikaciją masažo, eniologijos, holistikos, ajurvedos, neuroedukacijos srityse Lietuvoje, Rusijoje, Indijoje ir Tailande. 2007/2008 m. tapo Lietuvos, Baltijos šalių ir Tarptautinio Masažo čempionato  laureatė. Aukščiausios kategorijos SPA meistrės vardą  apsigynė „SPA School International”. Holistinio masažo pradininkė Lietuvoje, holistinio masažo namų „7 prisilietimas” įkūrėja (https://www.7prisilietimas.lt/lt/bei vadovė ir tarptautinės „RS Holistic massage” mokyklos  įkūrėja ir mentorė. Nuo 2010 m. iki šiol Rūta aktyviai dalyvauja Tarptautinių masažo čempionatų ekspertų komisijose bei Lietuvos masažuotojų profesinėje veikloje, yra Lietuvos sveikatingumo masažų asociacijos (LSMA) viena iš steigėjų ir vadovė.

Autorinė holistinio masažo metodika “7S holistinis masažas”:

Tai bazinė holistinio masažo metodika, kuri turi visaapimantį (holistinį) poveikį septyniems fizinio kūno sluoksniams arba sistemoms – nervų sistemai, kūno skysčiams, poodiniam riebaliniam sluoksniui, fascijoms, raumenims, sausgyslėms, raiščiams, sąnariams.

Tai autorinė ir unikali tik šiai mokymų programai sukurta masažo metodika, kurioje taikomos trys specifinės masažo technikos – dinaminė sąnarių mobilizaciją, kompresinis minkštųjų audinių tempimas ir pulsuojantis maigymas. Šio masažo unikalumas – minimalios masažuotojo energijos sąnaudos ir atkurtos optimalios kliento kūno struktūrų funkcijos.

Turite papildomų klausimų?

Daugiau informacijos apie CIDESCO diplomą suteiks telefonu  +370 630 08998 arba el. paštu mokykla@aob.lt

Mokinių atsiliepimai