Mokykla „Art of Beauty“ yra vienintelė CIDESCO akredituota mokykla Lietuvoje, kuri suteikia tarptautinius CIDESCO holistinio masažo diplomus!

2014 metais CIDESCO (Šveicarija) sekretoriatas patvirtino, kad Mokykla „Art of Beauty“ yra akredituota CIDESCO mokykla

Baigusiems šiuos mokymus ir išlaikius egzaminus bus išduodamas Tarptautinis CIDESCO holistinio masažo diplomas.

Tarptautinis CIDESCO holistinio masažuotojo diplomas - kita informacija

 • CIDESCO nuo 1946 m. yra labiausiai pasaulyje pripažinta ir vertinama organizacija estetinės kosmetologijos srityje ir SPA srityje.
 • CIDESCO diplomas laikomas prestižiškiausiu Holistinio masažuotojo diplomu visame pasaulyje ir įrodo aukščiausią profesionalumo lygį, atitinkantį tarptautinius standartus.
 • CIDESCO diplomas yra pripažintas pasauliniu mastu, daugiau nei 40 šalių, suteikiantis galimybę dirbti užsienyje.
 • Mokyklos “Art of Beauty” masažo specialybės absolventai turi galimybę laikyti tarptautinį CIDESCO holistinio masažo egzaminą ir gauti tarptautinį diplomą, nes ši programa integruota į masažuotojo programą.
 • Jau turintiems gydomojo masažo specialisto ir masažuotojo kvalifikaciją, esant laisvų vietų grupėje, galima jungtis tik į CIDESCO holistinio masažo paskaitas.
 • EXTERNU: Asmenims, turintiems biomedicininės srities išsilavinimą(kineziterapeutams, ergoterapeutams, slaugytojams ar kitos specializacijos medikams), gydomojo masažo specialisto ir masažuotojo kvalifikacijas turintiems asmenims).
 • Mokyklos “Art of Beauty” masažo programos mokiniams tarptautinio CIDESCO egzamino laikymasįskaičiuotas į mokslų kainą.
 • Jau turintiems gydomojo masažo specialisto ir masažuotojo kvalifikaciją, esant laisvų vietų grupėje, galima jungtis tik į CIDESCO holistinio masažo paskaitas. Mokyklos „Art of beauty“ absolventams kaina – 2000 eur, kitų mokymosi įstaigų absolventams kaina 3000 eur.
 • EXTERNU: Asmenims, turintiems biomedicininės srities išsilavinimą(kineziterapeutams, ergoterapeutams, slaugytojams ar kitos specializacijos medikams), gydomojo masažo specialisto ir masažuotojo kvalifikacijas turintiems asmenims). Mokyklos „Art of beauty“ absolventams kaina – 2000 eur, kitų mokymosi įstaigų absolventams kaina 3000 eur. Į kainą įskaičiuotos visos priemonės reikalingos praktinio egzamino pasiruošimui, teorinė mokymosi medžiaga, administracinis mokestis, bei praktinis parengimas egzaminui 1 savaitė. Kreiptis į mokymo įstaigą galite kasmet iki kovo 1, egzaminai vyksta kartą metuose birželio mėnesį.
 • HOLISTINIO masažo ABC. Holizmo istorija ir filosofija. Holistinės  filosofijos principai gyvenime ir masažo suvokime. Holistinio masažo struktūra. (kviestinė mokytoja – Rūta Stratkauskienė);
 • Autorinė holistinio masažo metodika “7S holistinis masažas” praktika (kviestinė mokytoja – Rūta Stratkauskienė);
 • Švediškas kūno masažas (kviestinė mokytoja – Rūta Stratkauskienė);
 • Veido odos paruošimas masažui: demakiažas, odos nuvalymas, tonizavimas, kosmetinių kaukių aplikacija ir masažo procedūros užbaigimas;
 • Kobido veido masažas;
 • Galvos ir skalpo miofascialinis masažas;
 • Kūno šveitimas;
 • Kūno giliųjų audinių masažas (deep tissue);
 • Terapinis pėdų ir plaštakų masažas.

Kviestiniai mokytojai

Šioje programoje turime nuostabius šios srities profesionalus – Kviestinius Mokytojus

Bele photography (1 of 1)-2

Rūta Stratkauskienė masažo kelyje nuo 1990 m. Ji savo karjerą pradėjo nuo med. sesers praktikos, vėliau studijavo ir kėlė savo kvalifikaciją masažo, eniologijos, holistikos, ajurvedos, neuroedukacijos srityse Lietuvoje, Rusijoje, Indijoje ir Tailande. 2007/2008 m. tapo Lietuvos, Baltijos šalių ir Tarptautinio Masažo čempionato  laureatė. Aukščiausios kategorijos SPA meistrės vardą  apsigynė „SPA School International”. Holistinio masažo pradininkė Lietuvoje, holistinio masažo namų „7 prisilietimas” įkūrėja (https://www.7prisilietimas.lt/lt/bei vadovė ir tarptautinės „RS Holistic massage” mokyklos  įkūrėja ir mentorė. Nuo 2010 m. iki šiol Rūta aktyviai dalyvauja Tarptautinių masažo čempionatų ekspertų komisijose bei Lietuvos masažuotojų profesinėje veikloje, yra Lietuvos sveikatingumo masažų asociacijos (LSMA) viena iš steigėjų ir vadovė.

Autorinė holistinio masažo metodika “7S holistinis masažas”:

Tai bazinė holistinio masažo metodika, kuri turi visaapimantį (holistinį) poveikį septyniems fizinio kūno sluoksniams arba sistemoms – nervų sistemai, kūno skysčiams, poodiniam riebaliniam sluoksniui, fascijoms, raumenims, sausgyslėms, raiščiams, sąnariams.

Tai autorinė ir unikali tik šiai mokymų programai sukurta masažo metodika, kurioje taikomos trys specifinės masažo technikos – dinaminė sąnarių mobilizaciją, kompresinis minkštųjų audinių tempimas ir pulsuojantis maigymas. Šio masažo unikalumas – minimalios masažuotojo energijos sąnaudos ir atkurtos optimalios kliento kūno struktūrų funkcijos.

Turite papildomų klausimų?

Daugiau informacijos apie CIDESCO diplomą suteiks telefonu  +370 630 08998 arba el. paštu mokykla@aob.lt

Mokinių atsiliepimai