SVEIKI ATVYKĘ!

 

Jei “Art of Beauty” mokykla būtų žmogus – ji būtų iniciatyvi, nuolat tobulėjanti, draugiška, pilna idėjų, kosmopolitiška asmenybė. Būtent tokią mokyklą mes ir kuriame. Pagrindinė Mokyklos “Art of Beauty” atsiradimo priežastis – kelti profesinį kosmetologų bei masažuotojų lygį Lietuvoje. Mūsų tikslas paruošti savarankiškus aukštos kvalifikacijos darbuotojus, kurie mylėtų savo profesiją ir siektų tapti savo srities profesionalais.

Taip pat norėčiau pabrėžti, kad tikrai didžiuojamės savo mokyklos kvalifikuotais dėstytojais, turinčiais ne tik puikių teorinių, bet ir praktinių žinių. Manome, kad labai svarbu savo studentams perduoti sukauptą patirtį ir pasidalinti šių dienų aktualijomis grožio srityje.

Matydami vis platesnę visuomenę ir poreikį, nuo 2010 metų savo studentams siūlome įgyti ir tarptautinio lygio grožio bei estetikos diplomus. Tapome vienintele Lietuvoje pripažinta tarptautinės grožio estetikų federacijos INFA narė. Be to, nuo 2014 metų “Art of Beauty” tapo vienintelė Lietuvoje akredituota CIDESCO mokykla. CIDESCO tarptautinis diplomas laikomas prestižiškiausiu grožio terapeuto diplomu visame pasaulyje ir įrodo aukščiausią profesionalumo lygį, atitinkantį tarptautinius standartus. Nuo 2017 metų siūlome įgyti tarptautinę ITEC masažo specialisto kvalifikaciją, pripažintą visame pasaulyje. Kadangi niekada nenustojame tobulėti- 2018 m. startavo nauja programa- tarptautinis CIDESCO Media Makeup diplomas, o 2020 m. tarptautinis CIDESCO Spa diplomas. Nuo 2021 m. pirmieji Lietuvoje pradėjome ruošti oficialius pirties specialistus pagal modulinę profesinio mokymo tęstinę programą.

Kviečiu įgyvendinti savo svajonę kartu su Mokykla “Art of Beauty”!

 

Rūta Bražiūnienė

Mokyklos įkūrėja ir direktorė

Ruta e1464343552298