Art of Beauty-33

Gydomojo masažo specialistas

Įgyvendinkite savo svajonę – įgykite gydomojo masažo specialisto kvalifikaciją, tuomet gausite licenciją ir  galėsite atlikti gydomąjį masažą medicinos, reabilitacijos ir globos, sveikatingumo arba grožio įstaigose,  o tarptautiniai diplomai suteiks galimybę dirbti užsienyje.

Gydomojo masažo specialisto programoje įgysite visų būtiniausių žinių apie skirtingas masažo metodikas ir SPA procedūras, reabilitaciją po traumų ir ligų, darbą su sportininkais, vaikais ir nėščiosiomis. Mokymosi programa sudaroma remiantis šiuolaikinės sveikatingumo rinkos tendencijomis. Masažo mokytojai – dirbantys specialistai, tarptautinių programų diplomantai, nuolat tobulina profesines žinias, taiko jas praktikoje ir savo patirtimi dalinasi su mokiniais. Net 70 proc. laiko skirta praktiniam mokymui realioje darbo aplinkoje, ir tai suteikia įgūdžių ir pasitikėjimo savarankiškam startui. Mokykla „Art of Beauty“ vienintelė mokymo įstaiga Lietuvoje, kuri masažuotojo specialybės mokiniams siūlo kartu su valstybiniu profesinio mokymo diplomu įgyti ir Tarptautinius ITEC sportinio masažo bei prestižinį CIDESCO SPA terapeuto diplomus.

Art-of-Beauty-32

Gydomojo masažo specialisto mokymo programos išskirtinumas

 • Unikali galimybė vietoj 1 diplomo įgyti 3 diplomus – valstybinį ir tarptautinius CIDESCO SPA TERAPEUTO ir ITEC SPORTINIO MASAŽO.
 • Baigę mokslus, gausite gydomojo masažo licenciją su kuria galėsite dirbti akredituotose medicinos įstaigose.
 • Išduodami papildomų modulių: “Netradicinio masažo” ir “Kūno puoselėjimo procedūrų” valstybiniai pažymėjimai
 • Nėra amžiaus cenzo.
 • Nereikalaujama darbo patirtis.
 • Praktinis mokymas sudaro 70% gydomojo masažo specialisto mokymo ir vyksta kasdien realioje darbo aplinkoje.
 • Užsiėmimus veda tarptautinę kvalifikaciją turintys gydomojo masažo profesijos mokytojai-praktikai.
 • Suteikiama visa teorinė medžiaga.
 • Suteikiama darbo apranga.
 • Suteikiamos masažo ir vienkartinės priemonės.
 • Gydomojo masažo specialisto mokymus finansuoja užimtumo tarnyba. Daugiau informacijos čia.

Mokykla “Art of Beauty” – vienintelė mokymo įstaiga Lietuvoje, kuri gydomojo masažo specialisto programos mokiniams suteikia galimybę įgyti net 3 diplomus – valstybinį bei tarptautinius ITEC sportinio masažo bei prestižinį CIDESCO SPA terapeuto diplomus, nes tarptautinės programos yra integruotos į valstybinę. Mokymų programa vykdoma pagal aukštus tarptautinius standartus, o diplomai pripažįstami užsienio šalyse. Teoriniai dalykai integruoti į praktinį mokymą, todėl anatomijos ir fiziologijos mokysitės inovatyviai, pasitelkiant šiuolaikines technologijas ir 3D vaizdus. Gydomojo masažo specialisto programa atspindi integralų požiūrį į žmogaus kūną. Tarptautiniai diplomai suteikia daugiau galimybių įsidarbinti ne tik Lietuvoje bet ir užsienyje. Tarptautiniai egzaminai laikomi Lietuvoje lietuvių kalba.

PIRMINIO MOKYMO PROGRAMA

Programos valstybinis kodas:

Skirta asmenims siekiantiems antros kvalifikacijos, t. y. jau turintiems profesinį ar aukštąjį išsilavinimą.

Mokymosi trukmė: 1,5 metų

Mokslų kaina: 5500 €

Tarptautinis ITEC sportinio masažo ir prestižinis CIDESCO SPA terapeuto diplomai jau įskaičiuoti į mokslų kainą!

Daugiau apie priėmimo sąlygas rasite čia

Daugiau informacijos apie finansavimą per Užimtumo tarnybą rasite čia

TĘSTINIO MOKYMO PROGRAMA

Programos valstybinis kodas:

Skirta asmenims siekiantiems antros kvalifikacijos, t. y. jau turintiems profesinį ar aukštąjį išsilavinimą.

Mokymosi trukmė: 1 metai

Mokslų kaina: 5500 €

Tarptautinis ITEC sportinio masažo ir prestižinis CIDESCO SPA terapeuto diplomai jau įskaičiuoti į mokslų kainą!

Daugiau apie priėmimo sąlygas rasite čia
Daugiau informacijos apie finansavimą per Užimtumo tarnybą rasite čia

Galimybė mokytis dalinai nuotoliniu būdu, derinant mokslą su darbu!

Daugiau informacijos telefonu / Viber / WhatsApp +37063008998

Mokslų kaina:  4500 € (Į kainą įskaičiuotos kosmetikos priemonės (“starter kit”) / uniforma / egzaminai).

Kita informacija

Įgūdžių ugdymas

Mokyklos absolventai išmoks gydomojo masažo suaugusiems, nėščiosioms ir vaikams, sportinio masažo,   tailandietiškas masažas ant grindų (tatamio), Ajurvedinio, karštų akmenų, anticeliulitinio, povandeninio masažo, japoniško Asahi veido masažo ir pėdų refleksoterapijos.  Jie Išmoks veiksmingų klientų fizinės ir emocinės būklės  vertinimo metodų, todėl gebės lengvai pritaikyti procedūras prie individualių paciento poreikių bei užtikrins sveikatos atstatymo veiksmingumą. 

 

Galimybės užmegzti ryšius

Mokiniai skatinami dalyvauti kasmetiniuose masažuotojų meistriškumo konkursuose. Mokyklos Mokytojai puikiai parengia šiems konkursams, todėl dažnai mūsų Mokyklos mokiniai ir absolventai užima prizines vietas.  Mokiniai yra skatinami dalyvauti  Lietuvos masažuotojų asociacijos bei Mokyklos partnerių organizuojamuose kvalifikacijos kėlimo renginiuose.  Tokie renginiai suteikia vertingų galimybių užmegzti ryšius, keistis įžvalgomis ir ieškoti galimų karjeros galimybių masažo ir sveikatinimo srityje. Mokykloje organizuojamų kviestinių pranešėjų seminarai suteikia papildomų galimybių užmegzti ryšius ir mokytis iš pripažintų specialistų.

 

Portfolio kūrimas

Kurso metu mokiniai turi parašyti 2 projekto darbus – CIDESCO SPA terapeuto ir ITEC sportinio masažo, kurie susideda iš teorinės bei praktinės dalių. Praktikos vadovo kuruojami, mokiniai atliеka 3 atvejų analizę (3 modeliams atliekamos po 4 SPA procedūras) bei pasirenka 5 atvejus sportinio masažo analizei (5 modeliams atliekamos po 5 sportinio masažo procedūros). Projekto darbuose procedūrų eiga ir gauti rezultatai fiksuojami nuotraukose ir išsamiai aprašant. Šių darbų rašymas ir realių atvejų atlikimas bei analizė, padeda mokiniams greičiau pajusti realų darbą.

 

Karjeros galimybės

Mūsų profesionalios gydomojo masažo programos absolventai gali rinktis įvairias karjeros galimybes tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Baigę mokslus masažuotojai gali rinktis darbą reabilitacijoje arba SPA centruose, turinčiuose medicinos įstaigos akreditaciją, dirbti su sportininkais, nėščiosiomis, kūdikiais ar vaikais, dirbti Lietuvoje ar svetur ir toliau tobulėti pasirinktoje srityje.

 

Sričiai aktuali mokymo programa

Mokyklos programa parengta pagal tarptautinius standartus. Baigęs mokslus, mokinys taps plataus profilio specialistu, nes mokosi atlikti daugelį įvairių masažų. Besimokant mokinys skatinamas pajusti, kuri sritis juos labiausiai domina ir sekasi: gydomasis masažas suaugusiems ar nėščiosioms ir vaikams, sportinis masažas, tailandietiškas masažas ant grindų (tatamio), Ajurvedinis, karštų akmenų, anticeliulitinis, povandeninis masažai, japonišką Asahi veido masažas ar pėdų refleksoterapiją. Platus atliekamų masažų spektras leis nesunkiai rasti darbą Lietuvoje ar svetur.

 

Praktinis mokymas

Gydomojo masažo specialisto programoje pirmenybė teikiama praktiniam mokymui, todėl suteikiama daug galimybių praktiškai taikyti įvairias masažo metodikas. Kasdien praktiniuose užsiėmimuose mokiniai dalį praleidžia būdami modeliais savo kolegoms, vėliau mokosi patys praktiškai atlikti masažus, o jų kolegos atvirkščiai tampa modeliais. Tad mokslo metu Jūs ne tik kasdien mokysitės atlikti įvairius masažus, bet ir patirsite šias procedūras patys. Toks intensyvus praktinis mokymas užtikrina neįkainojamą patirtį realioje darbo aplinkoje, tobulina įgūdžius kuruojant patyrusių mokytojų kolektyvui. Baigę mokslus mūsų specialistai gali iš karto gali kvalifikuotai teikti profesionalias gydomojo masažo paslaugas gydymo įstaigose, SPA centruose ar privačiai masažo salonuose.

Informacija dėl vizažo mokymų pradžios, priėmimo tvarkos (ko reikia, kur kreiptis):

 • Priėmimas į Mokyklą „Art of Beauty“ vyksta tiesiogiai iš anksto užsiregistravus telefonu  +370 630 08998 arba el. paštu mokykla@aob.lt  
 • Konsultacijos ir priėmimas vyksta darbo dienomis nuo 9 val. iki 16 val. adresu Vingrių g. 6A-15, Vilnius.
 • Mokymų pradžia 2024 m. rugsėjo 16 d., dokumentai priimami nuo 2024 gegužės 1 d
 • PRIĖMIMAS tik mokykloje iš anksto užsiregistravus.
 • Galimas Finansavimas per Užimtumo tarnybą iki 4620 Eur. daugiau informacijos rasite čia.

Reikalingų dokumentų sąrašas, pateikiant prašymą:

 • Galiojantis asmens tapatybę įrodantis dokumentas: pasas, asmens tapatybės kortelė, leidimas gyventi Lietuvoje.
 • Išsilavinimą liudijantys dokumentai: brandos atestatas ir jo priedas, pasiekimų pažymėjimas arba kito vidurinį išsilavinimą patvirtinantis dokumentas.
 • Dvi nuotraukos (2x3cm).
 • Medicininė pažyma forma Nr. 086/a (Stojančiojo į mokymo įstaigą medicininė pažyma).

Papildomi dokumentai:

 • Pažymėjimai (brandos atestato priedų) apie perlaikytus ir papildomai laikytus egzaminus ir metinius pažymius.
 • Ankstesnių studijų/mokslų diplomai ir jų priedai.
 • Dokumentai, patvirtinantys pavardės/vardo keitimą, jei ne visi pateikiami dokumentai yra ta pačia pavarde.

DUK

Turite papildomų klausimų?

Ar galiu sumokėti kursų mokestį dalimis, ar reikia sumokėti iš anksto?

Taip, sumokėti galima ir dalimis. Pirmą įmoką sumokate per 10 k. d., nuo pasirašytos sutarties datos, o kitas įmokas pagal sudarytą mokėjimų grafiką.

Kokia yra masažo mokymų trukmė ir ar tai dieninė, ar vakarinė programa?

 Gydomojo masažo specialisto programos trukmė priklauso nuo jūsų išsilavinimo, jei jūs esate tik po vidurinio išsilavinimo, tai mokslų trukmė trunka 1,5 metų. Jei turite bet kokį kitą išsilavinimą, tai mokslų trukmė yra 1 metai. Mokymosi būdas yra – dieninis. 

Ar yra galimybė mokytis nuotoliniu būdu?

Taip, yra galimybė mokytis dalinai nuotoliniu būdu, derinant su turimu darbu.

Ar į kursą įtrauktos praktikos galimybės arba praktinė patirtis?

Praktikuotis galimybė tikrai yra, kiekvienas mokinys gali pasirinkti jam tinkamą mūsų siūlomą praktikos vietą/įstaigą arba susirasti savarankiškai.

Ar yra kokių nors išankstinių sąlygų arba ankstesnės makiažo patirties, reikalingos norint užsiregistruoti?

Norint užsiregistruoti reikia susisiekti su mokykla, o mokytis gali visi norintys išmokti gydomojo masažo specialisto profesijos.

Ar gali užsiregistruoti užsienio studentai ir kokios yra jiems taikomos finansavimo galimybės?

Šioje programoje gali būti mokiniai, gyvenantys užsienyje, kalbantys lietuviškai ir    rusiškai. Dieniniame mokyme galimas Finansavimas per Užimtumo tarnybą iki 4620 Eur. Daugiau informacijos rasite čia.

Ar galima mokytis nuo nulio, visiškai be patirties?

Taip galite pradėti mokytis visiškai neturint jokios patirties.

Ką reikia įsigyti pradedant mokytis?

Prieš pradedant mokymus mokytojas jums suteiks visą informaciją dėl reikalingų jums priemonių darbui.

Ar galima darbą derinti su studijomis?

Taip yra įmanoma, nes paskaitos vyksta nepilną darbo dieną ir žinoma tai priklausys nuo jūsų darbo grafiko.

Mokytojai

Mūsų mokytojai yra savo srities profesionalai-praktikai, dirbantys Lietuvos SPA centruose, gydymo įstaigose ir privačiai, todėl suteikia daug žinių ir realių praktinių įžvalgų. Jų kompetencija apima įvairias masažo technikas, įskaitant švedišką, giliųjų audinių ir sportinį masažą, todėl užtikrinama visapusiška mokymosi patirtis, kuri padės jums sėkmingai dirbti įvairiose sveikatingumo ar reabilitacijos srityse.

Bele photography (1 of 1)-2

“Vizažisto darbas – tai įvaizdžio, kuris atspindėtų moters grožį, charakterį ir pabrėžtų jos individualumą, kūrimas makiažo pagalba. Vizažistas yra kūrėjas, dailininkas, psichologas ir stilistas viename.

Živilė Nagrockaitė – 2003 m. Vilniaus kolegijoje įgijo sveikatos mokslų profesinio bakalauro laipsnį, Higieninės ir dekoratyvinės kosmetologijos specialybę. Toliau tobulino savo įgūdžius kvalifikacijos kėlimo mokymuose, įgijo nagų dailės ir nagų dizaino specialybę, sėkmingai pabaigė blakstienų ir antakių laminavimo kursus. Sėkmingai versdamasi privačia praktika grožio srityje, Živilė suprato, kad labiausiai traukianti sritis yra vizažas. Tai paskatino gilinti žinias ir tikslingai baigti mokykloje „Art Of Beauty“ vizažisto mokymus, įgyjant Vizažisto kvalifikaciją bei tarptautinį CIDESCO Media Make-up diplomą.

 

4“Sveiki, esu Jelena Liaudinienė, daugiau nei 10 metų esu „Mary Kay“ trenerė ir vizažistė. Bet tai ne vienintelis mano darbas – dirbu ir makiažo mokytoja Vilniaus dizaino kolegijos mados dizaino katedroje. Išugdžiau daug talentingų studentų, kurie dabar garsėja visame pasaulyje. Taip pat turiu dar vieną mėgstamą veiklą – personalo konsultavimą ir ugdomąjį vadovavimą, kurie man padeda dirbant su klientais. Daug metų dirbu kino pramonėje, tarptautiniuose kosmetikos projektuose, Baltijos Baleto teatru bei Neli Beliakaitės Baltijos Baleto Akademija ir, aišku, dirbu su žinomais Lietuvos dizaineriais, tokiais kaip Juozas Statkevičius, Egidijus Rainys, Kęstas Rimdžius ir kt. Mano darbo rezultatai papuošė daugelio populiarių mados žurnalų viršelius. Stažavausi tokiuose valstybėse kaip USA, Prancūzija, Šveicarija, Japonija, Londonas, keldama savo kvalifikaciją”

Kviestiniai mokytojai

Šioje programoje turime nuostabius šios srities profesionalus – Kviestinius Mokytojus

Mokinių atsiliepimai