Mokykla „Art of Beauty“ yra vienintelė ITEC akredituota mokykla Lietuvoje, kuri suteikia tarptautinius ITEC sportinio masažo diplomus!

2017 metais ITEC (Anglija) sekretoriatas patvirtino, kad Mokykla „Art of Beauty“ yra akredituota ITEC mokykla

Baigusiems šiuos mokymus ir išlaikius egzaminus bus išduodamas Tarptautinis ITEC sportinio masažo diplomas.

DĖMESIO! Renkamos ITEC grupės mokymuisi rusų kalba.

Tarptautinis ITEC sportinio masažo diplomas - kita informacija

 • ITEC komitetas įsteigtas 1947 m. Didžiojoje Britanijoje, o nuo 1973 m. įgijo tarptautinės organizacijos statusą bei pradėjo veikti daugelyje šalių.
 • Šiandien ITEC per metus visame pasaulyje suteikia daugiau nei 38 000 ITEC kvalifikacijos diplomų.
 • ITEC testavimo centrai yra išsidėstę daugiau kaip 38 šalyse.
 • Mokyklos “Art of Beauty” gydomojo masažo specialybės absolventai turi galimybę laikyti tarptautinį sportinio masažo ITEC egzaminą ir gauti tarptautinį diplomą, nes ši programa integruota į gydomojo masažo programą.
 • EXTERNU: Asmenims, turintiems gydomojo masažo specialisto ir masažuotojo kvalifikacijas ir norintiems kelti kvalifikaciją. Kreiptis į mokymo įstaigą galite kasmet iki kovo 1 d, egzaminai vyksta kartą metuose birželio mėnesį.
 • Mokyklos “Art of Beauty” gydomojo masažo programos mokiniams tarptautinio ITEC egzamino laikymasįskaičiuotas į mokslų kainą.
 • EXTERNU: Mokyklos „Art of beauty“ absolventams kaina – 2000 eur, kitų mokymosi įstaigų absolventasm kaina 3000 eur.
 • Teisės aktai, reglamentuojantys sportinio masažo praktiką
 • Anatomija ir fiziologija, atliekant sportinį masažą
 • Sportinio masažo technikos
 • Sveikatinimo ir fizinės veiklos principai
 • Minkštųjų audinių disfukcijos ir traumos

Mokytojai

Mūsų mokytojai yra savo srities profesionalai-praktikai, dirbantys Lietuvos SPA centruose, gydymo įstaigose ir privačiai, todėl suteikia daug žinių ir realių praktinių įžvalgų. Jų kompetencija apima įvairias masažo technikas, įskaitant švedišką, giliųjų audinių ir sportinį masažą, todėl užtikrinama visapusiška mokymosi patirtis, kuri padės jums sėkmingai dirbti įvairiose sveikatingumo ar reabilitacijos srityse.

Bele photography (1 of 1)-2

Živilė Nagrockaitė – 2003 m. įgijo higieninės ir dekoratyvinės  kosmetikos specialybę Vilniaus kolegijoje. Nuo 2003 metų dirba grožio industrijoje, susipažinusi su ne viena sritimi ( kosmetologija, masažu, kosmetikos gaminiais, produktų pardavimu, manikiūru, depiliacija, antakių ir blakstienų priežiūra ir vizažu), didžiausią malonumą jaučia kurdama makiažą ir įvaizdį. Imasi sudėtingų užduočių tokių kaip: įvaizdžiai su kūno tapyba, makiažai su specialiais efektais. 2023 m. įgijo vizažisto specialybę  “Art of Beauty” mokykloje.

 

 

 

4

“Sveiki, esu Jelena Liaudinienė, daugiau nei 10 metų esu „Mary Kay“ trenerė ir vizažistė. Bet tai ne vienintelis mano darbas – dirbu ir makiažo mokytoja Vilniaus dizaino kolegijos mados dizaino katedroje. Išugdžiau daug talentingų studentų, kurie dabar garsėja visame pasaulyje. Taip pat turiu dar vieną mėgstamą veiklą – personalo konsultavimą ir ugdomąjį vadovavimą, kurie man padeda dirbant su klientais. Daug metų dirbu kino pramonėje, tarptautiniuose kosmetikos projektuose, Baltijos Baleto teatru bei Neli Beliakaitės Baltijos Baleto Akademija ir, aišku, dirbu su žinomais Lietuvos dizaineriais, tokiais kaip Juozas Statkevičius, Egidijus Rainys, Kęstas Rimdžius ir kt. Mano darbo rezultatai papuošė daugelio populiarių mados žurnalų viršelius. Stažavausi tokiuose valstybėse kaip USA, Prancūzija, Šveicarija, Japonija, Londonas, keldama savo kvalifikaciją”

Turite papildomų klausimų?

Daugiau informacijos apie CIDESCO diplomą suteiks telefonu  +370 630 08998 arba el. paštu mokykla@aob.lt

Mokinių atsiliepimai