Modulinė kosmetiko profesinio mokymo programa skirta parengti kvalifikuotą specialistą, gebantį integruotis į sparčiai kintančią šalies darbo rinką, organizuoti darbą, teikti veido ir kūno odos priežiūros paslaugas klientams.

Mokykla “Art of Beauty” vykdė, vykdo ir vykdys tik kokybiškas aukšto lygio pilnas programas, suteikiančias pasaulyje pripažįstamą kvalifikaciją. Norintys pasinaudoti Užimtumo tarnybos lėšomis Lietuvos piliečiai, gali tikėtis tik dalinio finansavimo PILNOSE programose.

Per Užimtumo tarnybą galimas finansavimas trumpoje programoje „Veido”  modulyje, tik grupėje, kurioje bus mokoma rusų kalba, tai yra mūsų Mokyklos „Art of Beauty” indėlis padedant integruotis į Lietuvos darbo rinką ukrainiečiams, bei kitų šalių pabėgėliams.

Baigę pilną mokymo programą, kosmetikas gebės bendrauti su klientais, išklausyti pageidavimus bei patarti, parinkti ir naudoti kosmetines priemones; organizuoti grožio salonų darbą; diagnozuoti odos būklę, ją prižiūrėti, atlikti manualines ir aparatines veido bei kūno procedūras, kosmetinius masažus, makiažus, įvairių kūno dalių depiliacijas, rankų ir kojų priežiūrą; savo veikloje taikyti ekonomikos, verslo, darbo saugos, higienos žinias, galės integruotis į grožio salonų veiklą, o taip pat kurti vidutinį ar mažąjį verslą.

Mokymas Mokykloje “Art of Beauty” pagal Kosmetiko mokymo programą yra grindžiamas tarptautiniais standartais, atsižvelgiant į pasaulines tendencijas. Mokykla „Art of Beauty“ yra vienintelė akredituota mokykla Lietuvoje, kuri suteikia tarptautinius CIDESCO ir INFA diplomus.

Baigus kosmetiko mokymo programą, mokyklos absolventės kartu su valstybiniu diplomu gauna tarptautinį CIDESCO grožio terapeuto ir INFA grožio estetiko diplomą. Tam nereikia papildomo praktinio parengimo, tarptautiniai egzaminai laikomi eksternu Mokykloje “Art of Beauty” lietuvių kalba.

Tai unikali galimybė vietoj 1 diplomo įgyti 3 diplomus – valstybinį ir tarptautinius.

KOSMETIKAS TURI ŽINOTI:

įvairaus amžiaus žmonių odos ir jos priedų anatomijos, fiziologijos, patologijos pagrindus; biochemijos, farmakologijos, mikrobiologijos pagrindus; aseptikos ir antiseptikos, dezinfekcijos, sterilizacijos reikalavimus; odos ir jos priedų priežiūros principus; kosmetikos priemonių sudėtį, poveikį, paskirtį ir jų panaudojimo, derinimo ypatumus; veido ir kūno odos ir jos priedų procedūrų atlikimo technologijas, procedūrų derinimo principus; riziką, susijusią su grožio paslaugų teikimu, kliento sveikatai, galimas komplikacijas ir galimas organizmo reakcijas;  atvejus, kai grožio paslauga (procedūra) negali būti teikiama klientui; kliento elgesį prieš ir po procedūros, papildomą odos ir jos priedų priežiūrą; makiažo atlikimo technikas; darbo saugos ir visuomenės sveikatos saugos reikalavimus; sveikos gyvensenos ir mitybos pagrindus.

KOSMETIKAS TURI GEBĖTI:

įvertinti žmogaus odos ir jos priedų būklę; atskirti įvairių tipų odą; sudaryti individualų veido ir kūno priežiūros paslaugų teikimo, procedūrų atlikimo veiksmų planą, atsižvelgiant į kliento amžiaus ypatumus, odos problemas; atskirti tam tikriems susirgimams būdingas odos problemas, darinius; atpažinti gyvybei pavojingas būkles ir tinkamai reaguoti; parinkti ir naudoti kosmetikos priemones; parinkti ir atlikti mechaninio ir fizinio poveikio veido ir kūno odos priežiūros procedūras; parinkti ir atlikti aparatines neinvazines veido ir kūno odos priežiūros procedūras; atlikti mechaninį – higieninį veido valymą; atlikti paviršinį cheminį veido odos šveitimą naudojant priemonės, kurių pH didesnis arba lygus 3; dėti kosmetines kaukes, tepti kremus, losjonus ir kitus kosmetikos gaminius ant odos; įvertinti ir paaiškinti klientui grožio paslaugos (procedūros) poveikį, tolesnę priežiūrą po grožio paslaugos (procedūros); atlikti makiažą; atlikti plaukų šalinimą (depiliacija) naudojant kosmetikos priemones; atlikti rankų ir kojų priežiūros procedūras; atlikti antakių, blakstienų priežiūros procedūras.

MOKYMO PROGRAMOS IŠSKIRTINUMAS

 • Unikali galimybė vietoj 1 diplomo įgyti 3 diplomus – valstybinį ir tarptautinius CIDESCO ir INFA!
 • Nėra amžiaus cenzo.
 • Nereikalaujama darbo patirtis.
 • Praktinis mokymas sudaro 70% mokymo programos.
 • Užsiėmimus veda tarptautinę kvalifikaciją turintys profesijos mokytojai-praktikai.
 • Suteikiama visa teorinė medžiaga.
 • Suteikiama darbo apranga.
 • Suteikiamos kosmetinės ir vienkartinės priemonės.

PIRMINIO MOKYMO PROGRAMA

Programos valstybinis kodas: P43101201

Skirta asmenims siekiantiems pirmos kvalifikacijos, t.y. turintiems tik vidurinį išsilavinimą.


Mokymosi trukmė: 1,5 metų
Programos apimtis kreditais: 110 kreditų
Mokymosi forma: dieninė
Lietuvos kvalifikacijų lygis: IV

MOKSLŲ KAINA: 5500 €

Daugiau apie priėmimo sąlygas rasite čia

Tarptautiniai CIDESCO ir INFA diplomai jau įskaičiuoti į kainą.

TĘSTINIO MOKYMO PROGRAMA

Programos valstybinis kodas: T43101202

Skirta asmenims siekiantiems antros kvalifikacijos, t.y. jau turintiems profesinį ar aukštąjį išsilavinimą.

Mokymosi trukmė: 1 metai
Programos apimtis kreditais: 90 kreditų
Mokymosi forma: dieninė
Lietuvos kvalifikacijų lygis: IV

MOKSLŲ KAINA: 5500 €

Daugiau apie priėmimo sąlygas rasite čia

Tarptautiniai CIDESCO ir INFA diplomai jau įskaičiuoti į kainą.

Galimybė tęstinio mokymo programą mokytis dalinai nuotoliniu būdu!

Ši mokymo programa nereikalauja turėti jokios patirties ar pasiruošimo. Visa reikalinga teorinė medžiaga bei užduotys bus siunčiamos el. paštu. Specialiai paruoštą praktinę programos medžiagą (vaizdo įrašus) bei tiesioginės transliacijos susitikimus su profesijos mokytojais galėsite stebėti nuotoliniu būdu, pritaikant tam tinkamas nuotolinio mokymo programas. Kontaktinės paskaitos su profesijos mokytojais bus organizuojamos gyvai – kontaktinės paskaitos ir egzaminai vyksta Mokyklos “Art of beauty” patalpose Vilniuje.

Mokslų kaina:  5000 €. Į kainą įskaičiuotos bazinės veido procedūrų kosmetikos priemonės/ produktai savarankiško mokymosi pradžiai (“starter kit”).

Galimybė pakelti kvalifikaciją jau turintiems patirties!

Kosmetiko kvalifikacija taip pat gali būti suteikta asmeniui, pripažinus neformaliojo mokymosi arba savišvietos būdu ir/ arba iš profesinės veiklos įgytas kompetencijas. Norintys pakelti kvalifikaciją ir įgyti kosmetiko diplomą turės pateikti mokyklai įgytų kompetencijų įrodančius dokumentus. Sudarysime jums palankias sąlygas prisijungti prie kosmetikų grupės ir kartu lankyti jums aktualias paskaitas. Kaina- 2500 €. 

PROGRAMOS TURINYS

Programos mokymo turinys grindžiamas praktiniu mokymu – programoje yra numatytos praktinės užduotys, kurias mokinys sėkmingai atlikęs, įgyja kompetencijas žemiau nurodytų modulių ribose.

* Pažymėti moduliai neįtraukiami į tęstinio mokymo programą.

PRIVALOMIEJI MODULIAI

 • Įvadas į profesiją *
 • Saugus elgesys ekstremaliose situacijose *
 • Sąmoningas fizinio aktyvumo reguliavimas (Kūno kultūra) *
 • Darbuotojų sauga ir sveikata *
 • Veido odos priežiūra
 • Kūno odos priežiūra
 • Aparatinių neinvazinių veido ir kūno odos priežiūros procedūrų atlikimas
 • Makiažo atlikimas
 • Rankų ir kojų priežiūra
 • Depiliacija
 • Įvadas į darbo rinką (praktika)

Teoriniai dalykai, integruoti į praktinius modulius:

 • Žmogaus anatomija, fiziologija ir bendroji patologija
 • Odos sandara ir odos ligos
 • Visuomenės sveikatos sauga
 • Kosmetinės medžiagos
 • Mityba ir sveika gyvensena
 • Spalvotyra

PASIRENKAMIEJI MODULIAI

Mokykla “Art of Beauty” atsižvelgdama į rinkos poreikius, siūlo įgyti papildomas aktualias masažuotojui kompetencijas, mokantis šių pasirenkamųjų modulių:

 • Grožio paslaugų teikimo veiklos organizavimas *
 • Kūno tapyba *
 • Dirbtinių nagų priauginimas *
 • Nagų dailė *
 • SPA procedūrų atlikimas *
 • Blakstienų priauginimas *

Vykdant tęstinį profesinį mokymą asmens ankstesnio mokymosi pasiekimai įskaitomi švietimo ir mokslo ministro nustatyta tvarka.