Rūta Bražiūnienė
Mokyklos įkūrėja ir direktorė

 

 

 


Baigusi visuomenės sveikatos krypties higieninės ir dekoratyvinės kosmetikos studijas ir įgijusi kosmetiko bei kūno priežiūros specialisto kvalifikaciją. 2008 m. gavo Tarptautinės CIDESCO mokyklos grožio terapeutės diplomą (Beauty therapist with wok experience).

Profesinę veiklą pradėjusi 1994 m. ir įgijusi nemažai patirties dirbant kosmetologe įvairaus lygio grožio salonuose suprato, kokių grožio srities specialistų trūksta ir kokie yra tokių specialistų paruošimo trūkumai. Būtent dėl to Rūta Bražiūnienė įsteigė Kosmetikų ir kosmetologų asociaciją, kuriai vadovauja iki šiol. Lygiagrečiai buvo įsteigta ir Mokykla “Art of Beauty”.

Dirbo kolegijų ir profesinių mokyklų dekoratyvinės kosmetikos kosmetiko programų ekspertų grupėje. Dalyvauja sektorinio profesinio „Sveikatos priežiūros, socialinio darbo ir grožio paslaugų“ komiteto darbo grupėje, ruošiančioje kvalifikacijų ir profesinio mokymo standartus. Teikia įstatymų ir poįstatyminių aktų projektus ŠMM ir SAM bei LR Vyriausybei ir LR Seimo komisijoms.

Dalyvauja organizuojant Atvirus kosmetikų ir kosmetologų konkursus Lietuvoje bei atstovauja Lietuvos kosmetologijos srities specialistus tarptautiniuose konkursuose, parodose bei renginiuose.

Jurgita J.
Jurgita Jurešienė

Direktorės pavaduotoja

 

 


2003 m. baigė Ekonomikos studijų Tarptautinės prekybos bakalauro studijas Vilniaus universitete. Turi darbo patirties administracinio, personalo valdymo ir kosmetikos produktų pardavimo srityse. 1999 m. įgijo “Femina Bona” kosmetikės kvalifikaciją. Nuo 2022 m. dirba mokykloje “Art of Beauty”. Darbo pobūdis: komunikacija su esamais ir būsimais mokiniais, mokytojais, mokymų organizavimas, mokyklos aprūpinimas kosmetikos produktais ir mokymosi priemonėmis, administruoti mokyklos svetainę, atlikti pavestas direktorės užduotis, atstovauti mokyklą parodose.

ŽivilėŽivilė Nagrockaitė                                                  cidesco-200x200-color
Profesijos mokytoja

Mokomieji dalykai: 

CIDESCO Media Make-up

 Makiažo technologijos


2003 m. Vilniaus kolegijoje įgijo sveikatos mokslų profesinio bakalauro laipsnį, Higieninės ir dekoratyvinės kosmetologijos specialybę. Toliau tobulino savo įgūdžius kvalifikacijos kėlimo mokymuose, įgijo nagų dailės ir nagų dizaino specialybę, sėkmingai pabaigė blakstienų ir antakių laminavimo kursus. Sėkmingai versdamasi privačia praktika grožio srityje, Živilė suprato, kad labiausiai traukianti sritis yra vizažas. Tai paskatino gilinti žinias ir tikslingai baigti mokykloje „Art Of Beauty” vizažisto mokymus, įgyjant Vizažisto kvalifikaciją bei tarptautinį CIDESCO Media Make-up diplomą.

Živilės teigimu, vizažisto darbas – tai įvaizdžio, kuris atspindėtų moters grožį, charakterį ir pabrėžtų jos individualumą, kūrimas makiažo pagalba. Vizažistas yra kūrėjas, dailininkas, psichologas ir stilistas viename.

Aliona Sluka
Profesijos mokytoja

Mokomieji dalykai:
Kosmetinės priemonės ir medžiagos

 


CIDESCO ir INFA kvalifikacijų dėstytoja Aliona Sluka – medicininį išsilavinimą turinti grožio terapeutė. CIDESCO bei INFA tarptautinių kvalifikacijų diplomantė. Aliona nuolat tobulina savo teorines ir praktines žinias, dirbo Karoliniškių ir Centro poliklinikose ergoterapeutė-masažuotoja. 2016 m. dirbo “Northway” medicinos ir chirurgijos centro masažuotoja. Nuo 2017 m. dirba Veido ir kūno estetikos klinikoje “Jaunatvės Namai”.

Šiuo metu mokytoja yra vaiko priežiūros atostogose.

Inga Kragienė  Inga
Profesijos mokytojacidesco-200x200-color

Mokomieji dalykai:
Sportinis masažas / Gydomasis masažas / Klasikinis masažas


Didelę darbo patirtį turinti masažo ir grožio terapijos specialistė. 2005 m. Lietuvos sporto universitete įgijo reabilitacijos bakalauro laipsnį. 2008 m. tame pačiame universitete apsigynė reabilitacijos magistro laipsnį. 2015 m. Kauno kolegijoje įgijo grožio terapeutės profesinio bakalauro laipsnį. Po kelių metų pakėlė savo kvalifikaciją mokykloje “Art of Beauty” įgydama du tarptautinius grožio specialisto diplomus INFA ir CIDESCO.

Inga baigusi labai daug kvalifikacijos kėlimo kursų. Tokių kaip akmenų masažas, anticeliulitinis masažas, kūdikių masažas, japoniškas terapinis veido masažas ir t.t. Taip pat turi nemažai dėstymo patirties. 2011-2015 m. grožio mokykloje “Femina Bona” dėstė kūno priežiūrą. 2014-2017 m. Elektrėnų profesinio mokymo centre dirbo sportinio, kūdikių, gydomojo masažo dėstytoja. Prie mokyklos “Art of Beauty” prisijungė 2020 m. mokyti sportinio, gydomojo, klasikinio masažo.

Ivan Moroz
Profesijos mokytojasitec-new-200x200-color

Mokomieji dalykai:
Klasikinis ir segmentinis masažas / Gydomasis masažas


2013 metų įgijo „Bodyology massage school“ diplomą Londone. 2014 metais baigė studijas „Massage trainning institute“, 2017 – įgijo fizinės medicinos ir reabilitacijos specialisto – masažuotojo kvalifikaciją bei susipažino su tailandietišku masažu. Siekdamas gilinti žinias toliau 2019 metais baigė kineziterapijos studijas Vilniaus universitete. Šiuo metu Ivanas ne tik dėsto, grožio klinikoje atlieka masažus, bet ir dirba asmeniniu treneriu. Tai leidžia paskaitose pateikti daug praktinių pavyzdžių bei skatinti studentus labiau gilintis į kūno biomechaniką.

Destytoja (1)Indrė Trečiokienė
Profesijos mokytojas

Mokomieji dalykai:
Farmakologijos pagrindai

 


2004 m. Kauno Medicinos Universitete įgijo vaistininko profesinę kvalifikaciją ir farmacijos magistro laipsnį. Vėliau, 2014 m., Vilniaus Universitete apsigynė tarptautinio marketingo magistro laipsnį. Šiuo metu studijuoja Nyderlandų Groningeno Universitete farmacijos mokslų doktorantūrą.

Indrė turi daug dėstymo patirties. Nuo 2016 m. dirba Vilniaus Universitete specialybinių farmacijos dalykų dėstytoja. Taip pat nuo 2017 m. SMK kolegijoje studentus moko farmakologijos pagrindų ir dermatologijos. Prie mokyklos “Art of Beauty” komandos prisijungė 2018 m. ir sėkmingai dėsto farmakologiją.

Ugnė Bražiūnaitė
Profesijos mokytoja

Mokomieji dalykai:
Verslo pagrindai

 


2014 m. baigė Vilniaus universiteto ekonomikos fakulteto verslo vadybos ir administravimo studijas su verslo organizavimo specialybės kryptimi. Vadybos patirtį sukaupė dirbdama nuo 2010 metų profesionalios kosmetikos pardavimų vadybininke UAB „Idėjų arsenalas“ įmonėje. Darbo specifika pasižymėjo aktyviu bendravimu su klientais, kainodaros sudarymu, rinkodaros taikymu bei įvairių seminarų organizavimu.

Nuo 2014 m. pradėjo dirbti mokytoja Mokykloje „Art of Beauty“.

2016 m. įgijo rinkodaros magistro laipsnį Vilniaus universitete. Magistro darbas – „Parduotuvės vidinių ir vartotojų psichografinių veiksnių įtaka pirkėjų emocijoms bei impulsyviam prekės pirkimui“ buvo apgintas aukščiausiu balu. Studijos buvo koncentruotos į gebėjimą įvertinti rinkos ir įmonės situaciją, tinkamiausios rinkodaros strategijos planavimą pagal verslo specifiką bei įmonės padėtį rinkoje, numatymą ir įgyvendinimą taktinių rinkodaros veiksmų.

2019 m. įgijo tarptautinę CIDESCO grožio terapijos kvalifikaciją. INFA grožio estetikos GOLD Master ir Platinum diplomų savininkė.

Šiuo metu mokytoja yra vaiko priežiūros atostogose.

 

JustinaJustina Maslauskaitė
Mokyklos psichologė

Mokomieji dalykai:
Psichologija

 


Justina yra baigusi Vilniaus universiteto organizacijų psichologijos magistrantūrą ir eilę metų dirbusi organizacijų konsultavimo versle. Jį palikusi pasuko prisilietimo keliu: 2015 metais baigė pilną polinezietiškų savigydos menų MA-URI mokymo programą, o 2019 metais įgijo masažo terapeutės kvalifikaciją mokykloje „Art of Beauty“. Besimokydama prisilietimo menų įvairiuose savęs tobulinimo kursuose Lietuvoje ir Europos šalyse, savo žinias pildė ir kūno terapijos bei kūno psichoterapijos teorija ir praktika, įgyta iš D. Britanijos kūno ir judesio terapijos mokytojų. Daugiau nei dešimtmetį Justina domisi Valdorfo pedagogika ir antroposofija, yra išklausiusi paskaitų apie žmogų ir jo raidą. Šiuo metu ji yra dviejų Valdorfo iniciatyvų valdybos narė.

Prie mokyklos „Art of Beauty“ komandos Justina prisijungė 2020 metų sausį. Studentams ji skaito paskaitas apie psichologinius veiksnius darbe su masažo ir kosmetikų klientais, įvairius žmogiškuosius faktorius, kurie Mokyklos absolventams gali padėti būsimoje profesijoje ar asmeniniame gyvenime.  Tiek dėstyme, tiek konsultavime ji integruoja psichologijos, kūno terapijos ir masažo praktikos žinias.

Pavelas_418227881_914054483317290_5868164082635622637_n-photoaidcom-croppedPavel Šengerij
Profesijos mokytojasitec-new-200x200-color

Mokomieji dalykai:
Klasikinis ir segmentinis masažas / Gydomasis masažas


2014 m. baigė Lietuvos Sporto Universitetą, kur įgijo pedagogikos bakalauro kvalifikacinį laipsnį, mokytojo profesinę kvalifikaciją (specializacija – sporto šakos). Taip pat įgijo Tarptautinį ITEC sportinio masažo diplomą. Nuolat kelia savo profesinę kvalifikaciją dalyvaudamas seminaruose, bei kursuose. Yra Lietuvos masažuotojų asociacijos narys. Mokytojas 2023 m. prisijungė prie mokyklos “Art of Beauty”, kurioje moko sportinio, gydomojo ir klasikinio masažo.

Inesos nuotrauka 2 variantasInesa Utovkienė
Direktorės pavaduotoja ugdymui

 

 

 


Įgijusi Transporto inžinerijos bakalauro ir magistro laipsnį Vilniaus Gedimino technikos universitete, Inesa daugiau nei 17 metų dirbo aukštojo mokslo srityje. Jos profesinė kelionė prasidėjo Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijoje, kurioje nuo 2006 iki 2018 m. dirbo studijų koordinavimo srityje, greta pagrindinių pareigų nuo 2006-2010 m. turėjo galimybę dalintis savo žiniomis ir patirtimi kaip lektorė.

Pastaruosius 5 metus (2018-2023 m.) dirbo Europos humanitariniame universitete Kokybės koordinatorės pareigose ir buvo atsakinga už kokybišką ir profesionalų paslaugų suteikimą studentams, studijų programų išorinio vertinimo procesą, tinkamą grįžtamojo ryšio kokybės užtikrinimui atlikimą universitete, gautų duomenų apdorojimą ir pristatymą akademinei bendruomenei.

Dalyvavo Europos sąjungos remiamuose seminaruose. Per Erasmus+ programas patirties sėmėsi Turkijos, Lenkijos ir Vokietijos universitetuose.

Nuo 2023 m. rudenio pradėjo dirbti mokykloje “Art of Beauty”, užima direktorės pavaduotojos pareigas.

Ieva_IMG_4933-photoaidcom-cropped
Ieva Ažušilienė
Projektų vadovė / Profesijos mokytoja

Mokomieji dalykai:
Aparatinės procedūros

 


2009 m. įgijo tarptautinio verslo bakalauro diplomą Londono Regent’s College universitete. Su studentų mainų programa buvo išvykusi į Toledo Castilla-La Mancha universitetą Ispanijoje ir Maskvos G. Plechanovo akademiją Rusijoje tobulinti žinių tarptautinio verslo srityje bei mokytis kalbų.

2013 m. įgijo tarptautinį CIDESCO (Comite International D‘esthetique et de Cosmetologie) grožio terapeutės garbės diplomą ir buvo išrinkta CIDESCO Ray Cochrane Beauty School metų studente.

Vėliau tobulinosi dirbdama prestižinėje Londono estetinės medicinos klinikoje, kuri 2015 m. buvo išrinkta geriausia medicininės estetikos klinikų grupe D. Britanijoje ir Airijoje.

Prie “Art of Beauty” komandos prisijungė 2016 m. dirbti su įvairiais projektais Lietuvoje ir už jos ribų. Taip pat mokykloje dėsto kosmetologinę įrangą.

Nuo 2019 m. įsitraukė į Kosmetikų ir kosmetologų asociacijos veiklą ir vykdo Viceprezidentės pareigas.

Rūta Mažeikienė
Profesijos mokytoja

Mokomieji dalykai:
Veido priežiūros procedūros

 


Grožio terapeutė Rūta Mažeikienė Mokykloje “Art of Beauty” dirba nuo 2009 m. Turi aukštąjį medicininį ir kosmetologinį išsilavinimą, taip pat yra tarptautinės CIDESCO (Comite International D‘esthetique et de Cosmetologie) mokyklos diplomantė. “French Laboratoire” mezoterapijos trenerė. Valakampių plastinės chirurgijos klinikos “Vitkus Clinic” kosmetologė.

Tarptautinio konkurso „Nevskie berega“ vykusio Sankt Peterburge 2009 metų vasario mėnesį „Veido priežiūros nominacijoje“ II-osios vietos laimėtoja. Viena pagrindinių kosmetikų ir kosmetologų čempionatų Lietuvoje organizatorė, konkursų teisėja.

Per savo 15-lika metų profesinę patirtį, stažavosi įvairiuose Europos šalių kosmetologų kvalifikacijos kėlimo kursuose. Taip pat užsiima privačia praktika estetinės kosmetologijos namuose “Derma”.

Asta Bagdonaitėcidesco-200x200-color
Profesijos mokytoja

Mokomieji dalykai:
Kūno priežiūros procedūros / Mityba ir sveika gyvensena / Gamtos ištekliai kūno priežiūros procedūrosе

 


“Art of Beauty” mokykloje dirba nuo 2011 m.

Ilgametė darbo patirtis kūno priežiūros specializacijoje leidžia tvirtinti, kad tik holistinis požiūris padeda tinkamai įvertinti ir parinkti geriausius kosmetinių problemų sprendimus. Todėl savo paskaitose akcentuoja būtinybę į kūną žvelgti kaip į visumą, individualybę, suvokti jame vykstančius procesus.

Prioritetą teikia saikingam odai draugiškų kosmetinių priemonių vartojimui, pabrėžia kūno priežiūros svarbą ne tik iš išorės, bet ir iš vidaus.

2010 m. baigė higieninės ir dekoratyvinės kosmetologijos specialybės programą Vilniaus kolegijos Sveikatos priežiūros fakultete.

2013 m. Vilniaus kolegijos Sveikatos priežiūros fakultete įgijo dietisto kvalifikaciją.

Dalyvavo Algologie, Morjana kompanijos apmokymuose Prancūzijoje, kelerius metus buvo  Algologie kosmetikos kūno priežiūros trenere. Dirbo „Goodlife” sporto klubo mitybos konsultante.

Organizuoja sveikos gyvensenos bei mitybos seminarus, teikia individualiais konsultacijas, nuolat dalyvauja kosmetologų, dietologų, visuomenės sveikatos priežiūros seminaruose ir konferencijose.

JelenaJelena Liaudinienė

profesijos mokytoja

Mokomieji dalykai:

CIDESCO Media Make-up; Makiažo technologijos


Daugiau nei 10 metų dirbo „Mary Kay“ trenere ir vizažiste. Bet tai ne vienintelis darbas – dirba ir makiažo mokytoja Vilniaus dizaino kolegijos mados dizaino katedroje. Išugdė daug talentingų studentų, kurie dabar garsėja visame pasaulyje. Taip pat turi dar vieną mėgstamą veiklą – personalo konsultavimą ir ugdomąjį vadovavimą, kurie Jelenai padeda dirbant su klientais. Daug metų dirba kino pramonėje, tarptautiniuose kosmetikos projektuose, su Baltijos Baleto teatru, bei Neli Beliakaitės Baltijos Baleto Akademija ir aišku dirba su žinomais Lietuvos dizaineriais, tokiais kaip, Juozas Statkevičius, Egidijus Rainys, Kęstas Rimdžius ir kt. Mokytojos darbo rezultatai papuošė daugelio populiarių mados žurnalų viršelius. Keldama savo kvalifikaciją stažavosi tokiose valstybėse kaip USA, Prancūzija, Šveicarija, Japonija, Londonas.

EleonoraEleonora Ligeikienė
Profesijos mokytoja

Mokomieji dalykai:
Rankų ir kojų priežiūra


Daugiau nei dvidešimt metų dirbo bendrojo ugdymo mokykloje, kur įgijo daug pedagoginės patirties. 2007 m. Vilniaus pedagoginiame universitete įgijo edukologijos magistro laipsnį (švietimo vadybos šaka). 2014 m. pagal formaliąją modulinę manikiūrininko profesinio mokymo programą Nagavitoje įgijjo manikiūrininko kvalifikaciją. Tais pačiais metais tapo sertifikuota plaukelių šalinimo cukraus pasta trenere.

Nuo 2014 m. įvairiose mokymo įstaigose veda trumpalaikius manikiūro, pedikiūro, depiliacijos, antakių korekcijos kursus. Taip pat užsiima privačia praktika grožio salone.

Nuo 2017 m. aktyviai gilinasi į aparatinio manikiūro bei pedikiūro technologijas. Nuolat kelia savo profesinę kvalifikaciją dalyvaudama seminaruose, kuriuos veda ne tik Lietuvos, bet ir užsienio šalių lektoriai.

AnaAnna Shepel                                                                            cidesco-200x200-color

Profesijos mokytoja

Mokomieji dalykai:
CIDESCO ir INFA rusų k.


Ukrainoje baigė Medicinos akademiją, įgijo vidaus ligų specialybę. Nuo 2011 iki 2018 m. Ukrainoje dirbo bendrosios praktikos gydytoja. 2021 m. Mokykloje “Art of Beauty” įgijo kosmetikės išsilavinimą- tiek lietuvišką, tiek du tarptautinius diplomus: INFA grožio estetiko ir CIDESCO grožio terapeuto. Šiuo metu vykdo privačią praktiką grožio kabinete. Nuolat mokosi, lanko seminarus, tobulina įgūdžius. Prie mokyklos “Art of Beauty” komandos prisijungė 2021 m., ruošia grupę rusų kalba tarptautiniams diplomams INFA ir CIDESCO.

Julija

Julija Lepiochina
Profesijos mokytojaitec-new-200x200-color

Mokomieji dalykai:
Klasikinis ir segmentinis masažas / Gydomasis masažas


Praktikuojanti kosmetikė bei gydomojo masažo specialistė. Nuo 2011 m. užsiima privačia praktika nuosavoje studijoje, darbo sritys – masažai, estetinės ir aparatinės veido ir kūno procedūros. Sukaupta įvairi patirtis – vadybinio darbo SPA centre, profesionalios kūno ir veido kosmetikos trenerės-technologės, kosmetologinės įrangos trenerės, masažo ir kūno procedūrų dėstytojos. “Beauty PROF mokymai” įkūrėja ir dėstytoja.

pirtAridas Pabedinskas 

Profesijos mokytojas

Mokomieji dalykai:
Pirties procedūros


1994 metais baigė Vilniaus pedagoginį universitetą ir įgijo bendrojo lavinimo mokyklos istorijos ir politologijos mokytojo kvalifikaciją. Vėliau 2002 metais Lietuvos Teisės universitete apsigynė teisės magistro kvalifikacinį laipsnį. Oficialų profesionalaus pirtininko kelią pradėjo 2008 metais baigęs pirtininko kursus „Pirties Akademijoje“. Siekdamas profesionalumo ir pirtininko meistriškumo toliau nuosekliai gilinosi į pirtininko darbo subtilybes, lankė užsienio pirtininkų kvalifikacijos kėlimo seminarus. Yra sukūręs autorinę masažinio vanojimo programą, kurią 2019 metais pristatė II-oje tarptautinėje vanojimo konferencijoje. 2022 metais pagal formaliąją modulinę pirtininko profesinio mokymo programą įgijo pirtininko kvalifikaciją. Yra daugkartinis Lietuvos mėgėjų vanojimo varžytuvių teisėjas, bei Lietuvos vanojimo čempionato teisėjas. Aridas taip pat turi patirties masažo srityje, 2008 metais mokėsi Mišakovų masažo mokykloje kur susipažino su relaksaciniu, ajurvediniu masažu. 2017 metais Elektrėnų profesinio mokymo centre įgijo masažuotojo kvalifikaciją. Nuo 2019 metų yra Lietuvos masažuotojų asociacijos narys. Šiuo metu Elektrėnų profesinio mokymo centre moko sportinio masažo.

Liuda MedinėLiuda Medinė

Profesijos mokytoja

Mokomieji dalykai:
Gamtos išteklių paruošimas ir naudojimas pirtyje


Mokytoja baigė ekonomikos studijas Kauno Technologijų universitete ir eilę metų šioje srityje sėkmingai dirbo. Pirtis, pradžioje buvusi hobiu, pamažu tapo gyvenimo būdu, o paskiausiai ir mylimu darbu. “Esu ta laimingoji, pirtyje suradusi save. Paklausite, ar nenusibodo per 12 metų? Atvirkščiai. Mudviejų su vyru įkurta “Medynės” sodyba su dviem jaukiomis pirtimis seniai tapo margaspalve kūrybos erdve tiek mums, tiek ir mūsų svečiams. Kiekvieną atvykusįjį pasitinka margaspalvis vasara kvepiantis “Medynės” žolynų takas… Sodyboje organizuojame įvairiausius lietuviškos pirties vakarus, paskaitas, susitikimus. Aš esu pirmosios 2023 m. pirtininkų laidos absolventė” – pasakoja Liuda.

Augalai ir vaistažolės kantriai ir ištikimai lydi nuo pat vaikystės. Mokytojos mokytojas ir palydovas šioje kelionėje – farmacininkas ir žolininkas Virgilijus Skirkevičius. Ji yra išklausiusi visą eilę jo paskaitų ciklų. Augalų panaudojimas pirtyje – viena Liudos mėgstamiausių temų. Treti metai šiomis žiniomis bei praktika dalinasi su “Perkūnijos” pirties mokyklos mokiniais.