Mokykla „Art of Beauty“ yra vienintelė INFA akredituota mokykla Lietuvoje, kuri suteikia INFA grožio estetiko diplomą

2010 metais INFA (Belgija) sekretoriatas patvirtino, kad Mokykla „Art of Beauty“ yra akredituota INFA mokykla

Baigusiems šiuos mokymus ir išlaikius egzaminus bus išduodamas Tarptautinis INFA grožio estetiko diplomas.

DĖMESIO! Renkamos INFA grupės mokymuisi rusų kalba.

Tarptautinis INFA grožio estetiko diplomas - kita informacija

  • INFA – tai tarptautinė grožio estetikų federacija, 1978 m. įsteigta Belgijoje, žinoma visame pasaulyje.
  • INFA specialistui suteikiamas veido ir kūno priežiūros tarptautinis diplomas, įskaitant makiažą, aparatūros naudojimą, manikiūrą ir pedikiūrą.
  • INFA padaliniai yra visuose penkiuose pasaulio kontinentuose. Pakankamai sudėtinga suvienyti skirtingų tautų filosofijas ir supratimus apie įvairius dalykus, tačiau rezultatas šioje srityje yra puikus – kosmopolitiška grožio estetikos vizija, kuri šiandien labiau nei niekad išreikšta kaip puiki profesija, o jos plėtotė optimistiška ir tolimesnėje ateityje.
  • Praktinio egzamino metu surinkus daugiau nei 85 iš 100 galimų taškų suteikiamas papildomas “Auksinio meistro” – “Gold Master” diplomas!
  • Mokyklos “Art of Beauty” kosmetikės specialybės absolventai turi galimybę laikyti tarptautinį grožio estetiko INFA egzaminą ir gauti tarptautinį diplomą, nes ši programa integruota į kosmetiko programą.
  • Jau turinčioms kitų mokymo įstaigų kvalifikaciją ir ne mažiau kaip 3 metų praktinę patirtį specialistėms INFA egzaminą galima laikyti eksternu. Suteiksime visą teorinę medžiagą mokymuisi savarankiškai. Pasiruošimas praktiniam egzaminui truks savaitę.
  • Mokyklos “Art of Beauty” kosmetiko programos mokiniams tarptautinio CIDESCO egzamino laikymasįskaičiuotas į mokslų kainą.
  • EXTERNU: Kosmetolgėms ir kosmetikėms, norinčioms kelti kvalifikaciją ir turinčioms ne mažesnę nei 3 m. patirtį: INFA egzamino kaina- 2000 €. Į kainą įskaičiuotos visos priemonės reikalingos praktinio egzamino pasiruošimui, teorinė mokymosi medžiaga, administracinis mokestis, bei praktinis parengimas egzaminui 1 savaitė. Jei norite įgyti du tarptautinius diplomus CIDESCO ir INFA- kaina 3000€. Kreiptis į mokymo įstaigą galite kasmet iki kovo 1, egzaminai vyksta kartą metuose birželio mėnesį.

Mokytojai

Šioje programoje turime nuostabius šios srities profesionalus – Kviestinius Mokytojus

Bele photography (1 of 1)-2

Živilė Nagrockaitė – 2003 m. įgijo higieninės ir dekoratyvinės  kosmetikos specialybę Vilniaus kolegijoje. Nuo 2003 metų dirba grožio industrijoje, susipažinusi su ne viena sritimi ( kosmetologija, masažu, kosmetikos gaminiais, produktų pardavimu, manikiūru, depiliacija, antakių ir blakstienų priežiūra ir vizažu), didžiausią malonumą jaučia kurdama makiažą ir įvaizdį. Imasi sudėtingų užduočių tokių kaip: įvaizdžiai su kūno tapyba, makiažai su specialiais efektais. 2023 m. įgijo vizažisto specialybę  “Art of Beauty” mokykloje.

 

 

 

4

“Sveiki, esu Jelena Liaudinienė, daugiau nei 10 metų esu „Mary Kay“ trenerė ir vizažistė. Bet tai ne vienintelis mano darbas – dirbu ir makiažo mokytoja Vilniaus dizaino kolegijos mados dizaino katedroje. Išugdžiau daug talentingų studentų, kurie dabar garsėja visame pasaulyje. Taip pat turiu dar vieną mėgstamą veiklą – personalo konsultavimą ir ugdomąjį vadovavimą, kurie man padeda dirbant su klientais. Daug metų dirbu kino pramonėje, tarptautiniuose kosmetikos projektuose, Baltijos Baleto teatru bei Neli Beliakaitės Baltijos Baleto Akademija ir, aišku, dirbu su žinomais Lietuvos dizaineriais, tokiais kaip Juozas Statkevičius, Egidijus Rainys, Kęstas Rimdžius ir kt. Mano darbo rezultatai papuošė daugelio populiarių mados žurnalų viršelius. Stažavausi tokiuose valstybėse kaip USA, Prancūzija, Šveicarija, Japonija, Londonas, keldama savo kvalifikaciją”

Turite papildomų klausimų?

Daugiau informacijos apie CIDESCO diplomą suteiks telefonu  +370 630 08998 arba el. paštu mokykla@aob.lt

Mokinių atsiliepimai