SĖKMĖS ISTORIJOS

Art-of-Beauty-372
Dominyka-photoaidcom-cropped.jpeg1

Praleistas Mokykloje „Art of beauty“, buvo išskirtinis. Nuo pat įžengimo pro duris mane pasitiko šiluma ir entuziazmas.Vienas iš išskirtinių Mokyklos bruožų neabejotinai yra puikus mokytojų kolektyvas. Jų kompetencija ir nepaliaujamas atsidavimas mūsų augimui ir sėkmei išties išskiria. Jie ne tik puikiai išmano savo sritį, bet ir pasižymėjo retu sugebėjimu ikvėpti ir motyvuoti mus siekti meistriškumo. Jų aistra šiam darbui buvo užkrečiama, skatino mūsų pačių entuziazmą ir skatino mus plėsti savo ribas. Dėmesys praktiniam mokymui buvo tikrai neįkainojamas. Mus ne tik mokė teorijos, bet ir suteikė daug galimybių pritaikyti savo įgūdžius realiomis sąlygomis. Toks praktinis požiūris ne tik patobulino mūsų techninius gebėjimus, bet ir įkvėpė pasitikėjimo savimi jausmą, kuris labai svarbus kosmetologijos pasaulyje. Mano patirtis Mokykloje „Art of beauty“ pranoko visus lūkesčius. Puikių mokytojų, praktinio mokymo ir draugiškos aplinkos visuma suteikė man įgūdžių ir pasitikėjimo savimi, reikalingų mano kosmetologės karjerai. Esu be galo dėkinga už galimybę būti tokios nuostabios mokymo įstaigos dalimi ir labai rekomenduočiau ją visiems, norintiems siekti karjeros kosmetologijos srityje.

 

Dominyka Raštutytė

Agnė Č.

Grožis mane traukė ir domino nuo mažens. Dar būdama nedidelė mergaitė, plaudama mamos kavos puodelį, visada pasidarydavau šveitimą. Ir net nesuvokdama to pasiterliojimo naudos nepamiršdavau pasitepti rankų kremu, o lūpas palepinti vazelinu. Kai tapau vyresnė, mano mokyklinėje kuprinėje visada buvo galima rasti šią trijulę: nagų dildę, rankų kremą, bei vazeliną. Ilgainiui, visas potraukis eiti grožio keliu neblėso, o tik stiprėjo, bet vis nepasiryždavau dėl aplinkinių demotyvacijos. Todėl dirbdavau darbus, kuriuose nesijaučiau laiminga ir savimi. 2018 m išėjau iš paskutinio labai ne mėgstamo darbo. Visuomet mane traukė veido odos priežiūra, veido procedūros. Pas kosmetologę ėjimas man būdavo tarsi šventė. Bet visad pagalvodavau, kad kosmetikos sudėtys yra kažkas iš nesuprantamo pasaulio, o sudedamųjų dalių skaitymas prilygsta liežuvio laužymui. Taip pat visad galvojau, kad dėl savo didelio atsakingumo, ko gero negalėčiau dirbti su veido oda – juk tai taip atsakinga (ne atsakingumas čia kaltas buvo, o žinių stygius ir pasitikėjimo stoka!). O naujos veiklos norėjosi imtis čia ir dabar. Jaučiau, kad labai noriu mokytis, bet kaip visada, norisi, kad viskas būtų labai greitai. Bet žinojau, kad veidus liesti leisčiau sau tik tuomet, kai būtų baigti rimti mokslai, o ne greitieji kursai. Todėl iš savo spontaniškumo, užsidegimo pradėti naują veiklą, 2019 m. nusprendžiau pabaigti manikiūro kursus. Šis sprendimas buvo priimtas prisiminus savo jaunystės pomėgį lakuotis nagus, juk dažnai sakoma, jei gyvenime pasimetei, ir nebežinai ką nori daryti, atsisuk į vaikystę ir prisimink jos pomėgius. Šį kartą atsisukau ne ten. Kaip šiandien prisimenu, kai lakuodama nagus vienai klientei galvojau “ ką aš čia darau?”, juk nepatinka man nei meniniai potėpiai, nei tos dulkės, bet buvo vienas labai didelis pliusas – bendravimas su klientėmis. Klienčių ratas susidarė labai greitai ir labai didelis, sutikau labai daug įdomių žmonių, kurie paliko vienokią ar kitokią žymę mano gyvenime. Bet bėgant laikui vis labiau jutau, kaip noriu mokytis, kaip mane traukia veido priežiūra, bei veido masažai. Vis labiau jaučiau, kad manikiūro darymas man kelia nelabai malonias emocijas, tik tos nuostabios klientės viską kompensuodavo savo džiaugsmu, pokalbiais ir padėkomis.

Ir vieną dieną būdama socialiniuose tinkluose, pamačiau Mokyklos “Art of Beauty” reklamą, tą pačią minutę paskambinau administracijai ir jau kitą dieną buvau sutartame susitikime. Viskas įvyko labai spontaniškai, grįžusi namo pasakiau vyrui, kad įstojau mokytis į dieninį kursą. Pamenu, kaip mane kerėjo Mokyklos „Art of beauty“ kolektyvas, mokytojai, kokia buvo atmosfera. Visi draugiškai nusiteikę, visuomet stengiasi padėti, paaiškinti, patarti. Paskaitose visad jausdavausi labai gerai, tarsi su draugais ar šeima. Niekuomet nebuvo atskirties tarp mokytojų ir moksleivių. Nekalbant apie įgytus labai tvirtus profesinius pamatus, taip pat labai daug išmokau iš mokytojų žmogiškų dalykų, tokių kaip šypsenos dalijimasis, apkabinimas, ar rankos padėjimas ant peties. Kas rytą dėkodavau, kad esu ten kur esu ir už žmones, kurie mane supa.

2023 m. mokyklą baigiau su pagyrimu, gavau CIDESCO ir INFA GOLD MASTER diplomus. Kaip šiandien atsimenu, kai po paskutinio egzamino, kur ir taip buvau padebesiuose, nes paskutinis egzaminas buvo išlaikytas GOLD MASTER diplomui, pasikalbėti pasikvietė Mokyklos direktorė Rūta Bražiūnienė ir „Art of beauty“ klinikos direktorė Ugnė Bražiūnaitė – Morozienė ir pasiūlė pradėti dirbti „Art of beauty“ klinikoje. Tai buvo dienos tarsi „vyšnia ant torto“. Jaučiausi, lyg būčiau apdovanota. Tą dieną buvo tiek emocijų, kad reikėjo dar kelias dienas jas susirinkti. Su nekantrumu laukiau darbo pradžios.

Dabar sėkmingai dirbu „Art of beauty“ klinikoje, kurioje yra fantastiškas kolektyvas, kuris visada pataria, nuramina, palaiko. Apie geresnę darbo atmosferą negalėčiau net pagalvoti. Kiekvieną dieną su nekantrumu važiuoju į darbą, degu noru dirbti ir toliau tobulėti. Ir dabar suprantu tą posakį, kad į darbą kaip į šventę. Taip pat pradėjau dirbti ir Elektrėnuose. Mano mergaitės, kurios tvarkėsi nagus, su nekantrumu laukė, kol galėsiu pradėti grąžinti jų veidus.

Dabar jau žinau, kad esu savo vietoje. Kiekvieną dieną jaučiu dėkingumą už tai, kad esu ten kur esu.

 

Agnė Čivilytė

2kk

Kaip atsirado noras studijuoti kosmetologiją?

Noras buvo nuo vaikystės. Jau būdama 15 metų intensyviai domėjausi makiažais, produktų
pasiūla rinkoje. Problema buvo ne noro stoka, o tėvų požiūris. Tuo metu tėvams atrodė, kad kosmetologija yra „ne lygis“. Jausdama jų spaudimą įstojau mokytis į visai kitą kryptį. Tačiau ji man taip netiko ir nepatiko, kad ilgainiui prasidėjo panikos priepuoliai. Ėmiau kovoti už savo norus ir įdėtų pastangų dėka, perkalbėjau tėvus, mečiau studijas bei įstojau į kosmetologiją.

Kas labiausiai patiko mokykloje?

Iš tiesų viskas. Pradedant mokytojais, bendra atmosfera mokykloje, baigiant etikos ir estetikos suvokimu. Čia aš išmokau save reprezentuoti. Ankstesniuose savo moksluose to labai pasigedau.

Ar pilnai pakako gautos medžiagos iš mokyklos startui?

Tikrai pakako. Kaip kosmetikė įgijau tvirtą bazę ir daug praktikos. Siekdama platesniu spektru įtvirtinti žinias apie žmogaus kūną, vėliau dar pasirinkau studijas biomedicinos srityje. Ir visiems, kurie galvoja apie kosmetologiją, labai rekomenduoju rinktis būtent mokslus profesinėje mokykloje (daugiau praktinių žinių nei kolegijoje) ir juos papildyti biomedicinos mokslais. Taip turėsite platesnį, holistinį požiūrį į žmogų.

Kaip klostėsi profesijos kelias po mokyklos?

Pirmiausia, ką nusprendžiau, baigusi mokyklą, iš karto dirbti sau. Tai nėra pats lengviausias kelias. Prireikė 3 m., kad pakankamai išplėtočiau savo klientų ratą. Žinoma, visuomet galima rinktis darbuotis grožio salone ar klinikoje. Tuomet yra suteikiama visa medžiaga, generuojami klientai. Tą dabar ir darau savo darbuotojoms „Nauja oda“ klinikoje. Kiekvienas specialistas pasirenka sau artimiausią kelią.

 

Gabrielė Peleckienė

Screen Shot 2016 07 08 at 11.18.21

Baigusi vidurinę įstojau į archeologiją Vilniaus Universitete. Tačiau per pirmąjį pusmetį pastebėjusi, jog papildomi dalykai man įdomesni nei pagrindiniai supratau, jog turiu kažką keisti. Sukaupusi visas jėgas (pasirodo tai sudėtingiau nei galvojau) mečiau studijas ir jau kitą dieną nukeliavau į motyvacinį pokalbį Mokykloje “Art of Beauty”. Buvau išsigandusi ne tik dėl pokalbio, tačiau ir savo, pagaliau išdrįsto, priimti sprendimo – mokytis kosmetologijos. Mat būdama dešimtokė dalyvavau parodoje “Studijos”, kurioje pirmą kartą išgirdau apie “Art of Beauty” mokyklą, tačiau nesulaukusi aplinkinių palaikymo – šios krypties nepasirinkau..

Tačiau, dabar drąsiai galiu teigti, jog tai buvo pats geriausias mano pasirinkimas! Jau po pirmųjų mokslo metų sulaukiau siūlymo atlikti praktiką salone. Buvau labai laiminga!

Antrajame kurse atstovavau Mokyklą “Art of Beauty” tarptautiniame kosmetikų ir kosmetologų konkurse, kuriame sunkiu darbu sugebėjau iškovoti pirmąją vietą! Po šio laimėjimo, man buvo suteikta galimybė atstovauti Lietuvą tarptautiniame konkurse Sankt Peterburge. Man pavyko iškovoti ketvirtąją vietą. Visi šie laimėjimai mane skatino žengti pirmyn ir atsidurti ten, kur esu šiandien. Jau daug metų sėkmingai dirbu kosmetologe, buvau viena iš “Phyris” kosmetikos trenerių bei praktinių – mokomųjų seminarų dėstytoja, vėliau įkuriau savo kosmetologijos kabinetą. Siekdama platesniu spektru įtvirtinti žinias apie žmogaus kūną, vėliau dar pasirinkau studijas medicinos srityje.

Nieko panašaus nebūčiau pasiekusi be nuostabios Mokyklos“Art of Beauty” komandos! Esu jiems labai dėkinga – tai buvo puiki pradžia!

 

Rasa Butkevičiūtė

2

Mokyklą “Art of Beauty” baigiau 2015 metais. Iš karto pavyko susirasti darbą “ETNO SPA” centre, įsikūrusiame “Romantic” viešbutyje, Panevėžyje. Natūralu, kad truputį jaudinausi prieš pradėdama dirbti, tačiau tikėjau savo jėgomis, jaučiau, kad užteks tiek praktinių, tiek teorinių žinių.

Šiandien esu pasitikinti savimi kosmetikė, dirbu tame pačiame SPA, nes jaučiu, kad vis dar tobulėju, atiduotu visą širdį ir žinias savo klientams. Atlieku ne tik veido, bet ir kūno procedūras- įvairius įvyniojmus, masažus, šveitimus. Po papildomų apmokymų pradėjau daryti ir gydomąsias procedūras plaukams.

Tiek studijų metu, tiek dabar stengiuosi kelti profesinę kvalifikaciją. Dalyvauju įvairių kosmetikos priemonių seminaruose, taip pat mokausi papildomai įvairių masažų. Šiuo metu tobulinu chiromasažo žinias, taip pat laukia KOBIDO masažo mokymai.

Mokyklą „Art of Beauty“ rekomenduoju visiems norinties gauti kuo daugiau praktinių bei teoriniu žinių. Be to, mokykla dažnai sulaukia svečių su įdomiais pasiūlymais ir seminarais. Mokykloje tvyro jauki atmosfera, šiltas kolektyvas bei malonus tarpusavio darbas. Mokykla tikrai stipriai paruošia egzaminams, o puikūs rezultatai matyti tarptautiniuose egzaminuose.

Na, o mano ateities planai yra plėsti žinias, įgyti kuo daugiau patirties, o kada nors tikiuosi atidaryti savo grožio saloną, tik dar nežinau kuriame pasaulio pakrašty.

 

Deimantė Medžiaveprytė

1

Baigiau “Art of Beauty” mokyklą 2014 metais. Galiu drąsiai teigti, kad mokykla padėjo man pamilti kosmetikės profesiją ir įkvėpė mane drąsiai siekti savo tikslų. Po mokyklos iš karto pradėjau dirbti grožio salone “Esante” Vilniuje. Įgijau patirties darbui su kosmetologiniais aparatais, dariau įvairias kūno bei veido procedūras. Netrukus nusprendžiau, jog norėčiau dirbti savarankiškai ir atsidariau savo kabinetą. Pradžia nebuvo lengva, tačiau jaučiau, kad turiu pakankamai patirties ir drąsos siekti užsibrėžto tikslo. Šiandien sėkmingai kuriu savo brangų klientų ratą. Atlieku įvairias procedūras: manikiūrą bei pedikiūrą, blakstienų priauginimą, antakių korekciją, depiliaciją, veido bei kūno procedūras.

Stengiuosi nesiliauti tobulėti, nuolat lankausi seminaruose ir keliu savo kvalifikaciją. Taip pat rašau žurnalams “Prie kavos” bei “Savaitė” specialisto komentarus įvairiomis grožio temomis. Malonu, kai galiu pasidalinti savo žiniomis.

Norėčiau padėkoti Mokyklai “Art of Beauty” už puikią pradžią mano kosmetikės karjeroje. Rekomenduoju būsimoms mokinėms rinktis šią mokyklą, nes tikrai vertinu tiek teorines, tiek praktines žinias, kurias įgijau.

 

Simona Markauskaitė

34436363 10211642339120192 3206637044348485632 n

Sveiki, aš Miglė. Mano istorija, turbūt, apie tai, kad niekada ne per vėlu pradėti. Pradėti galima daug ką – sveikiau maitintis, anksčiau keltis, sportuoti, skirti laiko sau ar artimiesiems…arba grįžti prie savo jaunystės svajonių ir keisti gyvenimo kryptį… Būtent tai aš ir padariau. Būdama toli gražu ne dvidešim penkerių, išdirbusi tarptautinėje kompanijoje 15 metų rinkodaros vadove, išmokusi, sukūrusi ir patyrusi daug puikių dalykų darbinėje veikloje, sutikusi įdomių žmonių, pakeliavusi po pasaulį, parengusi ne vieną kampaniją, projektą, suorganizavusi ne vieną renginį, be visa to turėdama šeimą ir dukrytę, aš pakeičiau profesinę kryptį ir dėl to esu be galo laiminga. Laiminga ir dėkinga gyvenimui už tai, ką jau pasiekiau ir kuo tampu kiekvieną dieną tobulėdama profesinėje veikloje kaip specialistė, kaip žmogus, kaip moteris. Kiekvieną dieną, kuomet atsikeliu ir pagalvoju: „Kaip nuostabu, šiandien į darbą! Šiandien aš prisiliesiu prie žmogaus ir dovanosiu kažką labai asmeniško jai ar jam. Kai kam galbūt grožį ir odos sveikatą, kai kam malonų masažo atpalaidavimą po įtemptos darbo dienos, kai kam ištartą reikiamą žodį reikiamu metu, kaip kam tiesiog būsiu gera klausytoja“. Prisilietimas daro stebuklus, tuo įsitikinu kasdieną – nes prisiliesdama prie žmogaus odos, aš prisiliečiu ir prie jo sielos. Ir tai ne metafora.

Mano pasirinkimas pasirinkti Mokyklą „Art of Beauty“ mokyklą kosmetikės profesiją buvo labai sąmoningas ir apgalvotas. Kadangi jau turiu aukštąjį išsilavinimą bei verslo vadybos ir administravimo magistro laipsnį, man rūpėjo įgyti aukščiausios kvalifikacijos kosmetologines žinias, tvirtus praktinius įgūdžius bei aukščiausios kvalifikacijos tarptautinius diplomus.

Esu dėkinga Mokyklai „Art of Beauty“ mokyklai už dvejus nuostabius metus, kupinus naujų žinių, profesinio patyrimo, bendravimo su aukščiausios kvalifikacijos dėstytojais, įdomių ir gilių teorinių bei praktinių paskaitų, šilto ir draugiško bendravimo. Kiekviena diena man buvo šventė, kuomet į paskaitas, net ir į atsiskaitymus skrisdavau „kaip ant sparnų“! Egzaminai, kurių iš viso buvo net 3, asmeniškai man buvo tarsi graži šventė, vainikavusi kruopštų, nuoseklų ir didelį dviejų metų darbą. Tikriausiai paklausite ar buvo sunku? Atsakysiu: „Ir taip, ir ne. Sunku tiek, kiek reikia mobilizuotis, gerai suplanuoti ir paskirstyti savo dienotvarkę. Bet visa kita – daugiau – ĮDOMU, NAUJA, ĮKVEPIA. Tai vidinė motyvacija, kuri vedė ir veda iki šiol. Daryti gerą ir sveikatinti žmogų – tiesiogiai, asmeniškai. Matyti tiesioginį savo darbo rezultatą.

Aš kelyje. Ir visada jame būsiu. Ir tai mane įkvepia bei veda tolyn. Ko pasiekiau iki šios dienos? Su pagyrimu baigiau Mokyklą „Art of Beauty“, įgijau aukščiausios kvalifikacijos tarptautinius diplomus: CIDESCO bei INFA (Gold Master kvalifikaciją), pirmoje darbovietėje turėjau nuostabią mokytoją bei mentorę, kurios praktinė patirtis bei žinios mane įkvėpė tobulėti, lankiau daug profesinių seminarų, konferencijų bei mokymų, sutikau daug įstabių žmonių. Keletą metų dirbau „Art of beauty“ klinikos kosmetologe bei produktų „Phyris“ trenerė, šiame darbe gavau ir naujų iššūkių – vesti seminarus tarptautiniuose vandenyse! Tokie didžiuliai projektai, kaip „The SkinCare Lovers“ konferencija ir auditorija „Litexpo“ rūmuose neleidžia užsnūsti ir veda tik pirmyn. Jau keleri metai dirbu savo įjkurtame kosmetologijos kabinete. Dėkinga visiems sutiktiems žmonėms, mokytojams, kolegoms, klientams, šeimai, draugams, kurie tikėjo ir tiki manimi, visoms gyvenimo situacijoms, kurių dėka galėjau grįžti prie to ką myliu, gyventi ir kurti tai, kuo sklidina mano širdis. Niekada ne per vėlu pradėti. Patikėkit. Ir drąsiai pirmyn!

 

Miglė Kručiūtė-Babickienė

Ineta

Sveiki! Esu Ineta Jurytė dirbu Estetinės kosmetologijos klinikoje Šiauliuose su veido odos priežiūra. Niekada negalvojau, kad studijuosiu kosmetologiją ir visiškai netikėtai atsiradau Mokykloje „Art of beauty“, kuomet galvojau: “Baigsiu studijas dėl savęs, pravers gyvenime”, na, o dabar jau kelerius metus dirbu su odos priežiūra ir kasdien eidama į darbą tuo mėgaujuosi! Mokykloje „Art of beauty“ gavau ne tik puokštę žinių, bet ir nuostabių draugių. Mokyklos mokytojos buvo kaip draugės, kurios dalinosi savo nuostabia patirtimi ir visais patarimais susijusiais su savo paskaitomis. Įdomiausia man tuomet buvo veido odos priežiūra, tada ir supratau, kad tai bus mano varikliukas darbe. Baigusi mokslus gavau CIDESCO ir INFA GOLD MASTER tarptautinius diplomus. Iškart po mokslų pradėjau dirbti ir tikrai jaučiausi tam pasiruošusi! Žinių ir praktikos bagažas baigus mokslus jau buvo nemažas, tad beliko tik panaudoti savo darbe. Labai džiaugiuosi, kad karjera klostėsi tikrai puikiai ir klientų ratas vis didėjo. Kosmetologija, tai ne tik darbas, tai gyvenimo būdas, kuomet nori nuolat tobulėti ir gilinti savo žinias!

Merginos, kurios turite dvejonių dėl šios specialybės pasirinkimo – jei tik turite noro ir matote save grožio specialisto kėdėje, drąsiai ženkite žingsnį, mokykitės ir vėliau mėgaukitės laimingų klienčių šypsenomis!

 

Ineta Jurytė

Art-of-Beauty-332
1dt

Masažas lydi mane visą gyvenimą. Būdama 12 metų, padėdavau mamai atsikratyti skausmu, naudodama akupunktūros principus. Suaugus masažas tapo būdu lepinti mylimus žmones, tačiau veiklos pradžioje buvo tiesiog malonus hobis.

Prie masažo, kaip galimos darbinės veiklos, grįžau pandemijos pradžioje, kai pasaulinės tendencijos ir asmeninė situacija parodė, kaip svarbu laiku pasirūpinti savimi ir palaikyti sveikatą profilaktiškai, o ne jau susirgus.

Mokslai Mokykloje „Art of Beauty“ atvėrė duris į gydomojo masažo sritį, o praktika ir darbas VRM medicinos centro, Fizinės reabilitacijos padalinyje, suformavo neįkainuojamą patirtį, suvokiant, kokia yra masažo nauda žmogui. Tai paskatino imtis ir privačios praktikos, kurioje galiu kiekvienam atėjusiam, suteikti individualizuotą masažą, nes mokslų metu Mokykloje „Art of Beauty“ mokytojų – praktikų Ivan Moroz ir Ingos Kragnienės perteiktos žinios ir darbinė gydomojo masažo specialistės veikla, sugebėjimas išgirsti ir suvokti, kas yra aktualu į masažą atėjusiam žmogui, leidžia jau pirmojo masažo metu apčiuopti problemines vietas kūne, o tinkamai parinkus gydomojo masažo technikas, tas įtampas sumažinti jau pirmojo masažo metu.

Džiaugiuosi, kad mano gyvenimas pasuko į medicinos sritį, kur įgavusi stiprius pagrindus Mokykloje  „Art of Beauty“, nuolatos keldama savo kvalifikaciją toliau, galiu padėti norintiems būti sveikais, šalinti skausmą ir susikaupusią įtampą.

Grožis atgimsta harmonijoje, o laimės pagrindu tampa – sveikata. Būkime sveiki – būkime laimingi.

 

Diana Tumaitė

2jl

Pažintį su Mokykla “Art of Beauty” pradėjau 2011 m.  Kosmetiko profesijos mokymuose. Ir tai buvo pats geriausias mano pasirinkimas. Prieš mokslus buvau baigusi masažo kursus, dirbau privačiai. Kosmetologijos mokslai, kurių metu mokiausi ne tik veido procedūrų, bet ir daugybės kitų dalykų, tarp kurių buvo ir kūno masažai bei procedūros, paskatino gilintis į masažo sritį toliau, todėl baigiau ir Mokykloje „Art of Beauty“ masažuotojo mokymosi programą.

Apie tai, kiek daug gavau informacijos ir praktinės patirties Mokykloje „Art of Beauty“ supratau jau vėliau – kai pradėjau dirbti profesionalios kosmetikos trenere. Mokykloje atliekant procedūras mokoma preciziškumo, kai kiekvienas įrankis ir priemonė turi būti suprantama kaip orkestro dalyvis, valdomas dirigento – atliekančio procedūrą specialisto. Gilios kosmetinės chemijos žinios ir gebėjimas „skaityti“ etiketes; aparatinės kosmetologijos veikimo principų suvokimas – visa tai padėjo man auginant profesionalumą grožio ir estetikos srityje.

Savo karjerą grožio ir sveikatingumo srityje pradėjau nuomodamasi kabinetą, vėliau atsidariau savo studiją, kurioje teikiu veido ir kūno procedūrų, masažų ir aparatinės kosmetologijos paslaugas. Įkūriau kvalifikacijos kėlimo mokyklą „Beauty Prof“, kurioje dėstau veido ir kūno masažus. Nuo 2021 m. tapau Lietuvos masažuotojų asociacijos vadove.

Didžiuojuosi nuo 2021 metų tapusi profesionalios Mokyklos „Art of Beauty“ mokytojų komandos dalimi – mokau būsimus masažuotojus. Džiaugiuosi pilnatvės jausmu ir savirealizacijos galimybėmis būnant čia. Jaučiu didelį dėkingumą mokytojams, kurie mane „užaugino“ir tikiuosi pati „užauginti“ ne vieną profesionalų masažuotoją, su meile ir kantrybe perteikdama savo patirtį ir žinias.

Mokyklos „Art of Beauty“ Gydomojo masažo specialisto ir Masažuotojo profesijos mokytoja

 

Julija Lepiochina

3ps

Sveiki. Aš esu Pavel Šengerij. Esu baigęs Lietuvos Sporto Universitetą ir mokyklą „Art of Beauty”. Šiuo metu dirbu masažuotoju privačioje studijoje „Sveikas judesys” ir masažo mokytoju mokykloje „Art of Beauty”. Bet tai kuo esu šiandien, nebuvo suplanuota nuo pat mažens. Tiesa pasakius, savęs beieškant teko kelis sykius pradėti gyvenimą nuo švaraus lapo. Visgi gyvenimiška patirtis ir įgytas išsilavinimas man buvo naudingi.

Ieškodamas savęs, viena gražią diena, kupinas vilčių ir jaudulio atsidūriau prie Mokyklos „Art of Beauty“ durų. Mano nuostabai, už tų durų radau daugiau, nei galėjau tikėtis. Radau daugybe įdomių žmonių, naujų patirčių, daug naudingų žinių, nuostabų mokyklos kolektyvą ir galiausiai radau tai ko ieškojau – save. Laikui bėgant  Mokykla „Art of Beauty“  tapo man antrais namais – jaukūs, kupini juoko ir šilumos namai. Po Mokyklos baigimo tapau ne tik masažuotoju, bet ir gavau galimybe savo žiniomis bei patirtim dalintis su kitais mokiniais kaip Mokyklos „Art of Beauty“ masažo mokytojas ir tai užtikrintai galiu vadinti sėkme. Mūsų sėkmės istorija niekada nesibaigia tol kol turime tikslų ir drąsos jų siekti, drąsos atverti vis naujas duris ir pasinerti į tai kas yra už jų.

 

Pavel Šengerij

image_123650291 (1)

Dalinamės dar viena nuostabia mūsų abituriento @adomasmotieka istorija.

Esu baigęs mokslus visai kitoje srityje ir ne vienerius metus dirbęs fizinės jėgos reikalaujantį darbą. Per tuos metus esu patyręs ne vieną traumą. Tad vis tekdavo apsilankyti reabilitacijoje. Ten po truputi ir ėmė kirbėti mintis apie masažus. Matydavau, jog jie man padeda ir retsykiais net susimąstydavau, kad man gal net ir geriau pavyktų juos atlikti.

Ar pradžioje ėjote į įvairius masažų kursus? Ir kaip atradote Mokyklą „Art of Beauty“?

Ne, esu pakankamai konkretus žmogus, jei nusprendžiu, tai 100 procentų. Apie kursus net nemąsčiau,

Supratau, jog norėdamas keisti darbo sritį, turiu įgyti LR patvirtintą gydomojo masažo specialisto diplomą bei licenciją. Taip į akis krito Mokykla „Art of Beauty“. Taip pat, buvau jau iš aplinkos girdėjęs teigiamų atsiliepimų. Todėl nieko nelaukęs kreipiausi. Mokslai jau buvo prasidėję, todėl ačiū, kad patikėjote mano motyvacija ir priėmėte. Šiuo metu dirbu UAB “Affidea Lietuva” klinikoje – masažuotoju.

Kas labiausiai patiko mokykloje?

Pirmiausia – mokytojai. Kiekvienas savo srities specialistas puikiai gebantis perduoti savo žinias. Taip pat, tai nuostabūs žmonės – draugiški, paslaugūs, visuomet motyvuojantys, tik paprašius, suteikiantys papildomos medžiagos. Antra – mikroklimatas pačioje mokykloje. Atėjęs visuomet jausdavausi gerai. Ir, žinoma, grupės draugai. Nuostabu, kad didžioji dauguma besimokančių yra motyvuoti. Tokioje aplinkoje mokytis yra daug lengviau.

 

Adomas Motieka

Art-of-Beauty-312
2mas

Masažai nejučiomis mane lydėjo jau nuo pat vaikystės. Dažnai šeimoje masažuodavome vieni kitus. Jei kuriai nors iš šeimos moterų suskausdavo nugarą, atskubėdavome į pagalbą. Juokinga prisiminti, bet augdama galvojau, kad visi šeimose turi tokį gražų masažo ritualą.

Tačiau po mokyklos baigimo, gyvenimas pasuko kitu keliu. Kelerius metus dirbau reklamos srityje, tačiau mintys grįždavo prie tų pačių abejonių- nesijaučiau savo vietoje, tačiau dvejojau dėl masažuotojo specialybės, nes buvau įsitikinusi, kad tam būtinai reikalingas medicininis išsilavinimas. Tačiau vėliau šias dvejones išsklaidė mano pirmoji masažo mokytoja Edita Zarecki. iš jos ilgametės patirties pasisėmiau supratimą, kas yra geras masažuotojas ir pirmąsias masažo technikas. Iš karto pradėjau dirbti ir vykdyti individualią praktiką.

Man puikiai sekėsi, tačiau pradėjau jausti, jog “verdu tose pačiose sultyse”, neužteko vien masažo kursų. Norėjosi įgyti daugiau žinių, kurios būtų kryptingos, visa reikalinga informacija būtų sistemingai pateikta vienoje vietoje. Tačiau masažuotojo specialistų tuo metu Vilniuje niekas neruošė. Apie Mokyklą “Art of Beauty” gerus atsiliepimus buvau girdėjusi jau anksčiau, tačiau tuo metu mokykloje buvo siūloma mokytis tik kosmetiko specialybės. Pamenu, kartą parodoje “Pelenė” priėjau prie Mokyklos “Art of Beauty” direktorės ir pasakiau “kai tik Jūsų mokykloje bus galimybė mokytis masažo- aš Jus susirasiu”. 2014 m. taip ir nutiko, netrukus pradėjau mokytis Mokykloje “Art of Beauty” masažuotojo specialybės.

Jau po pirmojo kurso pasitaikė puiki proga nuomotis patalpas ir taip gimė mintis įkurti savo verslą.  „RANKOS“ masažo ir geros savijautos namai gimė 2015m. vasarą, supratau, kad noriu kurti aplink save komadą ir ne tik dirbti kaip masažuotoja, bet ir auginti specialistus, kurti gausią klientų bendruomenę. Šiandien mano galvoje sukasi dar daugiau planų – jaučiu, kad turiu drąsos, žinių ir pasitikėjimo savimi pabandyti įsikurti svečioje šalyje. Žinoma, veikla bus susijusi su masažais.

Esu laiminga, atradusi savo pašaukimą, savo svajonę- masažuotojo profesiją.

 

Simona Mikalauskaitė

2ab

Esu masažuotojas Aleksandras, esu sukaupęs ilgametę patirtį masažo srityje ir galiu drąsiai teigti, kad masažai yra mano prigimtinė profesija, pašaukimas, aistra, polinkis, hobi – tai, kuo nuoširdžiai domiuosi ir šis susidomėjimas su metais vis auga, todėl galėčiau save pavadinti „masažuotojas iš prigimties“. Mokykla „Art of Beauty“ padėjo augti man kaip specialistui ir augino mano potencialą. Iš Mokyklos išsinešiau daugiau, nei tikėjausi besimokydamas, ir daug daugiau nei atrodė tapus absolventu. Mokslai davė kažką reikšminga ir ne visada tai yra apčiuopiama iš karto, tą akimirką neįvertini kokie naudingi ar reikšmingi tam tikri dalykai, tačiau viskas išlieka ir anksčiau ar vėliau išties pajaučiama ta reali nauda. Turėti gerą praktiką, mokytis iš tikrų profesionalų – tai yra būtent tai, kas reikalinga, norint pačiam augti profesiškai. Iš kiekvienos paskaitos ir iš kiekvieno mokytojo gavau didžiausią dalyką – žinias, įgūdžius, praktiką, gerą laiką bei didžiulį indėlį į ateitį. Vis tai, ką davė Mokykla „Art of Beauty“ galėčiau įvardinti kaip didelį „maišą“, pilną naudingų patarimų ir pamokų, kuriuos po truputį traukiant iš to „maišo“ gali lipdyti karjeros laiptų pakopas. Todėl esu dėkingas išties visiems kartu sudėjus ir kiekvienam atskirai: tiek mokytojams, tiek  studijų kolegoms. Po studijų gebėjau dirbti su klientais ir pasiūlyti jiems ne tik profesionalias paslaugas, bet ir platesnę jų apimtį. O svarbiausia – įgavau daugiau pasitikėjimo savimi. Todėl kiekvienam, kuris jaučia polinkį masažams, kūno grožiui ir sveikatinimui, labai rekomenduoju išbandyti savo jėgas masažų srityje, nes masažai apima tiesiog viską kas susiję su sveiku žmogumi ne tik kūnu, bet ir dvasia.

 

Aleksandr Bloch

3jd

Pradėti nuo pradžių – niekad nevėlu

Masažuotojo specialybę dažniausiai žmonės atranda jau vėlyvesniame gyvenimo etape. Retai kada tai būna kryptis į kurią dairomasi po mokyklos. Todėl tarp Mokyklos „Art of Beauty“ mokinių galima sutikti pačių įvairiausių profesijų žmonių.

Vienas tokių – Jonas, kuris ne vienerius metus sukosi prie puodų garsiuose Prancūzijos restoranuose, kol vieną dieną nuo buvusios įtampos pavargo ir pradėjo mokytis masažuotoju.

Šiandien Jonas darbuojasi Vilniuje ir Panevėžyje, teikdamas hibrinius masažus. Tai masažai, kurių metu yra pritaikomos įvairios technikos:  išeminė kompresija, tempimas, raumens suspaudimas, miofascialinė relaksacija ir t. t. Šiuo metu Lietuvoje yra tik keletas specialistų, atliekančių tokias masažo technikas.

 

Jonas Diamond Manikas

Art-of-Beauty-2-v2
1zn (1)

Mano istorija apie tai, kad niekada negalima pasiduoti .

Aš – Živilė. Grožio industrijoje esu nuo 2000 – ųjų metų, kuomet įstojau į kosmetiko specialybę Vilniaus kolegijoje. Nors, jeigu atvirai, puošiau ir grąžinau savo drauges ir giminaites nuo paauglystės. Visos mano puseserės ištekėjo su mano darytais makiažais, nors neturėjau diplomo. Makiažas visada  buvo mano hobis. O prieš 20 metų, tai nebuvo populiari profesija, todėl ir liko hobiu. Kita vertus visą  20 metų aš sukausi grožio sferoje, baigiau kosmetikės studijas, dirbau  kosmetologe,   kosmetikos produktu pardavime ir net manikiūro meistre. Man visada  buvo įdomu bendrauti su klientėmis, lankytis seminaruose, mokytis naujovių.  Nesvarbu kokioje grožio sferoje – veido priežiūroje, manikiūre, makiaže – man patinka gražinti moteris, padėti joms jaustis laimingoms ir labiau  pasitikėti savimi.

Tačiau vieną dieną atsitiko gyvenimas. Mano ką tik gimusiam sūnui, nustatytas retas nepagydomas sindromas ir aš tapau  slaugančia mama. Apie darbus ir profesiją galima pamiršti ilgam, aš jau galvojau,kad niekada nebegalėsiu dirbti tai, kas man patinka . Nors kosmetiko specialybeje įgytas įgūdis dirbti higieniškai, man labai pravertė slaugant sūnų. Po metų dar vienas iššūkis – skyrybos. Buvo tokia juoda ir  gili duobė, kad atrodė nesimatė dienos šviesos. Bet, kur geriausiai pasikalbėti su savimi ir išsiaiškinti ko noriu, kokie žingsniai  pirmi, kad eičiau link savo norų…. man labai trūko savirealizacijos, nes 4 metus buvau slaugytoja savo sūnui.  Išsisprendė situacija, kad pusdieniui galėjau palikti savo mažylį ir aš pradėjau veikti. Ieškojau galimybių grįžti į darbo rinką, bet norėjau atnaujinti žinias, kad  būtų drąsiau. Ieškojau kosmetiko mokymų, seminarų. Taip suradau Mokyklą „Art of beauty“ su vizažo mokymais. Ir pagalvojau, kodėl gi ne. Juk šita sritis man taip patinka, aš mėgaujuosi darydama makiažą. Tik pradėjus studijuoti vizažo meną aš atsigavau, jaučiausi laiminga, man viskas sekėsi, buvo įdomu. Ir čia man pasisekė tris kartus. Gavau  vizažisto profesinį diplomą, vėliau  apsigyniau CIDESCO media-makeup diplomą ir   gavau pasiūlymą dėstyti Mokykloje „Art of beauty“ vizažo specialybę. Tai yra tikra sėkmė, kurios net negalėjau numatyti. Dėstyti savo mėgstamą profesiją sutikau iš karto, net nesvarsčius. Nes Mokyklos „Art of Beauty“ atmosfera ir požiūris į mokinius yra vertas pagarbos. Čia jaučiasi rūpestingumas ir profesionalumas, specialistų dėstytojų bendradarbiavimas su mokiniais, nuoširdus bendravimas. Ir man yra didžiulis džiaugsmas ir sėkmė dirbti stiprių grožio specialistų komandoje. Labai dėkinga direktorei Rūtai už galimybę ir pasitikėjimą.

Ir dar vienas atradimas man pačiai,  aš niekada negalvojau, net neįtariau ,kad man taip patiks mokyti. Sėkmės istorijos moralas: niekada nereikia pasiduoti. Po tamsos visuomet išaušta rytas. Ir mokytis niekada nevėlu.

 

Živilė Nagrockaitė

Art of beauty pirtininkas
1lg

Aristotelis „Investicija į žinias moka geriausias palūkanas“

Prieš 10 metų vėl „sugrįžau“ į tikrą, ramią, paprastą, gamtos kupiną Lietuvišką pirtį. Taip gera būdavo tik vaikystėje pas senelius. Norėjosi dar ir dar. Nėriau gilyn. Domėjausi viskuo, iš visur, apie viską, kur tik buvo žodis pirtis. Turėjau geriausius mokytojus-pirtininkus Lietuvos, Latvijos, Estijos, Suomijos. Keletas jų dabar dėsto Mokykloje „Art of beauty“. Buvo labai gera tyloje, prieblandoje, šilumoje pabūti su savimi, savo džiaugsmais ir skausmais. Visada džiaugsmas dvigubėdavo, skausmas sumažėdavo. Ne tik fizinis kūnas, bet ir Siela ilsėjosi. Tai daryti pasirodo reikia mokėti. Juk būna ir piktų žolynų, juk reikia žinoti žmogaus anatomiją, kad nepakenkti, juk reikia karštyje nenualinti savęs ir ilsinti, o ne varginti besiilsintį pirtyje žmogų. Mačiau svečius,  išeinančius  iš mūsų pirčių (www.pilaitesmalunopirtys.lt) kitokius. Juos visada lydėdavo pirtininkas. Reikėjo visų šių procesų apibendrinimo, žinių ir jausmų užbaigtumo. Tad pasakiau sau:-„O dabar noriu save patikrinti, išbandyti, papildyti, gauti dar naujo-akademinio, būti diplomuota bei profesionaliai atiduoti, dalinti šiuo gėriu“. Tad Mokyklos „Art of beauty“ diplomas ir buvo ta razina ant torto. Dabar drąsu dirbti pirtyje, nes ne tik teoriškai, bet ir praktiškai jaučiuosi rami, nes žinau, kad tai darau užtikrintai ir profesionaliai. Ačiū Mokyklai „Art of beauty“ už suteiktą galimybę taip jaustis

 

Larisa Gureckienė “Pilaitės malūno pirtis“

2gv

Mano vardas Gintaras. Pirtis mano gyvenime (turbūt kaip ir dažnam iš mūsų) atsirado nuo mažens, kai tėvas nusivesdavo į pirtį, pasodindavo kažkur apačioje su kubilu šalto vandens ir tu stebėdavai kaip vyrai pila vandenį ant įkaitusių akmenų, kyla daug garo, o jie plaka vienas kitą. Vėliau paaugęs tą jau darai pats. Su tokia pirties samprata dažnas mūsų ir užauga.

Džiaugiuosi, kad savo kelyje sutikau profesionalių pirtininkų bendruomenę bei pamačiau, kad organizuojami profesionalaus Pirtininko mokymai, kuriuose nedvejodamas nusprendžiau mokytis.

Esu laimingas, kad paskutiniu metu pirtį atradau iš naujo. IŠ NAUJO – tikrąja to žodžio prasme. Susipažinęs su pirtininkų bendruomene bei mokydamasis Mokykloje „Art of beauty“ kasdien atrandu vis kažką naujo.

Mokyklos mokytojai yra vieni nuostabiausių mano sutiktų žmonių, kurie moko ir mielai dalinasi savo žiniomis bei patirtimi. Matant jų atsidavimą ir nuoširdumą supranti ir jauti, kad jie tuo gyvena. Tai dar labiau mane motyvuoja būti to dalimi. Džiugu, kad mano bendrakursiai tai tie žmonės, kurie myli pirtį ir siekia išmokti kuo daugiau.

Kai išgirdau, kad organizuojamos vanojimo varžytuvės pagalvojau kodėl gi ne, kodėl neišbandžius savo jėgų ir nepanaudojus gautas žinias. Taip nutiko, kad jose buvau pripažintas nugalėtoju.

Buvo labai smagus kūrybinis procesas, kai reikėjo sugalvoti pasirodymo temą, pavadinimą, vanojimo eigą, aprangą, priemones ir t.t.. Į šį procesą mielai įsitraukė mano žmona. Esu dėkingas jai, kad ji mane palaikė ir sutiko būti varžytuvėse modeliu.

Kėliau sau tikslą sudalyvauti kiek įmanoma kokybiškiau, jaučiau atsakomybę pirmiausią prieš save, prieš mokytojus, prieš kolegas. Kiekvieno užsiėmimo metu tobulinau savo vanojimo judesius, įsiklausydavau į mokytojo Arido pastabas. Taip pat esu labai dėkingas bičiuliui Donatui (beje Mokyklos „Art of beauty“ pirmos pirtinikų laidos absolventas), kuris sutiko padėti pasiruošti varžytuvėms.

Stebiu kaip dirba profesionalus Pirtininkas, man jo atliekamas vanojimas kaip savotiškas menas, tarytum orkestro dirigentas – pavadinčiau GARO dirigentas.

Kai krosnies orkestras užgroja ir garas pakyla jis skleidžiasi kur nori. Pirtininkas turi garą suvaldyti ir tinkamai paskirstyti, kitaip tariant – paversti PIRTIES MUZIKA.

Vantos prisilietimais turi sušildyti žmogaus kūną ir žmogų nuvesti į atsipalaidavimą, ramybę, kur jam šilta ir gera, kitaip tariant į savotišką sapną – miegą. Miego pradžioje žmogus įprastai jaučia nerimą, prisimena dienos įvykius ir tik vėliau nurimsta.

Savo pasirodymą Pirtinikų vanojimo varžytuvėse pavadinau „Gintarinis rytas“. Pasirodymo metu savo modelį lydėjau jo sapno/miego keliu. Pasistengiau vanojimą atlikti taip, kad mano modelis išsivaduotų iš nerimo ir rūpesčių, užmirštų juos kuo greičiau ir pasinertų į garo orkestro teikiamą malonumą. Vėliau nurimus, padėjau sutikti  „Gintarinį rytą“. Mano pasirodymas 2024 metų VII Lietuvos pirties mėgėjų vanojimo varžytuvėse buvo apvainikuotas I – ąja vieta.

***

Pirtis buvęs mano hobiu su kiekviena diena tampa gyvenimo būdu. Dalyvavimas „Pirties“ veikloje, varžytuvėse suteikia dar daugiau pasitikėjimo savimi  ir nors man jau 53-ji, tačiau aš turiu dar daug tikslų ir svajonių, nes

PIRTYJE PRALEISTAS LAIKAS Į GYVENIMO TRUKMĘ NEĮSKAIČIUOJAMA !

 

Gintaras Vysockis