Mokykla „Art of Beauty“ yra vienintelė CIDESCO akredituota mokykla Lietuvoje, kuri suteikia tarptautinius CIDESCO grožio terapeuto diplomus!

Mes didžiuojamės, kad Mokykla „Art of Beauty“ atitinka CIDESCO keliamus reikalavimus, o tai reiškia, kad atitinka ir griežčiausius mokymo standartus, taip pat mokymo bazei ir higienai keliamus reikalavimus.

Tarptautinė CIDESCO rūgštinių pilingų programa (kvalifikacijos kėlimo), ši programa yra skirta asmenims, turintiems kosmetiko/kosmetologo/grožio terapeuto srities išsilavinimą.

Tai nauja tarptautinė CIDESCO programa – susisteminti baziniai mokymai apie rūgštinius pilinigus grožio specialistėms. Lietuvoje programa bus vykdoma bendradarbiaujant su rūgštinių pilingų guru Irena Jokšiene. Norime pateikti susistemintą, nepriklausomą bazinę informacija apie rūgštinius pilingus: glikolio, pieno, salicilo, azelaino, migdolų, fitino, piruvino, citrinų ir kojico rūgšties pilingus, “Jessner” rūgštinį pilingą, bei išmokyti dirbti su jais. Daugiau informacijos – daugiau profesionalumo.

Mokymų trukmė: 7 mėnesiai, paskaitos vyks 1-2 kartus per mėnesį (pirmadieniais) nuo 9:30 iki 16:30 val. (8 akad.val.)

Mokymų pradžia: 2023 m. spalio 16 d.

MOKYMŲ PROGRAMA

Odos sandara, funkcijos. Rūgštinių pilingų apžvalga;

Klasikinis cheminis pilingas; Mono pilingai;

Alfa,  beta, polihidroksi, migdolų, pieno, retinolio, salicilio, glikolio, fitino, kojiko, azelaininė, piruvininė rūgštys;

Kraujotakos, limfinė, endokrininė sistemos. Žaizdų gyjimo etapai. Vidiniai veiksniai, darantys įtaką odos būklei;

Rūgščių panaudojimas įvairių odos tipų ir būklių balansui atstatyti;

Spuogai. Spuogų klasifikavimo kriterijai. Rūgštinių pilingų panaudojimas spuogų prevencijai. Indikacijos ir kontraindikacijos;

Pigmentacijos sutrikimai.  Rūgštinių pilingų panaudojimas pigmentacijos sutrikimų prevencijai. Indikacijos ir kontraindikacijos;

Odos senėjimo fiziologija ir patologija. Rūgštinių pilingų derinimas su kitomis estetinėmis procedūromis;

Rūgštinių pilingų derinimas su aparatinėmis procedūromis: ultragarsu, radiodažniu,  krioterapija, elektroporacija, žemo dažnio lazeriu,  jonizacija, neinvaziniu mezopenu;

Rūgštinių pilingų panaudojimas odos senėjimo prevencijai. Indikacijos ir kontraindikacijos;

Pilingų protokolai skirtingoms kūno zonoms.

KVIESTINĖ DĖSTYTOJA: 

2021-12-20-Oda-Irena JokšienėIrena Jokšienė – Kosmetikos „ODA“ kūrėja ir vadovė, vyr. specialistė (https://odaklinika.lt/). Vilniaus Universitete įgijo biologijos specialybę su genetiko – biochemiko specializacija. Savo žinias ilgą laiką taikė darbe medicinos srityje, dirbo gydytoja-laborante Raudonojo Kryžiaus biochemijos laboratorijoje bei gydytoja-laborante, laboratorijos vedėjos pavaduotoja Respublikiniame Odos ir Veneros ligų dispanseryje (serologijos ir imunologijos specializacija). Vilniaus Kosmetologijos Gydykloje įgijo kosmetologo specializaciją. Stažavosi Leningrado M.K.Kirovo vardo Gydytojų tobulinimosi institute, imunologijos-serologijos laboratorinės diagnostikos srityje ir Minsko Respublikiniame Odos ir Veneros ligų dispanseryje. Tobulėjo Paryžiuje, Tarptautinėje Estetikos ir Kosmetologijos mokykloje „Francoise Morice“studijavo kosmetologijos biologiją. Sukaupta daugiau nei 20 metų praktinės patirties kosmetologo darbe, atliekant rūgštinius odos šveitimus.

logo

 

 

MOKYMŲ KAINA

2400 € už visą mokymų kursą. Į kainą įskaičiuotos visos priemonės reikalingos praktiniam mokymui ir egzaminui, teorinė mokymosi medžiaga, administracinis mokestis.

Mokyklos “Art of Beauty” studentams – 2000 €. Į kainą įskaičiuotos visos priemonės reikalingos praktinio egzamino pasiruošimui, teorinė mokymosi medžiaga, administracinis mokestis.

DĖSTYTOJAI

Asta Bagdonaitė – grožio terapeutė, kūno priežiūros specialistė, dietistė. Ilgametė darbo patirtis kūno priežiūros specializacijoje leidžia tvirtinti, kad tik holistinis požiūris padeda tinkamai įvertinti ir parinkti geriausius kosmetinių problemų sprendimus. Todėl savo paskaitose akcentuoja būtinybę į kūną žvelgti kaip į visumą, individualybę, suvokti jame vykstančius procesus. Prioritetą teikia saikingam odai draugiškų kosmetinių priemonių vartojimui, pabrėžia kūno priežiūros svarbą ne tik iš išorės, bet ir iš vidaus.

Ieva Ažušilienė – 2009 m. įgijo tarptautinio verslo bakalauro diplomą Londono Regent’s College universitete. Su studentų mainų programa buvo išvykusi į Toledo Castilla-La Mancha universitetą Ispanijoje ir Maskvos G. Plechanovo akademiją Rusijoje tobulinti žinių tarptautinio verslo srityje bei mokytis kalbų. 2013 m. įgijo tarptautinį CIDESCO (Comite International D‘esthetique et de Cosmetologie) grožio terapeutės garbės diplomą ir buvo išrinkta CIDESCO Ray Cochrane Beauty School metų studente. Vėliau tobulinosi dirbdama prestižinėje Londono estetinės medicinos klinikoje, kuri 2015 m. buvo išrinkta geriausia medicininės estetikos klinikų grupe D. Britanijoje ir Airijoje. Prie “Art of Beauty” komandos prisijungė 2016 m. dirbti su įvairiais projektais Lietuvoje ir už jos ribų. Taip pat mokykloje dėsto kosmetologinę įrangą. Nuo 2019 m. įsitraukė į Kosmetikų ir kosmetologų asociacijos veiklą ir vykdo Viceprezidentės pareigas.

TURITE PAPILDOMŲ KLAUSIMŲ?

Daugiau informacijos apie CIDESCO rūgštinių pilingų diplomą suteiks telefonu  +370 630 08998 arba el. paštu mokykla@aob.lt

D3Ycs6_s