Nuoširdžiai džiaugiamės ir didžiuojamės Lietuvą atsovavusiomis ir šauniai pasirodžiusiomis merginomis XI tarptautiniame kosmetologijos ir estetikos konkurse, kurį kasmet organizuoja Tarptautinės kosmetologijos ir estetikos komiteto CIDESCO atstovai Rusijoje. Konkursas vyko Sankt Peterburge Tarptautinio grožio festivalio „Nevskije berega“ metu 2013 metų vasario 22-24 dienomis.

Šiame konkurse rungėsi 92 dalyviai iš Rusijos, Kazachstano Respublikos, Jungtinių Arabų Emyratų, Ukrainos, Azerbaidžano Respublikos, Latvijos, Estijos, Baltarusijos, Suomijos, Bulgarijos, Moldavijos ir Lietuvos. 35 dalyviai rungėsi profesionalų klasėje, 57 dalyviai – jaunių klasėje.

Jaunių klasėje Lietuvą atstovavo Vilniaus kolegijos Higieninės ir dekoratyvinės kosmetologijos III kurso studentės Agnė Tamašauskaitė, Diana Narutavičiūtė bei profesionalų klasėje – „Art of Beauty“ mokyklos absolventė Diana Maskalkova.

Agnė Tamašauskaitė tapo I vietos nugalėtoja jaunių klasėje veido nominacijoje.

Diana Narutavičiūtė užėmė IV vietą (pritrūko kelių dešimtųjų iki III vietos) bei gavo nominaciją „Už ryžtą dalyvauti“.

Diana Maskalkova visus žavėjo savo nepriekaištingu pasirodymu bei ryžtingumu. Beveik paskutinę minutęorganizatoriams pasiūlius, Diana Maskalvova sutiko dalyvauti profesionalų klasėje, neturėdama net vienerių metų darbo patirties.

Konkurso dalyves lydėjo Vilniaus kolegijos dėstytojos Odeta Česnulevičienė ir Ramunė Saulienė. Taip patgrožio festivalio „Nevskije berega“ lankėsi ir Kosmetikų ir Kosmetologų asociacijos atstovai: asociacijos prezidentė Rūta Bražiūnienė ir asociacijos pirmininkė Rūta Mažeikienė, kuri dirbo kosmetologijos ir estetikos konkurso vertinimo komisijoje.

KKAL įsteigė specialųjį prizą 2 ir 3 vietos nugalėtojams jaunių klasėje veido kategorijoje – dalyvavimas V Atvirame Kosmetikų ir kosmetologų konkurse Lietuvoje.

Mokykla “Art of Beauty” keturiems konkurso dalyviams įsteigė prizą – 5 dienų stažuotę mokykloje.