V Atviras Lietuvos kosmetikų ir kosmetologų konkursas vyko 2013 m. lapkričio 15 d. Klaipėdoje, parodos „Sveikata 2013“ metu „Jaunių“ klasėse veido nominacijoje.

Sveikiname mūsų šaunuoles mokines Rasą Butkevičiūtę ir Agnę Šakalytę, kurios iš konkurso atvežė auksinį bei bronzinį medalius.

IMG_7961

Konkurso prizininkės:

I vietos nugalėtoja – Rasa Butkevičiūtė, Mokyklos “Art of Beauty” 2 kurso mokinė. Įteiktas prizas – atstovavimas Lietuvai Tarptautinio Kosmetologijos ir estetikos konkurso „Невские берега” Jaunių klasės veido nominacijos finale Sankt Peterburge 2014 m. vasario 20 – 23 d.d. be dalyvio mokesčių! Prizą įsteigė CIDESCO sekcija Rusijoje www.cidesco.ru Kelionę ir apgyvendinimą apmokės konkurso organizatorius ir rėmėjas – Lietuvos kosmetikų ir kosmetologų asociacija www.kkal.lt .

II vietos nugalėtoja – Diana Narutavičiūtė, Vilniaus kolegijos absolventė, dirba O.D.A. salone Vilniuje, IV Kosmetikų ir kosmetologų konkurso dalyvė, XI tarptautinio kosmetologijos ir estetikos konkurso Sankt Peterburge dalyvė.Įteiktas prizas – atstovavimas Lietuvai Tarptautinio Kosmetologijos ir estetikos konkurso „Невские берега” Jaunių klasės veido nominacijos finale Sankt Peterburge 2014 m. vasario 20 – 23 d.d. be dalyvio mokesčių! Prizą įsteigė CIDESCO sekcija Rusijoje www.cidesco.ru Kelionę ir apgyvendinimą apmokės konkurso organizatorius ir rėmėjas – Lietuvos kosmetikų ir kosmetologų asociacija www.kkal.lt .

III vietos nugalėtoja – Agnė Šakalytė, Mokyklos “Art of Beauty” 2 kurso mokinė. Įteiktas prizas – 1000 Lt vertės „Masažo Meistriškumo Mokyklos“ kuponas masažų mokymams. Prizo steigėjas Masažo klubaswww.masazoklubas.lt .

Portalas „Grožio namai“ prizininkams įteikė 500 Lt vertės kuponus reklamai portale www.grozionamai.lt

Specialių prizų laimėtojai:

Austė Kliučinskienė (Šv. Ignaco Lojolos kolegija) laimėjo UAB “Megami” specialų prizą nominacijoje “Jaunystės eliksyras”, Farmogal (Italija) produktų rinkinys  kurio vertė 500 lt. www.megami.lt

Agnė Šakalytė (Mokykla “Art of Beauty”) laimėjo Cosmo Skin Solutions prizą nominacijoje „Estetiškiausia dalyvė“, Cosmo skin solution produktų rinkinys, kurio vertė 600 lt. www.cosmoskinsolutions.lt.

Vilniaus kolegijos studentės Eglė Adomavičiūtė ir Justina Umantaitė apdovanotos Phytomer kosmetikos rinkiniais.

Visi konkurso dalyviai „Jaunių” klasėje apdovanoti žurnalų „Les Nouvelles Esthetiques” ir “Grožio ekspertai” metinėmis prenumeratomis.

 

Šiemet konkursas vyko 3 etapais, po 6-7 dalyves viename etape. V Atvirame Kosmetikų ir kosmetologų konkurse varžėsi 19 dalyvių, kurie dalyvavimui konkurse buvo atrinkti Mokymo institucijose iš daugybės norinčių dalyvauti studentų. Dalyvavo baigiamųjų kursų studentai net iš 7 Lietuvos mokymo įstaigų: Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Utenos, Šv. Ignaco Lojolos kolegijų, Klaipėdos paslaugų ir verslo mokyklos ir Mokyklos “Art of Beauty”. Dėl galimybės atstovauti Lietuvą Tarptautiniame konkurse varžėsi 3 absolventės, kurios dar neturi 1 metų darbo patirties.

Pirmą kartą Konkurso komisija buvo sudaryta  iš 4 narių. Komisijos nariai negalėjo vertinti savo mokymo įstaigos studentų.

Komisijos darbui vadovavo Mokymo centro Maskvoje dėstytojas, tarptautinio kosmetologijos ir estetikos konkurso “Невские берега” koordinatorius Michail Cymbalov. Kiti komisijos nariai: Mokyklos “Art of Beauty” profesijos mokytoja Rūtelė Mažeikienė, Utenos kolegijos lektorė Jolanta Prakapavičienė, Švento Ignaco Lojolos kolegijos dėstytoja Jūratė Jocienė.

Dekojame Klaipėdos paslaugų ir verslo mokyklai ir Klaipėdos valstybinei kolegijai už konkursui paskolintą kosmetologinę įrangą, o taip pat “Art of Beauty” mokinėms, padėjusioms konkurso metu.

Leave Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

clear formSubmit