Vasario 20-23 dienomis Sankt Peterburge (Rusija) specializuotos grožio industrijos parodos «Невские берега» metu vyko XII Tarptautinis kosmetologijos ir estetikos konkursas. Konkurse, kurį organizuoja Tarptautinio kosmetologijos ir estetikos komiteto CIDESCO atstovai Rusijoje, dalyvavo specialistai dirbantys grožio ir SPA salonuose bei estetinės kosmetologijos centruose, o taip pat besimokantys kosmetologijos arba neturintys vienerių metų patirties absolventai.

Konkurse mūsų šaliai atstovavo dvi Mokyklos “Art of Beauty” mokinės Rasa Butkevičiūtė ir Agnė Šakalytėbei jauna specialistė Diana Narutavičiūtė, dalyvavusios jaunių kategorijoje nominacijoje “veido priežiūra”.

Kartu su dalyvėmis į Rusiją vyko Mokyklos “Art of Beauty” mokytoja Asta Bagdonaitė, kuri dirbo vyriausios teisėjų komisijos sudėtyje ir teisėjavo profesionalų kategorijoje nominacijoje “kūno priežiūra”.

Šiame konkurse rungėsi 71 dalyvis, iš kurių 35 dalyviai rungėsi profesionalų klasėje, 36 dalyviai – jaunių klasėje.

Nuoširdžiai džiaugiamės ir didžiuojamės Lietuvą atstovavusiomis ir šauniai pasirodžiusiomis merginomis. Konkursas mūsų šalies atstovėms buvo sėkmingas: Rasa Butkevičiūtė ir Agnė Šakalytė pateko į stipriausiųjų penketuką savo rungtyje, o Diana Narutavičiūtė užėmė prizinę vietą. Merginos dar kartą įrodė, kad mūsų šalies grožio specialistėsyra labai estetiškos bei profesionalios. Lietuvaičių surinkti balai jaunių kategorijoje beveik nesiskyrė ir netgi pralenkė profesionalų kategorijos dalyvių atrankiniuose turuose surinktus balus.

Kosmetikų ir kosmetologų asociacija Lietuvoje įsteigė specialųjį prizą 1 ir 3 vietos nugalėtojams jaunių klasėje veido priežiūros kategorijoje – dalyvavimas VI Atvirame Kosmetikų ir kosmetologų konkurse Lietuvoje.

Diana Narutavičiūtė tapo I vietos nugalėtoja jaunių klasėje veido nominacijoje.

Rasa Butkevičiūtė užėmė IV vietą, o Agnė Šakalytė V vietą. Nuo prizininkių jos atsiliko vos 0,2 balo.

Sveikiname ir linkime sėkmės profesinėje srityje.