Andrius Jovaisas e1465471281962
Norime pristatyti naują Mokyklos “Art of Beauty” komandos narį – profesijos mokytoją Andrių Jovaišą, kuris nuo 2014 m. rugsėjo mėn. dėstys mokykloje masažą busimiems specialistams.
Mokomieji dalykai: Masažo pradmenys / Sportinis masažas / Vidaus ligos ir masažas / Chirurginės ligos ir masažas / Nervų ligos ir masažas / Netaisyklinga laikysena ir masažas / Vaikų ligos ir masažas
Įvairių masažo stilių ir būdų masažo terapeutas ir mokytojas. Pastaruosius aštuonerius metus gyveno, mokėsi ir dirbo užsienyje. Būdamas užsienyje ir norėdamas save realizuoti, Andrius susidomėjo masažu. Per savo masažo terapeuto karjerą išmoko ir įgijo įvairių masažo stilių kvalifikacijas, tarp kurių yra: holistinis, klasikinis, tailandietiškas, sportinis ir gydomasis. Pastarasis įgytas prestižinėje Londono Sportinio Masažo Mokykloje (LSSM), kurios sportinio ir gydomojo masažo kvalifikacija yra aukščiausia Didžiojoje Britanijoje. Šios mokyklos dėstytojai – žymus savo srities specialistai, vienas iš kurių mokyklos įkūrėjas ir sportinio masažo pionierius Didžiojoje Britanijoje – Mel Cash, išleidęs ne vieną knygą apie sportinį masažą.
Po jos baigimo, Andrius įsidarbino Londono masažo klinikoje, kurioje savo išmoktas žinias panaudojo praktikoje, dirbdamas su sportininkais ir padedamas jiems reabilituotis po jų patirtų traumų ir negalavimų.
Pastaruosius metus Andrius Jovaišas praleido Tailande, kur įgyjo tailandietiško masažo mokytojo diplomą. Gyvendamas Tailande Andrius taip pat išmoko rytietiškos masažo filosofijos. Masažas tai daugiau, nei masažo technika, būdai, metodai, žinios apie kūną ir jo funkcijas, tai taip pat lytėjimas, jaudinimas, o visų pirmą ir svarbiausia nepamiršti, kad dirbama su žmogumi, o ne tik su kūnų ant kurio atliekamas masažas.
Primename, kad priėmimas į masažuotojo specialybę dar vyksta. Tik šiemet įstojusiems mokslai NEMOKAMI, mokėsite už medžiagas – 1000 Lt per semestrą. Įgyta kvalifikacija leidžia dirbti masažuotoju valstybinėse ir privačiose medicinos įstaigose, reabilitacijos centruose.