massage

Tailandietiško masažo kursai!

Bus išduodamas oficialus Tailandietiško masažo I lygio diplomas, kiekvieno studento duomenys bus įregistruoti į Tailando mokyklos oficialią duomenų bazę (“Thai Massage School of Thailand” www.tmcschool.com). Įgiję I lygio diplomą Lietuvoje, kvalifikaciją galite kelti Tailande, mokykloje “Thai Massage School of Thailand” ir įgyti II lygio diplomą. Tokiu būdu sutaupysite laiko ir išlaidų – nuvykę į Tailandą jau turėsite I lygio kvalifikaciją.

Kursų programa sudaryta remiantis “Thai Massage School of Thailand” mokyklos specialistų išleista unikalia knyga “Ancient Thai Massage Healing With Prana”. Knygoje sukaupta daugelio metų patirtis bei Thai masažo filosofija.

KURSŲ PROGRAMA: 

1 diena

Jogos pratimai, meditacija

Tailandietiško masažo rankų ir sedėjimo pozicijos

Galvos, kaklo, pečių masažo demonstravimas bei praktika

2 diena

Bendra tailandietiško masažo teorija

Rankų-kojų pratimai, meditacija, nugaros masažo gulint ant pilvo demonstravimas

3 diena

Jogos pratimai, rankų-kojų pratimai, meditacija

Pilvo ir kojų masažo demonstravimas bei praktika

4 diena

Jogos pratimai, rankų-kojų pratimai, meditacija

Kūno tempimo pratimų demonstravimas bei praktika, masažo užbaigimo demonstravimas bei praktika

Viso kūno masažo demonstravimas

5 diena

Jogos pratimai, rankų-kojų pratimai, meditacija

Studentai demonstruoja visą kūno masažą

Diplomų įteikimas

Kursų mokytojas: įvairių masažo stilių ir būdų masažo terapeutas ir Andrius Jovaišas.

2014 metais Andrius mokykloje “Thai Massage School of Thailand” įgijo tailandietiško masažo mokytojo diplomą. Gyvendamas Tailande Andrius taip pat išmoko rytietiškos masažo filosofijos. “Masažas tai daugiau, nei masažo technika, būdai, metodai, žinios apie kūną ir jo funkcijas, tai taip pat lytėjimas, jaudinimas, o visų pirmą ir svarbiausia nepamiršti, kad dirbama su žmogumi, o ne tik su kūnu ant kurio atliekamas masažas”, – sako Andrius. 2015 m. Andrius tobulino tailandietiško masažo mokytojo įgūdžius Tailando mokykloje “Thai Massage School of Thailand”.

Bus išduodamas Tailandietiško masažo I lygio diplomas, patvirtintas Mokyklos “Art of Beauty”. Diplomas jau įskaičiuotas į kursų kainą, kiekvieno studento duomenys bus įregistruoti į Tailando mokyklos oficialią duomenų bazę (“Thai Massage School of Thailand” tmcschool.com). Studentai, pageidaujantys gauti originalų diplomą, išduotą ir patvirtintą Tailando mokyklos “Thai Massage School of Thailand” turi papildomai sumokėti 30€.

KADA?

2018 m. vasario 4, 10, 11, 17, 18  dienomis (5 dienos, 40 val.)

SVARBU

Kursų kaina: 399€.
Būtina išankstinė registracija.

Daugiau informacijos ir registracija:

Mokykla “Art of Beauty”

projects@aob.lt, +370 630 08998

Screen Shot 2017 02 27 at 14.40.01