Pedos prieziura

 

Mokymo programa bus skirta rengti pėdos priežiūros paslaugos teikėją, gebantį savarankiškai nustatyti poreikį pėdos priežiūrai, parinkti įrangą ir atlikti tinkamą priežiūros būdą, dokumentuoti paslaugą, informuoti klientus apie pėdos priežiūrą ir saugiai dirbti aptarnaujant klientus.

Siekiant šių tikslų, būsimieji pėdos priežiūros paslaugos teikėjai teoriniuose užsiėmimuose bus mokomi ekonomikos ir verslo, anatomijos ir fiziologijos, pėdos anatomijos ir fiziologijos, pėdos patologijos, biomechanikos pagrindų, pedikiūro, pėdos priežiūros technologijos, ortopedinių priemonių pėdai, infekcinių ir odos ligų pagrindų, pėdos masažų, higienos ir sveikos gyvensenos,  informacinių technologijų, profesinės psichologijos, estetikos ir kt.

Asmuo, įgijęs pėdos priežiūros paslaugos teikėjo kvalifikaciją:

  • gebės nustatyti poreikį pėdos priežiūrai; parinks pėdos priežiūros būdus; atliks pėdos priežiūros paslaugas;
  • žinos kaip dokumentuoti paslaugos teikimą;
  • mokės saugiai dirbti su pėdos priežiūros priemonėmis, įrankiais ir įranga.

Įgiję pėdos priežiūros paslaugos teikėjo kvalifikaciją asmenys galės dirbti valstybinėse ir privačiose įstaigose, ligoninėse, poliklinikose, grožio salonuose, kirpyklose, reabilitacijos centruose.

Mokymosi trukmė: 1,5 metų

Minimalus išsilavinimas: vidurinis

Mokymosi forma: dieninė

Daugiau informacijos netrukus!