KKAL ATSTOVAI LANKĖSI “MONDIAL SPA BEAUTÉ” PARODOJE PARYŽIUJE

2012 kovo 3-5 d.d Kosmetikų ir kosmetologų asociacijos prezidentė Rūta Bražiūnienė ir asociacijos pirmininkė Rūta Mažeikienė lankėsi Paryžiuje Palais des Congrè vykusioje Spa ir grožio parodoje ir konferencijoje.

Parodoje vyko Spa ir kosmetikos konferencijos, kurių metu aktyviai dalyvavome apvalių stalų diskusijose, įvairiose masažo, makiažo demonstracijose, paskaitose apie naujausias tendencijas kosmetologijos ir spa srityje, grožio pramonės vystymąsis ekonominės krizės sąlygomis.

Prancūzijos spa ir kosmetikos rinka krypsta į natūralumą, ekologiškumą, paremtą rytietiškais ir afrikietiškais ingridientais, kvapais ir ritualais, kurie Lietuvoje tikrai dar nėra populiarūs. Natūralios, ekologiškos kosmetikos naudojimas plačiai derinamas su įvairios ypač modernios ir brangios apartūros naudojimu. Atskiroje parodos salėje buvo demonstruojama saunų, hamam ir spa salonų įranga. Kitose salėje vyko Spa ir Nagų dizaino čempionatai. Vienoje salės eksponentai demonstravo naujausias grožio salonuose ir spa naudojamas informacines technologijas bei programas. Čia taip pat dalyvavo keletas grožio specialistus rengiančių mokyklų. Labiausiai nustebino tai, kad viena iš šių mokyklų greta grožio estetiko specialybės, rengia kosmetikos pramonės gamintojus.

P.S KKAL atstovės parodoje lankėsi savo lėšomis.