CIDESCO SPA terapijos programa yra skirta asmenims, turintiems biomedicininės srities išsilavinimą (kineziterapeutams, ergoterapeutams, slaugytojams ar kitos specializacijos medikams), grožio terapeutams, kosmetologams arba kosmetiko ir masažuotojo kvalifikacijas turintiems asmenims).

Mokymų trukmė: 7 mėnesiai, paskaitos vyks 1 k. per savaitę (trečiadieniais).

Mokymų pradžia: 2023 m. spalio mėn. 18 d.

Baigusiems šiuos mokymus ir išlaikius egzaminus bus išduodamas Tarptautinis CIDESCO SPA terapeuto diplomas.

MOKYMŲ PROGRAMA

 • SPA medžiagotyra;
 • SPA pagrindai: SPA istorija, terminologija ir etiketas;
 • SPA terapijos pagrindai; saugos ir higienos reikalavimai SPA; gamtos ištekliai naudojami SPA (algoterapija, balneoterapija, hidroterapija, peloidoterapija);
 • SPA veido ir kūno priežiūros procedūros: veido ir kūno odos analizė, veido ir kūno kosmetinės procedūros, SPA procedūros (algoterapija, balneoterapija, hidroterapija, peloidoterapija);
 • Japoniškas Asaki masažas veidui;
 • Karštųjų akmenų masažas;
 • Tailandietiškas kūno masažas, indikacijos ir kontraindikacijos, atlikimo technika (kviestinis mokytojas Deivis Petrušis);
 • Povandeninis masažas;
 • Hamamo ritualas;
 • Ajurvedos pagrindai (kviestinis mokytojas Darius Kauneckas);
 • Ajurvedinis Abjanga kūno masažas, indikacijos ir kontraindikacijos, atlikimo technika (kviestinis mokytojas Darius Kauneckas).

Ajurvedinis masažas „Abjanga” – tai tradicinis indiškas masažas, atliekamas naudojant natūralius pašildytus aliejus. Šis masažas turi unikalų, ilgalaikį poveikį visam žmogaus organizmui: išvalo nuo šlakų ir toksinų bei atjaunina audinių ląsteles, mažina galvos, sąnarių ir nugaros skausmus, harmonizuoja organizmo sistemų veiklą, šalina stresą ir depresiją, taip pat nuovargį – grąžina fizines ir dvasines žmogaus jėgas. Senovės Indijos šventraščiuose jis vadinamas jaunystės, grožio ir ilgaamžiškumo masažu.

KVIESTINIAI DĖSTYTOJAI: 

Shanti_09.25-42Darius Kauneckas – Ajurvedos centro „Spa Shanti“ (shantispaakademija.lt) profesionalus masažuotojas ir masažo mokytojas, turintis daugiau nei 17 metų patirtį šioje srityje, yra entuziastingas ajurvedinio masažo ambasadorius Lietuvoje. Su Ajurveda susidūręs dar pirmos savo kelionės į Indiją metu ir tuo metu išbandęs, kas yra ajurvedinis masažas, Indijoje prasidėję mokymai apie tai, kas yra Ajurveda ir ajurvedinis masažas, nuvedė iki rimtų studijų įvairiuose Ajurvedos institutuose Indijoje bei kineziterapijos mokslų Lietuvoje. Darius Kauneckas savo žinių kraitį parsivežė tiesiai iš Indijos ir nori juo pasidalinti su Jumis.

 

Deivis

Deivis Petrušis –  mokymus ves sertifikuotas Tailandietiško masažo meistras, mokslus baigęs TTC SPA SCHOOL mokykloje šiaurės Tailande. Tradicinis tailandietiškas masažas kilęs iš šiaurės ir skirtas spręsti motorikos problemas, atstatant viso organizmo funkcionalumą. Tam tikrų judesių veikiami raumenys atsipalaiduoja, sukurdami galimybę juos ištempti ir atstatyti į pradinę, normalią padėtį. Mokytojas mokys įvairių pratimų, sprendžiant skausmingas problemas. Seminarų metu ne vienam pakeitė požiūrį į gyvenimą, tad mokysimės, kaip galime padėti ir sau ir artimiesiems bei kitiems žmonėms. Taip pat aiškinsimės kojų, nugaros, pečių ir kaklo skausmo priežastis.

MOKYMŲ KAINA

 • 2400 € už visą mokymų kursą. Į kainą įskaičiuotos visos priemonės reikalingos praktiniam mokymui ir egzaminui, teorinė mokymosi medžiaga, administracinis mokestis.
 • Mokyklos “Art of Beauty” studentams – 2000 €. Į kainą įskaičiuotos visos priemonės reikalingos praktinio egzamino pasiruošimui, teorinė mokymosi medžiaga, administracinis mokestis.

DĖSTYTOJAI

Asta Bagdonaitė – grožio terapeutė, kūno priežiūros specialistė, dietistė. Ilgametė darbo patirtis kūno priežiūros specializacijoje leidžia tvirtinti, kad tik holistinis požiūris padeda tinkamai įvertinti ir parinkti geriausius kosmetinių problemų sprendimus. Todėl savo paskaitose akcentuoja būtinybę į kūną žvelgti kaip į visumą, individualybę, suvokti jame vykstančius procesus. Prioritetą teikia saikingam odai draugiškų kosmetinių priemonių vartojimui, pabrėžia kūno priežiūros svarbą ne tik iš išorės, bet ir iš vidaus.

Inga Kragnienė – didelę darbo patirtį turinti masažo ir grožio terapijos specialistė. 2005 m. Lietuvos sporto universitete įgijo reabilitacijos bakalauro laipsnį. 2008 m. tame pačiame universitete apsigynė reabilitacijos magistro laipsnį. 2015 m. Kauno kolegijoje įgijo grožio terapeutės profesinio bakalauro laipsnį. Po kelių metų pakėlė savo kvalifikaciją mokykloje “Art of Beauty” įgydama du tarptautinius grožio specialisto diplomus INFA ir CIDESCO. Inga baigusi labai daug kvalifikacijos kėlimo kursų. Tokių kaip akmenų masažas, anticeliulitinis masažas, kūdikių masažas, japoniškas terapinis veido masažas ir t.t. Taip pat turi nemažai dėstymo patirties. 2011-2015 m. grožio mokykloje “Femina Bona” dėstė kūno priežiūrą. 2014-2017 m. Elektrėnų profesinio mokymo centre dirbo sportinio, kūdikių, gydomojo masažo dėstytoja. Prie mokyklos “Art of Beauty” prisijungė 2020 m. mokyti sportinio, gydomojo, klasikinio masažo.

Aridas Pabedinskas – pirtininko kelią pradėjo 2008 m. baigęs profesionalius pirtininko kursus „Pirties Akademijoje“. Siekdamas profesionalumo ir pirtininko meistriškumo toliau nuosekliai gilinosi į pirtininko darbo subtilybes. 2015 m. išlaikė teorinį bei praktinį egzaminą Lietuviškos pirties akademijoje, pagal Lietuvos respublikos sveikatos apsaugos ministerijos patvirtintą Pirtininko mokymo programą, kuri suteikia teisę teikti sveikatingumo paslaugas pirtyje. Aridas taip pat turi patirties masažo srityje. 2017 m. Elektrėnų profesinio mokymo centre įgijo masažuotojo kvalifikaciją. Nuo 2019 metų yra Lietuvos masažuotojų asociacijos narys. 2018 m. su grupe bendraminčių įsteigė Profesionalių pirtininkų asociaciją.

Daugiau informacijos apie mokslus suteiks telefonu  +370 630 08998 arba el. paštu mokykla@aob.lt