Rūta Bražiūnienė
Mokyklos įkūrėja ir direktorė

 

 

 


Baigusi visuomenės sveikatos krypties higieninės ir dekoratyvinės kosmetikos studijas ir įgijusi kosmetiko bei kūno priežiūros specialisto kvalifikaciją. 2008 m. gavo Tarptautinės CIDESCO mokyklos grožio terapeutės diplomą (Beauty therapist with wok experience).

Profesinę veiklą pradėjusi 1994 m. ir įgijusi nemažai patirties dirbant kosmetologe įvairaus lygio grožio salonuose suprato, kokių grožio srities specialistų trūksta ir kokie yra tokių specialistų paruošimo trūkumai. Būtent dėl to Rūta Bražiūnienė įsteigė Kosmetikų ir kosmetologų asociaciją, kuriai vadovauja iki šiol. Lygiagrečiai buvo įsteigta ir Mokykla “Art of Beauty”.

Dirbo kolegijų ir profesinių mokyklų dekoratyvinės kosmetikos kosmetiko programų ekspertų grupėje. Dalyvauja sektorinio profesinio „Sveikatos priežiūros, socialinio darbo ir grožio paslaugų“ komiteto darbo grupėje, ruošiančioje kvalifikacijų ir profesinio mokymo standartus. Teikia įstatymų ir poįstatyminių aktų projektus ŠMM ir SAM bei LR Vyriausybei ir LR Seimo komisijoms.

Dalyvauja organizuojant Atvirus kosmetikų ir kosmetologų konkursus Lietuvoje bei atstovauja Lietuvos kosmetologijos srities specialistus tarptautiniuose konkursuose, parodose bei renginiuose.

Ieva Ažušilienė
Projektų vadovė / Profesijos mokytoja

Mokomieji dalykai:
Aparatinės procedūros

 


2009 m. įgijo tarptautinio verslo bakalauro diplomą Londono Regent’s College universitete. Su studentų mainų programa buvo išvykusi į Toledo Castilla-La Mancha universitetą Ispanijoje ir Maskvos G. Plechanovo akademiją Rusijoje tobulinti žinių tarptautinio verslo srityje bei mokytis kalbų.

2013 m. įgijo tarptautinį CIDESCO (Comite International D‘esthetique et de Cosmetologie) grožio terapeutės garbės diplomą ir buvo išrinkta CIDESCO Ray Cochrane Beauty School metų studente.

Vėliau tobulinosi dirbdama prestižinėje Londono estetinės medicinos klinikoje, kuri 2015 m. buvo išrinkta geriausia medicininės estetikos klinikų grupe D. Britanijoje ir Airijoje.

Prie “Art of Beauty” komandos prisijungė 2016 m. dirbti su įvairiais projektais Lietuvoje ir už jos ribų. Taip pat mokykloje dėsto kosmetologinę įrangą.

Aliona Sluka
Profesijos mokytoja

Mokomieji dalykai:
CIDESCO ir INFA rusų k.

 


CIDESCO ir INFA kvalifikacijų dėstytoja Aliona Sluka – medicininį išsilavinimą turinti grožio terapeutė. CIDESCO bei INFA tarptautinių kvalifikacijų diplomantė. Aliona nuolat tobulina savo teorines ir praktines žinias, dirbo Karoliniškių ir Centro poliklinikose ergoterapeutė-masažuotoja. 2016 m. dirbo “Northway” medicinos ir chirurgijos centro masažuotoja. Nuo 2017 m. dirba Veido ir kūno estetikos klinikoje “Jaunatvės Namai”.

Edita Kestauskienė
Profesijos mokytoja

Mokomieji dalykai:
Higieninis ir kosmetinis masažas / SPA procedūros


Mokykloje “Art of Beauty” dirba nuo 2010 m.
Virš 14 metų praktikuojanti kosmetikė, masažo ir SPA specialistė, jau 8 metus dėstanti masažo technikas bei 6 metus konsultuojanti SPA srityje.

Masažo Meistriškumo Mokyklos įkūrėja ir dėstytoja.

Veido ir kūno masažų Meistrė (Manualinės terapijos institutas „INMASTER”, Barcelona) įvaldžiusi 16 skirtingų veido bei kūno masažo technikų. Diplomuota kūno psichoterapijos specialistė (International Academy of Humanitarian Technologies, Washington D.C.).

SPA konsultantė, SPA meistrė-technologė, procedūrų ir ritualų kūrėja, Dr.Bacho žiedų terapijos specialistė. Trijų tarptautinių SPA masažistų čempionatų teisėja.

Andrius Jovaišas
Profesijos mokytojas

Mokomieji dalykai:
Sportinis masažas / Gydomasis masažas / Klasikinis ir segmentinis masažas


Įvairių masažo stilių ir būdų masažo terapeutas ir mokytojas. Pastaruosius aštuonerius metus gyveno, mokėsi ir dirbo užsienyje. Būdamas užsienyje ir norėdamas save realizuoti, Andrius susidomėjo masažu. Per savo masažo terapeuto karjerą išmoko ir įgijo įvairių masažo stilių kvalifikacijas, tarp kurių yra: holistinis, klasikinis, tailandietiškas, sportinis ir gydomasis. Pastarasis įgytas prestižinėje Londono Sportinio Masažo Mokykloje (LSSM), kurios sportinio ir gydomojo masažo kvalifikacija yra aukščiausia Didžiojoje Britanijoje. Šios mokyklos dėstytojai – žymus savo srities specialistai, vienas iš kurių mokyklos įkūrėjas ir sportinio masažo pionierius Didžiojoje Britanijoje – Mel Cash, išleidęs ne vieną knygą apie sportinį masažą.

Po jos baigimo, Andrius įsidarbino Londono masažo klinikoje, kurioje savo išmoktas žinias panaudojo praktikoje, dirbdamas su sportininkais ir padedamas jiems reabilituotis po jų patirtų traumų ir negalavimų.

Pastaruosius metus Andrius Jovaišas praleido Tailande, kur įgyjo tailandietiško masažo mokytojo diplomą. Gyvendamas Tailande Andrius taip pat išmoko rytietiškos masažo filosofijos. Masažas tai daugiau, nei masažo technika, būdai, metodai, žinios apie kūną ir jo funkcijas, tai taip pat lytėjimas, jaudinimas, o visų pirmą ir svarbiausia nepamiršti, kad dirbama su žmogumi, o ne tik su kūnų ant kurio atliekamas masažas.

Ivan Moroz
Profesijos mokytojas

Mokomieji dalykai:
Klasikinis ir segmentinis masažas / Gydomasis masažas

 


Tatjana Ališauskienė
Profesijos mokytoja

Mokomieji dalykai:
Kosmetinės medžiagos ir priemonės

 


Vilniaus universitete chemijos fakultete įgijo stambiamolekulinių junginių chemikės specialybę. Vėliau baigė doktorantūrą, apgynė disertaciją kopolimerizacijos srityje ir gavo gamtos mokslų daktarės laipsnį. Dirba mokslinį darbą mokslo institutuose ir Vilniaus universitete bei pedagoginį darbą Vilniaus kolegijoje.

Nuo 2005 m. aktyviai dalyvauja LLP Erasmus programose, tokiose kaip “IP Nanochem” ir “IP VALIM”. Skaito paskaitas įvairiuose užsienio universitetuose (Maltoje, Belgijoje ir kt.) pagal dėstytojų mainų programą. Pagrindiniai dėstomi dalykai: medžiagotyra, organinė sintezė, spektroskopiniai analizės metodai ir standartizacija ir metrologija.

Mokslinių išradimų polimerų sintezės srityje bendraautorė. Mokslinių publikacijų autorė, išleista virš 30 mokslinių darbų.  Nuolat dalyvauja tarptautiniuose kongresuose. Domisi moksliniais išradimais nanotechnologijų srityje ir jų taikymu kosmetikos ir farmacijos priemonių gamyboje.

Ugnė Bražiūnaitė
Profesijos mokytoja

Mokomieji dalykai:
Verslo pagrindai

 


2014 m. baigė Vilniaus universiteto ekonomikos fakulteto verslo vadybos ir administravimo studijas su verslo organizavimo specialybės kryptimi. Vadybos patirtį sukaupė dirbdama nuo 2010 metų profesionalios kosmetikos pardavimų vadybininke UAB „Idėjų arsenalas“ įmonėje. Darbo specifika pasižymėjo aktyviu bendravimu su klientais, kainodaros sudarymu, rinkodaros taikymu bei įvairių seminarų organizavimu.

Nuo 2014 m. pradėjo dirbti mokytoja Mokykloje „Art of Beauty“.

2016 m. įgijo rinkodaros magistro laipsnį Vilniaus universitete. Magistro darbas – „Parduotuvės vidinių ir vartotojų psichografinių veiksnių įtaka pirkėjų emocijoms bei impulsyviam prekės pirkimui“ buvo apgintas aukščiausiu balu. Studijos buvo koncentruotos į gebėjimą įvertinti rinkos ir įmonės situaciją, tinkamiausios rinkodaros strategijos planavimą pagal verslo specifiką bei įmonės padėtį rinkoje, numatymą ir įgyvendinimą taktinių rinkodaros veiksmų.

2019 m. įgijo tarptautinę CIDESCO grožio terapijos kvalifikaciją. INFA grožio estetikos GOLD Master ir Platinum diplomų savininkė.

 

Brigita Paulauskienė Gudzinskaitė
Profesijos mokytoja

Mokomieji dalykai:
Judesio kultūra (joga)

 


Brigita Paulauskienė Gudzinskaitė joga užsiima nuo 1995 m. 2000 m. baigė Vilniaus visuomeninę parapsichologijos akademiją. 1999 m. keliavo po mažai žinomus Indijos jogos ašramus, rinkdama unikalias žinias apie įvairias jogos praktikas. Nuo 2004 m. dirba jogos trenere, veda hatha jogos užsiėmimus.

2008 m. baigė Vilniaus pedagoginio universiteto trenerių rengimo kursus.

Brigita nuolat tobulinasi Lietuvoje ir užsienyje vykstančiuose seminaruose. Aktyviai dalyvauja švietėjiškoje visuomeninėje veikloje susijusioje su sveika gyvensena, jogos sistemos populiarinimu, savęs pažinimo ir ugdymo programomis.

Brigita taip pat domisi savęs pažinimu ir ugdymu. Šiuo metu veda meno terapijos seminarus Lietuvoje ir užsienyje. 2016 m. išleista Brigitos knygą apie fraktalus “Nupiešk gyvenimą, kokio nori”.

Renata Milaševičienė
Direktorės pavaduotoja ugdymui / Profesijos mokytoja

Mokomieji dalykai:
Profesijos informacinės technologijos

 


2011 m. pradėjo dirbti Mokykloje “Art of Beauty” kaip IT mokytoja, vėliau sėkmingai atliko ir administratorės pareigas. Nuo 2013 m. užima direktorės pavaduotojos ugdymui pareigas.

IT specialistė, 2003 m. baigusi programavimo kompiuteriams studijas Vilniaus kolegijoje. Dalyvavo Erasmus studentų mainų programoje, kurios metu atliko praktiką Belgijoje. Ilgą laiką dirbo su internetiniais bei reklaminiais projektais. Kūrė reklaminius maketus bei internetines svetaines.

Dirbo profesinėje mokykloje, kurioje dėstė informacines technologijas, programavimo pagrindus bei kompiuterinę grafiką. Kartu su mokiniais vyko į stažuotes Vokietijoje bei Italijoje.

2011 m. baigusi fotografijos studijas įgyvendino savo vaikystės svajonę. Labai mėgsta keliauti ir fiksuoti kelionių įspūdžius.

Neringa Borsteikienė
Projektų vadovė / Profesijos mokytoja

Mokomieji dalykai:
Makiažo technologijos / Specialusis piešimas ir spalvotyra


1995 m. įgijo plataus profilio kirpėjos – vizažistės kvalifikaciją. Toliau  2000 m. “Femina Bona” mokymo centre tobulinosi  kosmetologijos ir grimo srityje.

2006 m. Vilniaus Universitete įgijo  vadybos ir verslo administravimo studijas. Dirbo pardavimų srityje su profesionalia kosmetika kosmetologams, ne kartą dalyvavo mokymuose  Prancūzijoje.

2008 m. studijavo ir sėkmingai baigė Vilniaus kolegijos sveikatos priežiūros fakultete higieninės ir dekoratyvinės kosmetologijos studijas.

Dirbo kosmetologe – vizažiste, mokomųjų seminarų dėstytoja, kaip grimerė su autoriniais projektais (“Eurovizija”, “Auksinis Balsas”, “Tarptautinis šokių festivalis”).

Nuo 2017 m. Mokykloje “Art of Beauty” dirba projektų vadove ir profesijos mokytoja, yra “Dalton” kosmetikos trenerė.

Rūta Mažeikienė
Profesijos mokytoja

Mokomieji dalykai:
Veido priežiūros procedūros

 


Grožio terapeutė Rūta Mažeikienė Mokykloje “Art of Beauty” dirba nuo 2009 m. Turi aukštąjį medicininį ir kosmetologinį išsilavinimą, taip pat yra tarptautinės CIDESCO (Comite International D‘esthetique et de Cosmetologie) mokyklos diplomantė. Lietuvos kosmetikų ir kosmetologų asociacijos pirmininkė. “French Laboratoire” mezoterapijos trenerė. Valakampių plastinės chirurgijos klinikos “Vitkus Clinic” kosmetologė.

Tarptautinio konkurso „Nevskie berega“ vykusio Sankt Peterburge 2009 metų vasario mėnesį „Veido priežiūros nominacijoje“ II-osios vietos laimėtoja. Viena pagrindinių kosmetikų ir kosmetologų čempionatų Lietuvoje organizatorė, konkursų teisėja.

Per savo 15-lika metų profesinę patirtį, stažavosi įvairiuose Europos šalių kosmetologų kvalifikacijos kėlimo kursuose. Taip pat užsiima privačia praktika estetinės kosmetologijos namuose “Derma”.

Asta Bagdonaitė
Profesijos mokytoja

Mokomieji dalykai:
Kūno priežiūros procedūros / Mityba ir sveika gyvensena / Gamtos ištekliai kūno priežiūros procedūrosе


“Art of Beauty” mokykloje dirba nuo 2011 m.

Ilgametė darbo patirtis kūno priežiūros specializacijoje leidžia tvirtinti, kad tik holistinis požiūris padeda tinkamai įvertinti ir parinkti geriausius kosmetinių problemų sprendimus. Todėl savo paskaitose akcentuoja būtinybę į kūną žvelgti kaip į visumą, individualybę, suvokti jame vykstančius procesus.

Prioritetą teikia saikingam odai draugiškų kosmetinių priemonių vartojimui, pabrėžia kūno priežiūros svarbą ne tik iš išorės, bet ir iš vidaus.

2010 m. baigė higieninės ir dekoratyvinės kosmetologijos specialybės programą Vilniaus kolegijos Sveikatos priežiūros fakultete.

2013 m. Vilniaus kolegijos Sveikatos priežiūros fakultete įgijo dietisto kvalifikaciją.

Dalyvavo Algologie, Morjana kompanijos apmokymuose Prancūzijoje, kelerius metus buvo  Algologie kosmetikos kūno priežiūros trenere. Dirbo „Goodlife” sporto klubo mitybos konsultante.

Organizuoja sveikos gyvensenos bei mitybos seminarus, teikia individualiais konsultacijas, nuolat dalyvauja kosmetologų, dietologų, visuomenės sveikatos priežiūros seminaruose ir konferencijose.

Lina Šimulytė
Profesijos mokytoja

Mokomieji dalykai:
CIDESCO Media Make-up

 


10 metų praktikos kosmetologijos ir vizažo srityje, tiek darbas salone, tiek filmavimuose, bei renginiuose, koncertuose, fotosesijose. 5 metai patirties mokant ir paruošiant vizažistus darbui salone, 3 metus veda seminarus kartu su MAKE UP FOR EVER. 2 metai praktikos LIETUVOS BALSAS filmavimuose koordinuojant visą vizažistų komandos darbą, bei rūpinimasis mokytojų nepriekaištingu grimu. 2016 m dirbo grimere EUROVIZIJOS finale. 2018 m FASHION WEEK KLAIPĖDA, Grand Fashion Show organizatorius (modelių kastingas, renginio koordinavimas, grimo ir plaukų komandos koordinavimas). 2017 m. PELENĖS parodoje podiumo makiažo rungtyje laimėjo 4 vietą (treneris Birutė Pajėdienė).

Dalia Mečkauskienė
Profesijos mokytoja

Mokomieji dalykai:
Reabilitacijos ir farmakologijos pagrindai / Žmogaus anatomija ir fiziologija / Bendroji patologija ir neatidėliotina medicininė pagalba


1995 m. baigė Vilniaus universiteto Medicinos fakultetą ir įgijo gydytojos kvalifikaciją. 2003 m. apgynė disertaciją tema “Aerobinė kineziterapija ir tetraplegijos pažeistų vyrų fizinis pajėgumas bei funkcinis savarankiškumas” ir įgijo Medicinos mokslų daktarės mokslinį laipsnį.

Nuo 1996 m. dirba Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoja. Nuo 2013 m. užima VRM Medicinos centro Medicininės reabilitacijos skyriaus vedėjos pareigas.

Nuolat kelia savo profesinę kvalifikaciją dalyvaudama projektuose, vykdama į mokslines stažuotes užsienyje, įvairiuose kursuose.

Rasa Tatarūnienė
Profesijos mokytoja

Mokomieji dalykai:
Odos sandara / Odos ligos / Depiliacija

 


Eleonora Ligeikienė
Profesijos mokytoja

Mokomieji dalykai:
Rankų ir kojų priežiūra

 


 

Julija Meišimė
Profesijos mokytoja

Mokomieji dalykai:
Odos ligos / Odos sandara

 


Dermatologijos ir dermatovenerologijos žinios įgytos Vilniaus Universitete, Medicinos Fakultete bei įvairių kursų, mokslinių-praktinių konferencijų metu. Pedagoginis stažas – nuo 2007 metų. Nuo 2009 m. dirba mokykloje „Art of Beauty“.

Julija Meišimė aktyvi, žingeidi bei nuolat ieškanti naujovių savo profesinėje, mokslinėje srityje. Medicina – tai nenutrūkstantys pokyčiai, naujovės, todėl kasdien privalai tobulėti!

Gyvenimo kredo: „Nieko nėra neįmanoma! Belskis ir durys bus atidarytos!“

Ela Gurina
Profesijos mokytoja

Mokomieji dalykai:
Visuomenės sveikatos sauga / Infekcinių ir odos ligų pagrindai

Vilniaus universiteto medicinos fakultete įgijo gydytojo higienisto – epidemiologo specialybę. Didelę darbo ir dėstymo patirti įgijo dirbdama Vilniaus visuomenės sveikatos centre bei dėstydama universiteto bei kolegijos studentams.

Profesinėje veikloje, būdama vyriausioji specialistė bei įvairių skyrių vadovė daug konsultavo profesiniais bei darbo organizavimo klausimais jaunus specialistus bei fizinius ir juridinius asmenius, verslo atstovus.

Dalyvavo įvairiose tarptautinėse konferencijose, kvalifikacijos kėlimo seminaruose. Apdovanota padėkos raštais: Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto už nuopelnus ugdant akademinį jaunimą, Vilniaus miesto savivaldybės už indėlį miestui. Sveikatos apsaugos ministro apdovanota medaliu “Nusipelnę Lietuvos sveikatos apsaugos darbuotojas” už ilgalaikį darbą žmonių sveikatai.