Rūta Bražiūnienė
Mokyklos įkūrėja ir direktorė

 

 

 


Baigusi visuomenės sveikatos krypties higieninės ir dekoratyvinės kosmetikos studijas ir įgijusi kosmetiko bei kūno priežiūros specialisto kvalifikaciją. 2008 m. gavo Tarptautinės CIDESCO mokyklos grožio terapeutės diplomą (Beauty therapist with wok experience).

Profesinę veiklą pradėjusi 1994 m. ir įgijusi nemažai patirties dirbant kosmetologe įvairaus lygio grožio salonuose suprato, kokių grožio srities specialistų trūksta ir kokie yra tokių specialistų paruošimo trūkumai. Būtent dėl to Rūta Bražiūnienė įsteigė Kosmetikų ir kosmetologų asociaciją, kuriai vadovauja iki šiol. Lygiagrečiai buvo įsteigta ir Mokykla “Art of Beauty”.

Dirbo kolegijų ir profesinių mokyklų dekoratyvinės kosmetikos kosmetiko programų ekspertų grupėje. Dalyvauja sektorinio profesinio „Sveikatos priežiūros, socialinio darbo ir grožio paslaugų“ komiteto darbo grupėje, ruošiančioje kvalifikacijų ir profesinio mokymo standartus. Teikia įstatymų ir poįstatyminių aktų projektus ŠMM ir SAM bei LR Vyriausybei ir LR Seimo komisijoms.

Dalyvauja organizuojant Atvirus kosmetikų ir kosmetologų konkursus Lietuvoje bei atstovauja Lietuvos kosmetologijos srities specialistus tarptautiniuose konkursuose, parodose bei renginiuose.

Simona Broks 
Profesijos mokytoja

Mokomieji dalykai:
CIDESCO Media Make-up

Makiažo technologijos / Specialusis piešimas ir spalvotyra


1998 m. Salantų meno mokykla, tapybos specializacija.

2006 m. VDA dizaino katedra Klaipėdoje, menų bakalauro diplomas.

2018 m. Grimo akademija, grimo dailininko/vizažisto specializacija, kartu su dekoratyvios kosmetikos programa.

2019 m. EPON Backstage, specialiųjų kino efektų kursas.

2019 m. Makeup For Ever stažuotė Paryžiuje: kosmetikos priemonių medžiagotyra, kliento aptarnavimo psichologija, makiažo tendencijos ir technikos.

Projektai:

Simona kartu su Grimo akademijos studentais nuolatos dalyvauja LRT projektuose: “Du balsai viena širdis”, “Dvi kartos”, “Šok su žvaigžde”. Taip pat grimuoja dalyvius LNK projektuose: “Šokio revoliucija”, “Lietuvos balsas” ir kituose. Imasi sudėtingų užduočių tokių kaip: įvaiždziai su kūno tapyba, makiažai su specialiaisias efektais.

Aliona Sluka
Profesijos mokytoja

Mokomieji dalykai:
CIDESCO ir INFA rusų k.

 


CIDESCO ir INFA kvalifikacijų dėstytoja Aliona Sluka – medicininį išsilavinimą turinti grožio terapeutė. CIDESCO bei INFA tarptautinių kvalifikacijų diplomantė. Aliona nuolat tobulina savo teorines ir praktines žinias, dirbo Karoliniškių ir Centro poliklinikose ergoterapeutė-masažuotoja. 2016 m. dirbo “Northway” medicinos ir chirurgijos centro masažuotoja. Nuo 2017 m. dirba Veido ir kūno estetikos klinikoje “Jaunatvės Namai”.

Edita Gečevska
Profesijos mokytoja

Mokomieji dalykai:
Higieninis ir kosmetinis masažas / SPA procedūros

 


Mokykloje “Art of Beauty” dirba nuo 2010 m.
Virš 14 metų praktikuojanti kosmetikė, masažo ir SPA specialistė, jau 8 metus dėstanti masažo technikas bei 6 metus konsultuojanti SPA srityje.

Masažo Meistriškumo Mokyklos įkūrėja ir dėstytoja.

Veido ir kūno masažų Meistrė (Manualinės terapijos institutas „INMASTER”, Barcelona) įvaldžiusi 16 skirtingų veido bei kūno masažo technikų. Diplomuota kūno psichoterapijos specialistė (International Academy of Humanitarian Technologies, Washington D.C.).

SPA konsultantė, SPA meistrė-technologė, procedūrų ir ritualų kūrėja, Dr.Bacho žiedų terapijos specialistė. Trijų tarptautinių SPA masažistų čempionatų teisėja.

Andrius Jovaišas
Profesijos mokytojas

Mokomieji dalykai:
Sportinis masažas / Gydomasis masažas / Klasikinis ir segmentinis masažas


Įvairių masažo stilių ir būdų masažo terapeutas ir mokytojas. Pastaruosius aštuonerius metus gyveno, mokėsi ir dirbo užsienyje. Būdamas užsienyje ir norėdamas save realizuoti, Andrius susidomėjo masažu. Per savo masažo terapeuto karjerą išmoko ir įgijo įvairių masažo stilių kvalifikacijas, tarp kurių yra: holistinis, klasikinis, tailandietiškas, sportinis ir gydomasis. Pastarasis įgytas prestižinėje Londono Sportinio Masažo Mokykloje (LSSM), kurios sportinio ir gydomojo masažo kvalifikacija yra aukščiausia Didžiojoje Britanijoje. Šios mokyklos dėstytojai – žymus savo srities specialistai, vienas iš kurių mokyklos įkūrėjas ir sportinio masažo pionierius Didžiojoje Britanijoje – Mel Cash, išleidęs ne vieną knygą apie sportinį masažą.

Po jos baigimo, Andrius įsidarbino Londono masažo klinikoje, kurioje savo išmoktas žinias panaudojo praktikoje, dirbdamas su sportininkais ir padedamas jiems reabilituotis po jų patirtų traumų ir negalavimų.

Pastaruosius metus Andrius Jovaišas praleido Tailande, kur įgyjo tailandietiško masažo mokytojo diplomą. Gyvendamas Tailande Andrius taip pat išmoko rytietiškos masažo filosofijos. Masažas tai daugiau, nei masažo technika, būdai, metodai, žinios apie kūną ir jo funkcijas, tai taip pat lytėjimas, jaudinimas, o visų pirmą ir svarbiausia nepamiršti, kad dirbama su žmogumi, o ne tik su kūnų ant kurio atliekamas masažas.

Ivan Moroz
Profesijos mokytojas

Mokomieji dalykai:
Klasikinis ir segmentinis masažas / Gydomasis masažas


2013 metų įgijo „Bodyology massage school“ diplomą Londone. 2014 metais baigė studijas „Massage trainning institute“, 2017 – įgijo fizinės medicinos ir reabilitacijos specialisto – masažuotojo kvalifikaciją bei susipažino su tailandietišku masažu. Siekdamas gilinti žinias toliau 2019 metais baigė kineziterapijos studijas Vilniaus universitete. Šiuo metu Ivanas ne tik dėsto, grožio klinikoje atlieka masžus, bet ir dirba asmeniniu treneriu. Tai leidžia paskaitose pateikti daug praktinių pavyzdžių bei skatinti studentus labiau gilintis į kūno biomechaniką.

Indrė Trečiokienė
Profesijos mokytoja

Mokomieji dalykai:
Farmakologijos pagrindai


 

Ugnė Bražiūnaitė
Profesijos mokytoja

Mokomieji dalykai:
Verslo pagrindai

 


2014 m. baigė Vilniaus universiteto ekonomikos fakulteto verslo vadybos ir administravimo studijas su verslo organizavimo specialybės kryptimi. Vadybos patirtį sukaupė dirbdama nuo 2010 metų profesionalios kosmetikos pardavimų vadybininke UAB „Idėjų arsenalas“ įmonėje. Darbo specifika pasižymėjo aktyviu bendravimu su klientais, kainodaros sudarymu, rinkodaros taikymu bei įvairių seminarų organizavimu.

Nuo 2014 m. pradėjo dirbti mokytoja Mokykloje „Art of Beauty“.

2016 m. įgijo rinkodaros magistro laipsnį Vilniaus universitete. Magistro darbas – „Parduotuvės vidinių ir vartotojų psichografinių veiksnių įtaka pirkėjų emocijoms bei impulsyviam prekės pirkimui“ buvo apgintas aukščiausiu balu. Studijos buvo koncentruotos į gebėjimą įvertinti rinkos ir įmonės situaciją, tinkamiausios rinkodaros strategijos planavimą pagal verslo specifiką bei įmonės padėtį rinkoje, numatymą ir įgyvendinimą taktinių rinkodaros veiksmų.

2019 m. įgijo tarptautinę CIDESCO grožio terapijos kvalifikaciją. INFA grožio estetikos GOLD Master ir Platinum diplomų savininkė.

 

Jonata Avižinienė
Direktorės pavaduotoja ugdymui

 

 

 


2005 m. baigė matematikos ir informatikos bakalauro studijas Vilniaus pedagoginiame universitete. 14 metų dirbo informacinių technologijų mokytoja. Dėstė programavimą FPS ir C++ kalbomis. Mokė kompiuterinio raštingumo, tinklapių kūrimo ir kompiuterinio dizaino pagrindų.

2011 m. apgynė informacinių technologijų vyresniosios mokytojos kvalifikacinę kategoriją. 2019 m. baigė švietimo vadovų magistro studijas ISM verslo ir vadybos universitete. Dalyvavo Europos sąjungos remiamuose projektuose. Per Erasmus+ programas patirties sėmėsi Suomijos ir Estijos mokyklose.

Nuo 2020 m. pradėjo dirbti mokykloje “Art of Beauty”, užima direktorės pavaduotojos pareigas.

Ieva Ažušilienė
Projektų vadovė / Profesijos mokytoja

Mokomieji dalykai:
Aparatinės procedūros

 


2009 m. įgijo tarptautinio verslo bakalauro diplomą Londono Regent’s College universitete. Su studentų mainų programa buvo išvykusi į Toledo Castilla-La Mancha universitetą Ispanijoje ir Maskvos G. Plechanovo akademiją Rusijoje tobulinti žinių tarptautinio verslo srityje bei mokytis kalbų.

2013 m. įgijo tarptautinį CIDESCO (Comite International D‘esthetique et de Cosmetologie) grožio terapeutės garbės diplomą ir buvo išrinkta CIDESCO Ray Cochrane Beauty School metų studente.

Vėliau tobulinosi dirbdama prestižinėje Londono estetinės medicinos klinikoje, kuri 2015 m. buvo išrinkta geriausia medicininės estetikos klinikų grupe D. Britanijoje ir Airijoje.

Prie “Art of Beauty” komandos prisijungė 2016 m. dirbti su įvairiais projektais Lietuvoje ir už jos ribų. Taip pat mokykloje dėsto kosmetologinę įrangą.

Nuo 2019 m. įsitraukė į Kosmetikų ir kosmetologų asociacijos veiklą ir vykdo Viceprezidentės pareigas.

Rūta Mažeikienė
Profesijos mokytoja

Mokomieji dalykai:
Veido priežiūros procedūros

 


Grožio terapeutė Rūta Mažeikienė Mokykloje “Art of Beauty” dirba nuo 2009 m. Turi aukštąjį medicininį ir kosmetologinį išsilavinimą, taip pat yra tarptautinės CIDESCO (Comite International D‘esthetique et de Cosmetologie) mokyklos diplomantė. “French Laboratoire” mezoterapijos trenerė. Valakampių plastinės chirurgijos klinikos “Vitkus Clinic” kosmetologė.

Tarptautinio konkurso „Nevskie berega“ vykusio Sankt Peterburge 2009 metų vasario mėnesį „Veido priežiūros nominacijoje“ II-osios vietos laimėtoja. Viena pagrindinių kosmetikų ir kosmetologų čempionatų Lietuvoje organizatorė, konkursų teisėja.

Per savo 15-lika metų profesinę patirtį, stažavosi įvairiuose Europos šalių kosmetologų kvalifikacijos kėlimo kursuose. Taip pat užsiima privačia praktika estetinės kosmetologijos namuose “Derma”.

Asta Bagdonaitė
Profesijos mokytoja

Mokomieji dalykai:
Kūno priežiūros procedūros / Mityba ir sveika gyvensena / Gamtos ištekliai kūno priežiūros procedūrosе


“Art of Beauty” mokykloje dirba nuo 2011 m.

Ilgametė darbo patirtis kūno priežiūros specializacijoje leidžia tvirtinti, kad tik holistinis požiūris padeda tinkamai įvertinti ir parinkti geriausius kosmetinių problemų sprendimus. Todėl savo paskaitose akcentuoja būtinybę į kūną žvelgti kaip į visumą, individualybę, suvokti jame vykstančius procesus.

Prioritetą teikia saikingam odai draugiškų kosmetinių priemonių vartojimui, pabrėžia kūno priežiūros svarbą ne tik iš išorės, bet ir iš vidaus.

2010 m. baigė higieninės ir dekoratyvinės kosmetologijos specialybės programą Vilniaus kolegijos Sveikatos priežiūros fakultete.

2013 m. Vilniaus kolegijos Sveikatos priežiūros fakultete įgijo dietisto kvalifikaciją.

Dalyvavo Algologie, Morjana kompanijos apmokymuose Prancūzijoje, kelerius metus buvo  Algologie kosmetikos kūno priežiūros trenere. Dirbo „Goodlife” sporto klubo mitybos konsultante.

Organizuoja sveikos gyvensenos bei mitybos seminarus, teikia individualiais konsultacijas, nuolat dalyvauja kosmetologų, dietologų, visuomenės sveikatos priežiūros seminaruose ir konferencijose.

Rasa Tatarūnienė
Profesijos mokytoja

Mokomieji dalykai:
Odos sandara / Odos ligos / Depiliacija

 


1999 m. baigė Lietuvos veterinarijos akademiją, įgijo bakalauro laipsnį, 2003 m apgynė magistro laipsnį.
2012 m. baigė UAB “Femina bona” dekoratyvinės kosmetikės studijas.
2018m. baigė „Art of Beauty” higieninės kosmetikos kosmetikės studijas.
2018 m. įgijo tarptautinę CIDESCO grožio terapijos kvalifikaciją bei INFA grožio estetiko ir GOLD Master  diplomus.
Užsiima privačia praktika grožio salone taip pat nuolat kelia savo profesinę kvalifikaciją dalyvaudama seminaruose, vykdama į mokymus, lankydama parodas.
Nuo 2019 m. pradėjo dirbti profesijos mokytoja Mokykloje „Art of Beauty”.

Eleonora Ligeikienė
Profesijos mokytoja

Mokomieji dalykai:
Rankų ir kojų priežiūra


Daugiau nei dvidešimt metų dirbo bendrojo ugdymo mokykloje, kur įgijo daug pedagoginės patirties. 2007 m. Vilniaus pedagoginiame universitete įgijo edukologijos magistro laipsnį (švietimo vadybos šaka). 2014 m. pagal formaliąją modulinę manikiūrininko profesinio mokymo programą Nagavitoje įgijjo manikiūrininko kvalifikaciją. Tais pačiais metais tapo sertifikuota plaukelių šalinimo cukraus pasta trenere.
Nuo 2014 m.įvairiose mokymo įstaigose veda trumpalaikius manikiūro, pedikiūro, depiliacijos, antakių korekcijos kursus. Taip pat užsiima privačia praktika grožio salone.
Nuo 2017 m. aktyviai gilinasi į aparatinio manikiūro bei pedikiūro technologijas. Nuolat kelia savo profesinę kvalifikaciją dalyvaudama seminaruose, kuriuos veda ne tik Lietuvos, bet ir užsienio šalių lektoriai.

Ramutė Jonušaitė
Profesijos mokytoja

Mokomieji dalykai:
Žmogaus anatomija ir fiziologija / Bendroji patologija / Neatidėliotina medicininė pagalba


Mokykloje “Art of Beauty” dirba nuo 2018m.
Baigusi Kienziterapijos studijas Vilniaus universitete, žinias taip pat gilino studijuodama slaugą.
Ramutė –  profesionali kineziterapeutė. Be pedagoginės veiklos mokykloje, taip pat konsultuoja ir rūpinasi fiziniu pasirengimu futbolo klube “Vilnius”, treniruoja sporto klube bei veda seminarus  sveikos gyvensenos ir žmogaus anatomijos temomis. Mokytoja mano, kad nuolatinis judėjimas yra esminė visapusio vystymosi dalis – ugdanti, priverčianti šypsotis bei neapibrėždama ribų tobulėjimui sukurianti pokyčius, kurie be išlygų kuria laimingesnį ir darnesnį žmogų.