Tarptautinė CIDESCO HOLISTINIO masažo programa yra skirta asmenims, turintiems biomedicininės srities išsilavinimą (kineziterapeutams, ergoterapeutams, slaugytojams ar kitos specializacijos medikams), grožio terapeutams ar masažuotojo kvalifikacijas turintiems asmenims).

Mokymų trukmė: 7 mėnesiai, paskaitos vyks 1 k. per savaitę (trečiadieniais).

Mokymų pradžia: 2023 m. spalio mėn. 18 d.

Baigusiems šiuos mokymus ir išlaikius egzaminus bus išduodamas Tarptautinis CIDESCO HOLISTINIO masažuotojo diplomas.

MOKYMŲ PROGRAMA

 • HOLISTINIO masažo ABC. Holizmo istorija ir filosofija. Holistinės  filosofijos principai gyvenime ir masažo suvokime. Holistinio masažo struktūra. (kviestinė mokytoja – Rūta Stratkauskienė);
 • Autorinė holistinio masažo metodika “7S holistinis masažas” praktika (kviestinė mokytoja – Rūta Stratkauskienė);
 • Švediškas kūno masažas (kviestinė mokytoja – Rūta Stratkauskienė);
 • Veido odos paruošimas masažui: demakiažas, odos nuvalymas, tonizavimas, kosmetinių kaukių aplikacija ir masažo procedūros užbaigimas;
 • Kobido veido masažas;
 • Galvos ir skalpo miofascialinis masažas;
 • Kūno šveitimas;
 • Kūno giliųjų audinių masažas (deep tissue);
 • Terapinis pėdų ir plaštakų masažas.

Autorinė holistinio masažo metodika “7S holistinis masažas”:

Tai bazinė holistinio masažo metodika, kuri turi visaapimantį (holistinį) poveikį septyniems fizinio kūno sluoksniams arba sistemoms – nervų sistemai, kūno skysčiams, poodiniam riebaliniam sluoksniui, fascijoms, raumenims, sausgyslėms, raiščiams, sąnariams.

Tai autorinė ir unikali tik šiai mokymų programai sukurta masažo metodika, kurioje taikomos trys specifinės masažo technikos – dinaminė sąnarių mobilizaciją, kompresinis minkštųjų audinių tempimas ir pulsuojantis maigymas. Šio masažo unikalumas – minimalios masažuotojo energijos sąnaudos ir atkurtos optimalios kliento kūno struktūrų funkcijos.

KVIESTINĖ DĖSTYTOJA:

Rūta StratkauskienėRūta Stratkauskienė masažo kelyje nuo 1990 m. Ji savo karjerą pradėjo nuo med. sesers praktikos, vėliau studijavo ir kėlė savo kvalifikaciją masažo, eniologijos, holistikos, ajurvedos, neuroedukacijos srityse Lietuvoje, Rusijoje, Indijoje ir Tailande. 2007/2008 m. tapo Lietuvos, Baltijos šalių ir Tarptautinio Masažo čempionato  laureatė. Aukščiausios kategorijos SPA meistrės vardą  apsigynė „SPA School International”. Holistinio masažo pradininkė Lietuvoje, holistinio masažo namų „7 prisilietimas” įkūrėja (https://www.7prisilietimas.lt/lt/bei vadovė ir tarptautinės „RS Holistic massage” mokyklos  įkūrėja ir mentorė. Nuo 2010 m. iki šiol Rūta aktyviai dalyvauja Tarptautinių masažo čempionatų ekspertų komisijose bei Lietuvos masažuotojų profesinėje veikloje, yra Lietuvos sveikatingumo masažų asociacijos (LSMA) viena iš steigėjų ir vadovė.

MOKYMŲ KAINA

 • 2400 € už visą mokymų kursą. Į kainą įskaičiuotos visos priemonės reikalingos praktiniam mokymui ir egzaminui, teorinė mokymosi medžiaga, administracinis mokestis.
 • Mokyklos “Art of Beauty” studentams – 2000 €. Į kainą įskaičiuotos visos priemonės reikalingos praktinio egzamino pasiruošimui, teorinė mokymosi medžiaga, administracinis mokestis.

DĖSTYTOJAI

Inga Kragnienė –  masažuotoja, grožio terapijos specialistė. Lietuvos sporto universitete įgijo reabilitacijos bakalauro, o vėliau ir magistro laipsnį. Dėstymo patirtis virš 10 metų. “Art of Beauty” mokyklos masažo profesijos mokytoja. Praktikuojanti masažuotoja bei kosmetologė, praktinius įgūdžius tobulinusi dirbdama užsienio SPA centruose bei Lietuvos grožio klinikose.  

Julija Lepiochina praktikuojanti kosmetikė bei gydomojo masažo specialistė. Nuo 2011 m. užsiima privačia praktika nuosavoje studijoje, darbo sritys – masažai, estetinės ir aparatinės veido ir kūno procedūros. Sukaupta įvairi patirtis – vadybinio darbo SPA centre, profesionalios kūno ir veido kosmetikos trenerės-technologės, kosmetologinės įrangos trenerės, masažo ir kūno procedūrų dėstytojos. “Beauty PROF mokymai” įkūrėja ir dėstytoja.

Asta Bagdonaitė – grožio terapeutė, kūno priežiūros specialistė, dietistė. Ilgametė darbo patirtis kūno priežiūros specializacijoje leidžia tvirtinti, kad tik holistinis požiūris padeda tinkamai įvertinti ir parinkti geriausius kosmetinių problemų sprendimus. Todėl savo paskaitose akcentuoja būtinybę į kūną žvelgti kaip į visumą, individualybę, suvokti jame vykstančius procesus. Prioritetą teikia saikingam odai draugiškų kosmetinių priemonių vartojimui, pabrėžia kūno priežiūros svarbą ne tik iš išorės, bet ir iš vidaus.

Daugiau informacijos apie mokslus suteiks telefonu  +370 630 08998 arba el. paštu mokykla@aob.lt