IMG 3021

Nacionalinis 2016 metų masažuotojų profesinio meistriškumo konkursas vyko 2016 m. gruodžio 16 d. Kaune Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre. Šiame konkurse dalyvavo profesinių mokyklų 2 kurso mokiniai. Tokio pobūdžio masažuotojų konkursas buvo surengtas pirmą kartą.

Mokyklai tai pirmasis masažuotojų konkursas. Iki šiol Mokyklos “Art of Beauty” mokinės ir absolventės sėkmingai skynė laurus respublikiniuose Kosmetikų ir kosmetologų konkursuose: nuo 2010 m. kasmet laimime prizines vietas.

Mokyklą “Art of Beauty” 2016 m. Nacionaliniame masažuotojų profesinio meistriškumo konkurse atstovavo dvi šaunios ir perspektyvios 2 kurso mokinės Sabina Avakian ir Rūta Sabonytė. Mokines konkursui paruošė ir jo metu palaikė masažo mokytojas Andrius Jovaišas. Taip pat palaikė ir grupės draugai.

Labai džiaugiamės, kad tradicijos tęsiasi – iškovota III vieta masažuotojų konkurse. Dėkojame už tai Sabinai Avakian. Didžiausi sveikinimai!

Nugalėtojai Sabinai Avakian įteiktas Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministerijos III laipsnio diplomas.

Dalyves Mokykla “Art of beauty” apdovanojo praktiškomis dovanomis – prancūzų kosmetikos gamintojo SOSKIN naujos SPA linijos masažiniais aliejais.

Ačiū visiems, kas prisidėjo prie šio laimėjimo! Mokyklai “Art of Beauty” tai sėkminga pradžia masažuotojų konkursuose.