availableforwork

Norime pasidalinti informacija, kuri gali būti aktuali potencialiems darbdaviams. Dažnai mokiniai ieškodami vietos, kur galėtų atlikti praktiką, kartais susiduria su darbdavių nedrąsa priimant į darbą praktikantus. Kai kurie vengia papildomų rūpesčių, bijo atsakomybės ar tiesiog nenori gaišti tam laiko.

Tačiau galime patikinti, kad bijoti nėra ko. Mūsų mokyklos mokiniai paruošti taip, kad netgi po pirmo kurso jau turi supratimą ir moka atlikti dalį procedūrų. Mokyklos “Art of Beauty” mokiniai yra labai vertinami už jų gerą paruošimą. Turime nuolatinius partnerius, kurie jau nebe pirmus metus priima mūsų mokinius į praktiką ir yra labai patenkinti. Drąsiai galime teigti, kad daugiau negu pusė mokinių po praktikos atlikimo iš darbdavių gauna pasiūlymus pasilikti ir toliau dirbti praktikos vietose.

“Kvalifikuoti; profesionalūs; turintys daug teorinių žinių; atliekant procedūras, taiko naujausias metodikas; masažuotojai domisi diagnozėmis, paskirtu gydymu bei ligų priežastimis; pasižymi noru tobulėti; puikūs bendravimo įgūdžiai; dėmesingi pacientams; klientai patenkinti ir grįžta dar; atsakingas požiūris į darbą” – taip rašo praktikos vadovai mokinių praktikos įvertinimuose.

Mokyklos “Art of Beauty” Higieninės kosmetikos kosmetikės moka atlikti daugumą kosmetinių procedūrų: veido ir kūno procedūras, klasikinį veido ir kūno masažą, depiliacijas vašku ir cukrumi, makiažus, paprastus ir gelinius manikiūrus ir pedikiūrus, dažo antakius ir blakstienas, veria auskarus. Mokinės yra universalios specialistės, vienodai gerai atliekančios visas išvardintas procedūras. Jei reikia, gali greit išmokti papildomų technikų.

Masažuotojai moka atlikti klasikinį viso kūno masažą, sportinį masažą, švedišką ir segmentinį masažą; atskirų kūno dalių: rankų, pėdų, kojų, kaklo, pečių juostos, nugaros, rankų, krūtinės, sėdmenų, pilvo, relaksuojantį ir limfodrenažinį kūno masažus. Gali atlikti praktiką masažo salonuose, SPA centruose, gydymo ir reabilitacijos įstaigose, nes baigę mokslus turės masažuotojo spaudą, išduodamą Valstybinės akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnybos.

Mokinių praktikai skiriamas paskutinis 2 kurso pusmetis, t.y. 4 mėnesiai nuo vasario iki gegužės mėn. arba 600 akademinių valandų. Tačiau labai dažnai į praktiką priimami mokiniai ir po pirmo kurso, nes tiek masažuotojai, tiek kosmetikės, baigę vieną kursą jau išmano ir moka atlikti dalį procedūrų. Praktikantai gali dirbti ne tik Vilniuje, nes turime mokinių iš visos Lietuvos.

Su priimančia į praktiką įstaiga, Mokykla “Art of Beauty” ir mokiniu sudaroma trišalė praktikos sutartis, pagal kurią praktikantas absoliučiai legaliai galės darbuotis grožio salone, SPA centre, masažo kabinete ar klinikoje. Mokinys praktiką gali atlikti tiek įmonėje, tiek pas fizinį asmenį, kuris verčiasi individualia veikla. Taigi nauda iš praktikanto yra – įmonei praktikantas papildomai nei kiek nekainuoja. Mokinio praktika yra neatlygintina. Įmonėms suteikiamos lengvatos mokesčiams, priimant į darbą praktikantą. Per praktikai skirtą laiką darbdaviai turi pakankamai laiko ir galimybių patikrinti, ar pasirinktą specialistą verta įdarbinti, kai jis baigs mokslus ir gaus diplomą.

Praktikos metu mokiniui pavedamos atlikti užduotys, numatytos praktikos programoje, t.y. atlikti kosmetines procedūras ar masažus.

Be šio pagrindinio praktikos tikslo, darbdavys turi paskirti praktikantui praktikos vadovą bei organizuoti būtinus darbuotojų saugos ir sveikatos bei priešgaisrinės saugos instruktažus, užtikrinti studentui darbuotojų saugos ir sveikatos bei higienos normas atitinkančias darbo sąlygas.

Pagal jūsų reikalavimus galime atrinkti ir rekomenduoti mokinius praktikos atlikimui Jūsų įmonėje.

Daugiau informacijos apie mokinių praktikos galimybes suteiksime tel. 8 630 08998.

Pasiūlymų praktikai atlikti jūsų įmonėje laukiame el. paštu mokykla@aob.lt