2012 m. spalio 12 d. Klaipėdoje vykusiame  IV Atvirame kosmetikų ir kosmetologų konkurse„Jaunių“ klasės veido nominacijoje pirmą vietą užemė mokyklos “Art of Beauty” absolventė Diana Maskalkova. Sveikiname!

Konkurse dalyvavo baigiamųjų kursų studentės arba absolventės iš 8 Lietuvos mokymo įstaigų: kolegijų, profesinių mokyklų bei profesinio rengimo centrų. Viso konkurse varžėsi 20 dalyvių, kurių 7 absolventės. Šiemet konkursas vyko net 3 etapais.

Pirmą kartą konkurso vertinimo komisija buvo sudaryta net iš 8 narių, kurie yra kiekvienos dalyvavusios konkurse mokymo įstaigos dėstytojai. Pirmą kartą komisijos narys negalėjo vertinti savo mokymo įstaigos studentės ar absolventės. Konkurso metu dalyvės negalėjo naudoti produktų, kurių atlikimo technikos tikslumą sunku patikrinti, pvz. kaukė želė pavidalu, fermentinis šveitiklis miltelių pavidalu.

Pirmos vietos nugalėtojai Dianai Maskalkovai įteiktas prizas – atstovavimas Lietuvai Tarptautinio Kosmetologijos ir estetikos konkurso „Невские берега” Jaunių klasės veido nominacijos finale Sankt Peterburge 2013 m. vasario 22 – 25 d.d. Be dalyvio mokesčių! Kelionė ir apgyvendinimas įskaičiuota. Prizo steigėjas CIDESCO. Rėmėjas KKAL.

Diana Maskalkova tapo ne tik prizininke, bet buvo apdovanota nominacijose „Estetiškiausia procedūra” (prizas: 570 Lt vertės “Les Complexes Biotechniques” kosmetikos produktų “LCbio” rinkinys) ir“Už konkursanto ryžtą dalyvauti” (prizas: 600 Lt vertės “Thalion” kosmetikos produktų rinkinys).

Taip pat I-III vietų nugalėtojoms skirti Kosmetik Baltikum prizai – apsilankymas INTELLIGENT BEAUTY kongrese Rygoje.

Visi konkurso dalyviai „Jaunių” klasėje apdovanoti žurnalo „Les Nouvelles Esthétiques, žurnalo“Grožio ekspertai”, žurnalo “Gražus verslas” metinėmis prenumeratomis.