8

Tūkstančiai abiturientų ir jaunų žmonių kasmet svarsto ir kuria ateities planus, ieškodami tinkamiausio sprendimo kur mokytis. Jiems ir skirta tarptautinė žinių ir išsilavinimo paroda STUDIJOS, supažindinanti su studijų galimybėmis Lietuvoje ir užsienyje, su reikalingiausiomis profesijomis ir specialybėmis, su karjeros ir verslo perspektyvomis, su stažuotėmis ir savanoryste.

Patrauklus jaunimui parodos formatas, aktualią informaciją pateikia per tiesioginį bendravimą dalyvių stenduose, neformalius susitikimus su mokymo įstaigų ir verslo atstovais, karjeros konsultantais, moksleivių ir studentų organizacijų nariais, garsių žmonių patirtį, siekiant tikslo, įkvepiančias sėkmės istorijas.

Abiturientams ši paroda – puiki galimybė susipažinti su Lietuvos aukštųjų mokyklų – universitetų, kolegijų siūlomomis specialybėmis ir studijų sąlygomis, reikalingiausiomis profesijomis ir amatais, sužinoti kaip pradėti nuosavą verslą, išmokti geriau pažinti save, formuoti tikslus, planuoti ateitį.

Dirbantiems žmonėms paroda suteikia gausybę informacijos apie įvairiausius pasiūlymus kelti kvalifikaciją, tęsti nebaigtas studijas, studijuoti nuotoliniu būdu, mokytis užsienio kalbų ir keisti arba gerinti karjerą.

Šiemet ir vėl kviečiame apsilankyti parodoje ir susipažinti su Mokykla “Art of Beauty”. Paroda vyks vasario 8-10 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre “Litexpo”.

Parodos metu turėsite galimybę pabendrauti su besimokančiais mūsų mokykloje mokiniais, išgirsti čia dėstančių mokytojų patarimus, dalyvauti konsultacijose, gyvai išbandyti kosmetines procedūras, kurių mokiname mūsų mokykloje.

Parodos darbo valandos:
Vasario 8 d., ketvirtadienis, 10 – 17 val.
Vasario 9 d., penktadienis, 10 – 17 val.
Vasario 10 d., šeštadienis, 10 – 16 val.

Vieta: Lietuvos parodų centras “Litexpo”, Laisvės pr. 5, 04215 Vilnius
Mokyklos “Art of Beauty” stendą rasite 1 salėje.
Iki susitikimo!