studijos2014
Tūkstančiai abiturientų ir jaunų žmonių kasmet svarsto ir kuria ateities planus, ieškodami tinkamiausio sprendimo kur mokytis. Jiems ir skirta tarptautinė žinių ir išsilavinimo paroda STUDIJOS, supažindinanti su studijų galimybėmis Lietuvoje ir užsienyje, su reikalingiausiomis profesijomis ir specialybėmis, su karjeros ir verslo perspektyvomis, su stažuotėmis ir savanoryste.

Parodos tikslas – padėti jauniems žmonėms priimti savarankiškus sprendimus ir lengviau apsispręsti, kokią specialybę rinktis.

Šiemet ir vėl kviečiame apsilankyti parodoje ir susipažinti su Mokykla “Art of Beauty”. Paroda vyks vasario 6-8 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre “Litexpo”.
Parodos metu turėsite galimybę pabendrauti su besimokančiais mūsų mokykloje mokiniais, išgirsti čia dėstančių mokytojų patarimus, dalyvauti konsultacijose, gyvai išbandyti kosmetines procedūras, kurių mokiname mūsų mokykloje.
Parodos darbo valandos:
Vasario 6 d., ketvirtadienis, 10 – 18 val.
Vasario 7 d., penktadienis,  10 – 18 val.
Vasario 8 d., šeštadienis,    10 – 17 val.
 
Vieta: Lietuvos parodų centras “Litexpo”, Laisvės pr. 5, 04215 Vilnius
Mokyklos “Art of Beauty” stendo numeris 5. A02
Iki susitikimo!