Kas yra pedikiūras?

Pedikiūras – tai procedūra, kurios metu rūpinamasi kojų nagais bei pėdų odos būkle. Grožio salonuose pedikiūras – viena populiariausių  procedūrų vasarą, tačiau ne mažiau svarbi ir šaltuoju metų laikotarpiu. Taigi pedikiūro procedūrą jūs galite atlikti namuose arba apsilankyti pas profesionalą. Profesionalą, kurį atsakingai ruošiame mokykoje „Art of beauty“.
 

Pedikiūro nauda

Pakalbėkime apie pedikiūro naudą. Gaila, bet šiandieną dar dažnai atliekant pedikiūrą apsiribojama vien nagų estetine priežiūra, formos suteikimu ir jų nulakavimu. Tačiau reikėtų pabrėžti, jog pedikiūras – tai kur kas platesnė sąvoka. Pedikiūras – tai ne tik estetinė, bet, pirmiausia, higieninė procedūra. Kurios iš jų reikia jums?

Kokių problemų vedini klientai kreipiasi į pedikiūro specialistą? Jų yra ne viena ir ne dvi. Suragėjimai, nuospaudos, įtrūkimai, linkę įaugti nagai, įvairūs nagų pakitimai, karpos ant pėdų, nagų grybelis – tai pagrindinės problemos su kuriomis susiduriame pedikiūro kabinete. Daugelį problemų išspręsti jums padės pedikiūro meistras.

Pedikiūras gali būti skirtas ne tik grožiui puoselėti. Tokios iš aukščiau paminėtų problemų kaip kojų nagų grybelis, pėdų karpos ir daugelis kitų problemų yra gydomos atliekant specialų gydomąjį arba higieninį pedikiūrą.

 

c700x420
 

Kam patikėti savo pėdas?

Pedikiūrą galima atlikti ir namuose, tačiau tik savo darbą išmanantis, žinių apie nagų ir odos ligas bei pakitimus turintis specialistas galės kokybiškai atlikti procedūrą ir patars jums tinkamiausią pėdų priežūrą namuose. Todėl neverta pamiršti, kad didžiausias sėkmės garantas sprendžiant įaugtų nagų, nagų grybelio, karpų bei kitas pėdų problemas – reguliarus apsilankymas pedikiūro kabinete.
 

Kaip dažnai turėčiau darytis pedikiūrą?

Kaip dažnai? Norint išlaikyti pedikiūro grožį, o taip pat efektyviai kovoti su nagų grybeliu, pėdų karpomis bei kitomis pėdų problemomis, pedikiūrui geriausia užsukti bent kartą į mėnesį. Juk būtent taip veikia regeneraciniai procesai mūsų odoje. Tokiu būdų problema nespės atsinaujinti, o mes vėl užkirsime kelią jos vystymuisi. Tuo tarpu mes savo mokykloje rūpinamės, kad mūsų parengti pedikiūro specialistai teorinių bei praktinių užsiėmimų metu kuo giliau pažintų problemą, gebėtų nustatyti jos atsiradimo ir sprendimo būdus.

Nereikia pamiršti, kad pedikiūras – tai ir atsipalaiduoti leidžianti procedūra. Jos metu atliekamas pėdų masažas teigiamai veikia visą organizmą. Po pėdų masažo atsipalaiduosite, atsikratysite nuovargio jausmo, suintensyvės kraujotaka, pasisemsite gerų emocijų. Kremu ir įvairiais aliejais sudrėkinta ir pamaitinta oda taps švytinti ir švelni. O suteikus nagams reikiamą formą ir juos nulakavus bus pasiektas maksimalus estetinis vaizdas.

Nepamirškime, pėdos – mūsų tarnaitės, uoliai tarnaujančios mums kasdien.  Todėl pasirūpinti jomis turime ne tik sezoniškai, bet nuolat. O patekusios į mūsų absolvenčių rankas, jos, neabejojame, tikrai taps karalaitėmis.

 

 

Eleonora Ligeikienė

„Art of beauty“ mokyklos rankų ir kojų priežiūros dėstytoja