IŠLEISTA PIRMOJI KOSMETOLOGŲ LAIDA

Lietuviškos kvalifikacinės komisijos narius stebino studenčių puiki diplomančių darbo kokybė bei demonstruojami praktiniai įgūdžiai.

Birželio 30 dieną net penkioms diplomantėms buvo įteikti Diplomai su pagyrimu. Tarptautinius INFA diplomus gavo visos egzaminą laikiusios studentės ir keturios dirbančios kosmetologės. Net aštuonios iš vienuolikos laikiusiųjų tarptautinį INFA egzaminą buvo apdovanotos “Golden master” diplomais – egzamino metu jos surinko daugiau nei 90 balų iš 100 galimų. INFA atstovė iš Briuselio Mr. Stango didžiavosi  pirmojo Mokyklos “Art of beauty” egzamino organizavimu ir studenčių paruošimo lygiu.

Visos diplomantės sėkmingai dirba Lietuvos grožio salonuose. Sveikiname pirmąsias mūsų kregždutes. Linkime puikios kloties ir gerų darbų! Linkime visą gyvenimą kelti savo kvalifikaciją  dirbančių kosmetologų kursuose, konferencijose!