III ATVIRAME KOSMETIKŲ IR KOSMETOLOGŲ KONKURSE PRIZINĘ VIETĄ LAIMĖJO MOKYKLOS 22ART OF BEAUTY22 MOKINĖ
III ATVIRAME KOSMETIKŲ IR KOSMETOLOGŲ KONKURSE PRIZINĘ VIETĄ LAIMĖJO MOKYKLOS 22ART OF BEAUTY22 MOKINĖ

Sveikiname III Atviro kosmetikų ir kosmetologų konkurso dalyvius ir prizininkus, dėkojame komisijai ir rėmėjams!

Konkursas vyko 2011 m. Spalio 7 d. Klaipėdoje, Švyturio arenoje, Dubysos 10, parodos „Grožis ir sveikata 2011“ metu „Jaunių“ klasėse veido nominacijoje.

Konkurso komisija:

Pirmininkė – Daiva Uselienė – Klaipėdos valstybinės kolegijos tęstinių studijų centro vadovė, grožio terapijos katedros lektorė, 19 metų darbo stažas kosmetologijoje.

Nariai:

Odeta Česnulevičienė – Vilniaus kolegijos lektorė, CIDESCO diplomantė, 6 metų darbo stažas kosmetologijoje.

Rūta Mažeikienė – Mokyklos „Art of beauty“ dėstytoja, 2008 metų konkurso “Невские берега” nugalėtoja, KKAL pirmininkė, 10 metų darbo stažas kosmetologijoje.

Jūratė Jocienė – Kauno paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centro kosmetikos skyriaus vedėja-mokytoja ekspertė, VDU doktorantė, 16 metų darbo stažas kosmetologijoje.

Konkurse dalyvavo 14 baigiamųjų kursų studentų arba absolventų iš 6 Lietuvos mokymo įstaigų: Vilniaus kolegijos, Kauno kaulegijos, Klaipėdos valstybinės kolegijos, Kauno paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centro, Klaipėdos paslaugų ir verslo mokyklos ir Mokyklos „Art of beauty“

Dėkojame visiems dalyviams!

Visi konkurso dalyviai buvo apdovanoti:

Masažo meistriškumo mokyklos dovana – 50 lt vertės kuponas pasirinktiems apmokymams; žurnalo „Professional grožio ekspertai“ metine prenumerata ir ketvirtu „Professional grožio ekspertai“ žurnalo numeriu; nauju žurnalo „Les nouvelles esthetiques“ numeriu.

I-III vietos nugalėtojai apdovanoti „Les nouvelles esthetiques“ metine prenumerata.

Jaunių klasės prizininkai:

I vieta – Jurgita Anskaitytė, Mokyklos “Art of beauty” II kurso studentė, atstovavaus Lietuvai Tarptautinio Kosmetologijos ir estetikos konkurso „“Невские берега” Jaunių klasės veido nominacijos finale St.Peterburge 2012 vasario 22 – 26 d.d. Be dalyvio mokesčių! www.cidesco.ru. Kelionė ir apgyvendinimas įskaičiuota.www.kkal.lt. Prizo steigėjas CIDESCO Rusija bei Kosmetikų ir kosmetologų asociacija Lietuvoje.

Prizas – 700 lt vertės kuponas į du Žmogaus pažinimo centro „Vaiska“organizuojamus psichologinius – praktinius seminarus. Prizo steigėjas – UAB “Žmogaus pažinimo centras Vaiska”.www.vaiska.lt

II vieta – Aleksandra Eglė Cymbal, Klaipėdos valstybinės kolegijos III kurso studentė, atstovaus Lietuvai Tarptautinio Kosmetologijos ir estetikos konkurso „“Невские берега” Jaunių klasės veido nominacijos finale St.Peterburge 2012 vasario 22 – 26 d.d. Be dalyvio mokesčių! Prizo steigėjas CIDESCO Rusija. www.cidesco.ru.

III vieta – Alina Štukova, Vilniaus kolegijos III kurso studentė laimėjo prizą: 1000 lt vertės „Masažo Meistriškumo Mokyklos“ kuponą masažų mokymams. Prizo steigėjas Masažo klubas. www.masazoklubas.lt

Specialius prizus laimėjo:

Aušra Vismantatė, Kauno paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centro absolventė – „Už nepriekaištinagą estetiką“ – prizas: 1500 litų vertės profesionalios „Medex” kosmetikos rinkinys. Prizo steigėjas UAB „Barenda“. www.barenda.lt

Indrė Blindžiuvaitė, Kauno kolegijos III kurso studentė – „Už originalumą“ – prizas: 600 lt vertės kuponas profesionaliai Mila d‘Opiz ir Phyris kosmetikai įsigyti „Art of beauty“ studijoje. Prizo steigėjas „Art of beauty“ studija.www.aob.lt

Diana Maskalkova, Mokyklos “Art of beauty” II kurso studentė – „SPA prisilietimas“ – 500 Lt vertės kuponas ISPADO organizuojamiems mokymams. Prizo steigėjas – UAB „Ispado“. www.ispado.lt

Aliona Šugajeva, Mokyklos “Art of beauty” absolventė – „Už geriausius profesinius įgūdžius“ – 500 lt vertės “Biologique Recherche” kosmetikos rinkinys. Prizo steigėjas UAB “ADR8”. www.biologique-recherche.com.

Organizatorius: Kosmetikų ir kosmetologų asociacija www.kkal.lt