1

 

Mokykla „Art of Beauty“ vienintelė Lietuvoje suteikia tarptautinius INFA grožio estetikų diplomus, kurie yra pripažinti 5 pasaulio kontinentuose!

INFA aob naryste 2012
INFA aob naryste 2013
INFA aob naryste 2014
INFA aob naryste 2015
INFA aob naryste 2016
INFA aob naryste 2017

Kodėl INFA?

  • INFA – tai tarptautinė grožio estetikų federacija, 1978 m. įsteigta Belgijoje, žinoma visame pasaulyje.
  • INFA specialistui suteikiamas veido ir kūno priežiūros tarptautinis diplomas, įskaitant makiažą, aparatūros naudojimą, manikiūrą ir pedikiūrą.
  • INFA padaliniai yra visuose penkiuose pasaulio kontinentuose. Pakankamai sudėtinga suvienyti skirtingų tautų filosofijas ir supratimus apie įvairius dalykus, tačiau rezultatas šioje srityje yra puikus – kosmopolitiška grožio estetikos vizija, kuri šiandien labiau nei niekad išreikšta kaip puiki profesija, o jos plėtotė optimistiška ir tolimesnėje ateityje.
  • Praktinio egzamino metu surinkus daugiau nei 85 iš 100 galimų taškų suteikiamas papildomas “Auksinio meistro” – “Gold Master” diplomas!

 

Kaip įgyti INFA?

  • Mokyklos “Art of Beauty” kosmetiko specialybės absolventės turi galimybę baigiamojo egzamino metu laikyti tarptautinį grožio estetiko INFA egzaminą ir gauti tarptautinį diplomą.
  • INFA egzaminus, drauge su „Art of Beauty“ mokyklos mokiniais, po specialaus paruošimo gali laikyti ir dirbantys kosmetologai, kurie turi ne mažiau 1 metų darbo stažą ir jau yra baigę 2 ar 3 metų trukmės mokslą Lietuvoje ir turi atitinkamos kvalifikacijos diplomą. Kosmetologai, kurie yra baigę 6 mėnesių kvalifikacinius kursus, gali laikyti INFA egzaminą jei darbo stažas yra ne mažiau 3 metai. Paruošimas egzaminui trunka 1 savaitę.

DĖMESIO! Renkamos INFA ir CIDESCO grupės mokymuisi rusų kalba.

Kiek kainuoja?

  • Dabartinėms Mokyklos “Art of Beauty” absolventėms tarptautinio INFA egzamino laikymas įskaičiuotas į mokslų kainą.
  • Buvusioms Mokyklos “Art of Beauty” mokinėms INFA egzamino kaina 1000 €. Į kainą įskaičiuotos visos priemonės reikalingos praktinio egzamino pasiruošimui, teorinė mokymosi medžiaga, administracinis mokestis.
  • Specialistėms, jau turinčioms kitų mokymo įstaigų grožio terapeuto, grožio estetiko, kosmetiko kvalifikaciją bei praktinę patirtį – INFA egzamino kaina 1500 €. Į kainą įskaičiuotos visos priemonės reikalingos praktinio egzamino pasiruošimui, teorinė mokymosi medžiaga, administracinis mokestis. Jei norite įgyti du tarptautinius diplomus CIDESCO ir INFA- kaina 2500 €.

 

TURITE PAPILDOMŲ KLAUSIMŲ?

Daugiau informacijos apie mokslus suteiks telefonu  +370 630 08998 arba el. paštu administracija@aob.lt

drobei 3 2