Mokykla „Art of Beauty“ yra vienintelė CIDESCO akredituota mokykla Lietuvoje, kuri suteikia tarptautinius CIDESCO grožio terapeuto diplomus!

Kodėl CIDESCO?

  • CIDESCO estetikos ir kosmetologijos komitetas jau nuo 1946 m. yra labiausiai pasaulyje pripažinta ir vertinama organizacija estetinės kosmetologijos srityje.
  • CIDESCO diplomas laikomas prestižiškiausiu grožio terapeuto diplomu visame pasaulyje ir įrodo aukščiausią profesionalumo lygį, atitinkantį tarptautinius standartus.
  • CIDESCO diplomas yra pripažintas pasauliniu mastu, daugiau nei 30 šalių, suteikiantis galimybę dirbti užsienyje.

Kaip įgyti CIDESCO?

  • Mokyklos “Art of Beauty” higieninės kosmetikos kosmetiko specialybės absolventės turi galimybę baigiamojo egzamino metu laikyti tarptautinį grožio terapeuto CIDESCO egzaminą ir gauti tarptautinį diplomą.
  • Jau turinčioms kitų mokymo įstaigų kvalifikaciją ir ne mažiau kaip 3 metų praktinę patirtį specialistėms CIDESCO egzaminą galima laikyti eksternu. Suteiksime visą teorinę medžiagą mokymuisi savarankiškai. Pasiruošimas praktiniam egzaminui truks savaitę.

2014 m. gegužės mėn. CIDESCO sekretoriatas patvirtino, kad Mokykla „Art of Beauty“ yra akredituota CIDESCO mokykla

DĖMESIO! Renkamos CIDESCO grupės mokymuisi rusų kalba.

Kiek kainuoja?

  • Dabartinėms Mokyklos “Art of Beauty” absolventėms tarptautinio CIDESCO egzamino laikymas įskaičiuotas į mokslų kainą.
  • Buvusioms Mokyklos “Art of Beauty” mokinėms CIDESCO egzamino kaina 1000 (turinčioms ne mažesnę kaip 3 m. patirtį grožio srityje). INFA egzamino kaina 1000 (turinčioms ne mažesnę nei 1 m. patirtį grožio srityje). Kaina už abu egzaminus CIDESCO ir INFA- 1500 €. Į kainą įskaičiuotos visos priemonės reikalingos praktinio egzamino pasiruošimui, teorinė mokymosi medžiaga, administracinis mokestis.
  • Specialistėms, norinčioms pakelti kvalifikaciją ir turinčioms ne mažesnę nei 3 m. patirtį: CIDESCO egzamino kaina 1500 €. INFA egzamino kaina- 1500 €. Į kainą įskaičiuotos visos priemonės reikalingos praktinio egzamino pasiruošimui, teorinė mokymosi medžiaga, administracinis mokestis. Jei norite įgyti du tarptautinius diplomus CIDESCO ir INFA- kaina 2500 €.

 

TURITE PAPILDOMŲ KLAUSIMŲ?

Daugiau informacijos apie CIDESCO diplomą suteiks telefonu  +370 630 08998 arba el. paštu mokykla@aob.lt

drobei 1