Art-of-Beauty-31

Masažuotojas

Rinkitės masažuotojo profesiją, jei Jūsų požiūris į žmogaus kūną holistiškas, jei siekiate profilaktinėmis, natūraliomis priemonėmis ir technikomis padėti žmonėms išlaikyti sveikatą. Ši programa skirta tiems, kurie svajoja apie savarankišką masažo verslą.

Leiskitės į holistinio masažo kelionę su Mokyklos “Art of Beauty” dėstytojais! Masažuotojo programa skirta tiems, kurie domisi sveikatingumu, nori padėti kokybiškai, pasitelkiant natūralias priemones klientams išlaikyti sveikatą ir gerovę. Norintiems dirbti savarankiškai. Stipri patyrusių masažo mokytojų komanda pasidalins savo žiniomis apie įvairias masažo technikas, holistiniu požiūriu į žmogaus organizmą,  įvairiomis holistinėmis masažo technikomis, bendravimo su klientais strategijomis, savo verslo kūrimo ypatumais.

Art of Beauty-17

Masažuotojo mokymo programos išskirtinumas

 • Unikali galimybė vietoj 1 diplomo įgyti 2 diplomus – valstybinį ir tarptautinį CIDESCO Holistinio masažo.
 • Baigę mokslus, galėsite kurti savo verslą.
 • Nėra amžiaus cenzo.
 • Nereikalaujama darbo patirtis.
 • Praktinis mokymas sudaro 70% masažuotojo mokymo programos ir vyksta kasdien realioje darbo aplinkoje.
 • Užsiėmimus veda tarptautinę kvalifikaciją turintys holistinio masažo profesijos mokytojai-praktikai.
 • Suteikiama visa teorinė medžiaga.
 • Suteikiama darbo apranga.
 • Suteikiamos masažo ir vienkartinės priemonės.
 • Masažuotojo mokymus finansuoja užimtumo tarnyba. Daugiau informacijos čia.

Mokykla “Art of Beauty” yra vienintelė akredituota CIDESCO mokykla Lietuvoje. Masažuotojo mokymosi programa sukurta remiantis šiuolaikinės sveikatingumo ir holistinio požiūrio į žmogaus organizmą, o mokymai atitinka aukštus tarptautinius standartus, nes į Masažuotojo programą yra integruota CIDESCO HOLISTINIO masažo tarptautinė programa. Masažuotojo programos mokytojai – praktikai, kurie nuolat tobulina savo žinias, taiko jas praktikoje ir savo patirtimi dalinasi su mokiniais. Mokytojų kompetencija pripažinta tarptautinių CIDESCO ir ITEC organizacijų.  70 proc. laiko skirta praktiniam mokymuisi realioje darbo aplinkoje ir suteikia įgūdžių ir pasitikėjimo savarankiškam savo verslo startui.

PIRMINIO MOKYMO PROGRAMA

Programos valstybinis kodas:

Skirta asmenims siekiantiems pirmos kvalifikacijos, t.y. turintiems tik vidurinį išsilavinimą.

Mokymosi trukmė: 1,5 metų

Mokslų kaina: 5000 €

Tarptautinis CIDESCO holistinio masažo diplomas įskaičiuotas į kainą.

Daugiau apie priėmimo sąlygas rasite čia

 


TĘSTINIO MOKYMO PROGRAMA

Programos valstybinis kodas:

Skirta asmenims siekiantiems antros kvalifikacijos, t.y. jau turintiems profesinį ar aukštąjį išsilavinimą.

Mokymosi trukmė: 1 metai

Mokslų kaina: 5000 € 

Tarptautinis CIDESCO holistinio masažo diplomas įskaičiuotas į kainą.

*Tarptautinės CIDESCO programos kaina galioja tik pasirinkusiems pas mus mokytis masažuotojo programą.

Daugiau apie priėmimo sąlygas rasite čia
Daugiau informacijos apie finansavimą per Užimtumo tarnybą rasite čia

Kita informacija

Įgūdžių ugdymas

Mokyklos absolventai išmoks klasikinio kūno ir atskirų dalių masažus, kosmetinio, anticeliulitinio, limfodrenažinio, stangrinančio, miorelaksuojančio kūno masažų, veido Japoniško Kobido, kosmetinio klasikinio, limfodrenažinio masažų ir veido odos paruošimo, kaukių aplikavimo, kūno šveitimų ir įvyniojimų atlikimo. Papildomų modulių metu – holistinio, švediško, giliųjų audinių, miofascialinio galvos ir skalpo, Zoku Shin pėdų masažų.

Žinos veiksmingus klientų fizinės ir emocinės būklės  vertinimo metodus, todėl gebės lengvai pritaikyti masažus ir kūno procedūras prie individualių paciento poreikių.

 

Galimybės užmegzti ryšius

Mokiniai skatinami dalyvauti kasmetiniuose masažuotojų meistriškumo konkursuose. Mokyklos Mokytojai puikiai parengia šiems konkursams, todėl dažnai mūsų Mokyklos mokiniai ir absolventai čia užima prizines vietas.  Mokiniai yra skatinami dalyvauti  Lietuvos masažuotojų asociacijos bei Mokyklos partnerių organizuojamuose kvalifikacijos kėlimo renginiuose.  Tokie renginiai suteikia vertingų galimybių užmegzti ryšius, keistis įžvalgomis ir ieškoti galimų karjeros galimybių kosmetologijos srityje. Mokykloje organizuojamų kviestinių pranešėjų seminarai suteikia papildomų galimybių užmegzti ryšius ir mokytis iš pripažintų specialistų.

 

Portfolio kūrimas

Kurso metu mokiniai turi parašyti CIDESCO Holistinio masažo projekto darbą, kuris susideda iš teorinės bei praktinės dalių. Praktikos vadovo kuruojami, mokiniai atliеka 4 atvejų analizę (4 modeliams atliekamos po 3 holistinio masažo procedūras). Projekto darbuose procedūrų eiga ir gauti rezultatai fiksuojami nuotraukose ir išsamiai aprašant. Šių darbų rašymas ir realių atvejų atlikimas bei analizė, padeda mokiniams greičiau pajusti realų darbą.

 

Karjeros galimybės

Mūsų profesionalios Masažuotojo programos absolventai gali rinktis įvairias karjeros galimybes tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Baigę mokslus masažuotojai gali rinktis nuosavo verslo susikūrimą arba ieškoti darbo grožio salonuose, SPA centruose, dirbti su masažais ar kūno procedūromis, tapti veido masažo specialistais, dirbti Lietuvoje ar svetur ir toliau tobulėti pasirinktoje srityje.

 

Sričiai aktuali mokymo programa

Mokyklos programa parengta pagal tarptautinius standartus. Baigęs mokslus, mokinys taps plataus profilio specialistu, nes mokosi atlikti daugelį įvairių masažų ir kūno procedūrų. Besimokant mokinys skatinamas pajusti, kuri sritis juos labiausiai domina ir sekasi: atpalaiduojantys masažai ir procedūros, veido masažai, modeliuojantys kūno masažai ir anticeliulitinės procedūros ar klasikiniai, švediškas, giliųjų audinių masažai. Platus atliekamų masažų spektras leis lengvai rasti darbą Lietuvoje ar svetur.

 

Praktinis mokymas

Masažuotojo programoje pirmenybė teikiama praktiniam mokymui, todėl suteikiama daug galimybių praktiškai taikyti įvairias masažo metodikas. Kasdien praktiniuose užsiėmimuose mokiniai dalį praleidžia būdami modeliais savo kolegoms, vėliau mokosi patys praktiškai atlikti masažus, o jų kolegos atvirkščiai tampa modeliais. Tad mokslo metu Jūs ne tik kasdien mokysitės atlikti įvairius masažus, bet ir patirsite šias procedūras patys. Toks intensyvus praktinis mokymas užtikrina neįkainojamą patirtį realioje darbo aplinkoje, tobulina įgūdžius kuruojant patyrusių mokytojų kolektyvui. Baigę mokslus mūsų specialistai gali iš karto gali kvalifikuotai teikti profesionalias masažo paslaugos privačiai masažo kabinetuose ir salonuose. 

Informacija dėl vizažo mokymų pradžios, priėmimo tvarkos (ko reikia, kur kreiptis):

 • Priėmimas į Mokyklą „Art of Beauty“ vyksta tiesiogiai iš anksto užsiregistravus telefonu  +370 630 08998 arba el. paštu mokykla@aob.lt  
 • Konsultacijos ir priėmimas vyksta darbo dienomis nuo 9 val. iki 16 val. adresu Vingrių g. 6A-15, Vilnius.
 • Mokymų pradžia 2024 m. rugsėjo 16 d., dokumentai priimami nuo 2024 gegužės 1 d
 • PRIĖMIMAS tik mokykloje iš anksto užsiregistravus.
 • Galimas Finansavimas per Užimtumo tarnybą iki 4620 Eur. daugiau informacijos rasite čia.

Reikalingų dokumentų sąrašas, pateikiant prašymą:

 • Galiojantis asmens tapatybę įrodantis dokumentas: pasas, asmens tapatybės kortelė, leidimas gyventi Lietuvoje.
 • Išsilavinimą liudijantys dokumentai: brandos atestatas ir jo priedas, pasiekimų pažymėjimas arba kito vidurinį išsilavinimą patvirtinantis dokumentas.
 • Dvi nuotraukos (2x3cm).
 • Medicininė pažyma forma Nr. 086/a (Stojančiojo į mokymo įstaigą medicininė pažyma).

Papildomi dokumentai:

 • Pažymėjimai (brandos atestato priedų) apie perlaikytus ir papildomai laikytus egzaminus ir metinius pažymius.
 • Ankstesnių studijų/mokslų diplomai ir jų priedai.
 • Dokumentai, patvirtinantys pavardės/vardo keitimą, jei ne visi pateikiami dokumentai yra ta pačia pavarde.

DUK

Turite papildomų klausimų?

Ar galiu sumokėti kursų mokestį dalimis, ar reikia sumokėti iš anksto?

Taip, sumokėti galima ir dalimis. Pirmą įmoką sumokate per 10 k. d., nuo pasirašytos sutarties datos, o kitas įmokas pagal sudarytą mokėjimų grafiką.

Kokia yra Masažuotojo mokymų trukmė ir ar tai dieninė, ar vakarinė programa?

Masažuotojo programos trukmė programos trukmė priklauso nuo jūsų išsilavinimo, jei jūs esate tik po vidurinio išsilavinimo, tai mokslų trukmė trunka 1,5 metų. Jei turite bet kokį kitą išsilavinimą, tai mokslų trukmė yra 1 metai. Mokymosi būdas yra – dieninis.

Ar yra galimybė mokytis nuotoliniu būdu?

Taip, yra galimybė mokytis dalinai nuotoliniu būdu, derinant su turimu darbu.

Ar į kursą įtrauktos praktikos galimybės arba praktinė patirtis?

Praktikuotis galimybė tikrai yra, kiekvienas mokinys gali pasirinkti jam tinkamą mūsų siūlomą praktikos vietą/įstaigą arba susirasti savarankiškai.

Ar yra kokių nors išankstinių sąlygų arba ankstesnės makiažo patirties, reikalingos norint užsiregistruoti?

Norint užsiregistruoti reikia susisiekti su mokykla, o mokytis gali visi norintys įgyti Masažuotojo profesiją

Ar gali užsiregistruoti užsienio studentai ir kokios yra jiems taikomos finansavimo galimybės?

Šioje programoje gali būti mokiniai, gyvenantys užsienyje, kalbantys lietuviškai ir    rusiškai. Dieniniame mokyme galimas Finansavimas per Užimtumo tarnybą iki 4620 Eur. Daugiau informacijos rasite čia.

Ar galima mokytis nuo nulio, visiškai be patirties?

Taip galite pradėti mokytis visiškai neturint jokios patirties.

Ką reikia įsigyti pradedant mokytis?

Prieš pradedant mokymus mokytojas jums suteiks visą informaciją dėl reikalingų jums priemonių darbui.

Ar galima darbą derinti su studijomis?

Taip yra įmanoma, nes paskaitos vyksta nepilną darbo dieną ir žinoma tai priklausys nuo jūsų darbo grafiko.

Mokytojai

Mūsų mokytojai  yra savo srities profesionalai-praktikai, dirbantys Lietuvos SPA centruose, gydymo įstaigose ir privačiai, todėl suteikia daug žinių ir realių praktinių įžvalgų. Jų kompetencija apima įvairias masažo technikas, įskaitant Kobido, giliųjų audinių, holistinį ir anticeliulitinį masažus, todėl užtikrinama visapusiška mokymosi patirtis, kuri padės jums sėkmingai dirbti įvairiose grožio ir masažo srityse.

Bele photography (1 of 1)-2

“Vizažisto darbas – tai įvaizdžio, kuris atspindėtų moters grožį, charakterį ir pabrėžtų jos individualumą, kūrimas makiažo pagalba. Vizažistas yra kūrėjas, dailininkas, psichologas ir stilistas viename.

Živilė Nagrockaitė – 2003 m. Vilniaus kolegijoje įgijo sveikatos mokslų profesinio bakalauro laipsnį, Higieninės ir dekoratyvinės kosmetologijos specialybę. Toliau tobulino savo įgūdžius kvalifikacijos kėlimo mokymuose, įgijo nagų dailės ir nagų dizaino specialybę, sėkmingai pabaigė blakstienų ir antakių laminavimo kursus. Sėkmingai versdamasi privačia praktika grožio srityje, Živilė suprato, kad labiausiai traukianti sritis yra vizažas. Tai paskatino gilinti žinias ir tikslingai baigti mokykloje „Art Of Beauty“ vizažisto mokymus, įgyjant Vizažisto kvalifikaciją bei tarptautinį CIDESCO Media Make-up diplomą.

 

4“Sveiki, esu Jelena Liaudinienė, daugiau nei 10 metų esu „Mary Kay“ trenerė ir vizažistė. Bet tai ne vienintelis mano darbas – dirbu ir makiažo mokytoja Vilniaus dizaino kolegijos mados dizaino katedroje. Išugdžiau daug talentingų studentų, kurie dabar garsėja visame pasaulyje. Taip pat turiu dar vieną mėgstamą veiklą – personalo konsultavimą ir ugdomąjį vadovavimą, kurie man padeda dirbant su klientais. Daug metų dirbu kino pramonėje, tarptautiniuose kosmetikos projektuose, Baltijos Baleto teatru bei Neli Beliakaitės Baltijos Baleto Akademija ir, aišku, dirbu su žinomais Lietuvos dizaineriais, tokiais kaip Juozas Statkevičius, Egidijus Rainys, Kęstas Rimdžius ir kt. Mano darbo rezultatai papuošė daugelio populiarių mados žurnalų viršelius. Stažavausi tokiuose valstybėse kaip USA, Prancūzija, Šveicarija, Japonija, Londonas, keldama savo kvalifikaciją”

Mokinių atsiliepimai

Kviestiniai mokytojai

Šioje programoje turime nuostabius šios srities profesionalus – Kviestinius Mokytojus

Mokinių atsiliepimai