Nuo ko pradėti savo sekmės istoriją profesinėje srityje? Nuo to, kaip svarbu išgirsti save, atrasti savo tikrąjį pašaukimą, eiti savo keliu, daryti tai, ką gali ir moki geriausiai. Nuo to, kad nėra amžiaus ribų ne tik keičiant profesiją, amžius niekada nėra kliūtis naujai pradžiai. Esu tikra, kad tik nuo mūsų priklauso kokia bus kiekviena kita diena, kiekviena kita akimirka. Mes galime viską keisti. Mes galime kurti taip, kaip mes norime. Viskas – mumyse.

Į grožio industriją pasukau, kaip man atrodė tada, spontaniškai, ilgai nesvarstydama. Tačiau pokyčiai mano gyvenime prasidėjo nuo vidinio diskomforto, supratau, kad likti ten kur esu, negaliu. Kur eiti – nežinojau. Po kiek laiko išsigrynino dvi sritys, kur norėčiau save išbandyti: psichologija ir kosmetologija. Po neilgo naršymo internete, intuityviai pasirinkau grožio mokyklą “Art of Beauty”, tuoj pat susisiekiau su administracija, užpildžiau dokumentus ir įnešiau dalį įmokos.

 

132091233_3847937438550486_8757478973664888035_n

 

Po kurio laiko, įtakojama autoritetingo asmens, pradėjau abejoti savo pasirinkimu. Ilgai nelaukus, grįžau į mokyklą su prašymu grąžinti sumokėtą avansą – tiesiog nemačiau savęs šioje profesijoje. Mokyklos direktorė – Rūta Bražiūnienė, kuriai aš esu be galo dėkinga, subtiliai ir taktiškai įtikino mane vistiek pabandyti ir tik tada kai aš suprasiu, kad tai ne mano pašaukimas – gražins dalį sumokėto avanso už mokymus. Ir šiandieną nenustoju žavėtis diplomatija, gėriu, grožiu, žmogiškumu, moteriškumu, elegancija šios nuostabios moters, vadovės, sielos. Žemai lenkiu galva prieš ją, nes šis žmogus prisidėjo prie mano stebuklingo gyvenimo kūrimo, kuriame darbas tapo švente.

 

Jau nuo pirmų užsiėmimų mane įtraukė ir užbūrė pati mokyklos atmosfera, nuostabus bendravimas su kolegomis, dėstytojai ir jų perduodamos žinios. Kiekviena diena man buvo kaip šventė, į užsiėmimus ateidavau su didžiuliu žinių poreikiu. Įkvėpimas ir azartas – kiekvienos mano dienos pradžia. Kiek nuostabių emocijų patyriau toje erdvėje, kur sukuriamos geriausios sąlygos teorines žinias taikyti praktiškai, galimybes kviesti modeliais savo drauges. Jau po trijų mėnesių mokymų aš sulaukiau savo pirmųjų klientų masažams atlikti. Kiek įkvėpimo, neišsenkančios energijos man teikė prisilietimai prie žmogaus kūno! ATRADIMAS – mano rankos sukurtos masažams!!! Juk niekada taip ir nesužinočiau, jei ne likimas, mano pačios intuicija ir tam tikrų žmonių sutikimas savo kelyje.
Mano darbas yra hobis, o mano hobis – darbas. Man patinka tai, ką aš darau. Bedarant masažą ir kitas veido ir kūno procedūras, dėkingumas ir meilė užpildo mano širdį, visą mano esybę. Jausti prisilietimą, liesti kitą žmogų yra vienas iš pagrindinių mūsų poreikių. Masažas yra meilės kalba per kūną. Tarp kliento ir specialisto sukuriama harmonija, atliekant masažą abu pasidalina subtiliaja energija, kur dalyvauja du energetiniai kūnai, du biologiniai laukai. Švelnus, meilus prisilietimas yra būtinas ne mažiau kaip vanduo ir maistas!

 

Mano būsena šiandieną ir kiekvieną dieną: Dievė, dėkoju, kad esu, kad gyvenu, kokią esu ir ką turiu. Kokia laiminga esu. Dėkoju už kiekvieną akimirka, už kiekvieną sutiktą sielą, už kiekvieną dieną! Gyvenimas – STEBUKLAS!

 

Mano žinutė Jums: kaip svarbu gyvenime pasikliauti savimi, savo širdimi, kartais priimti situacija tokia, kokia ji yra!

Buvusi “Art of Beauty” mokinė Teresa Ulicka