Scan100139 e1500970525608

Mokykla “Art Of Beauty” kviečia mokytis tokių mokymo programų: Higieninės kosmetikos kosmetiko, masažuotojo, CIDESCO grožio terapeuto, INFA grožio estetiko, ITEC sportinio masažo specialybių.

Visos mokymo programos parengtos remiantis tarptautiniais standartais ir suderintos su Sveikatos apsaugos ministerija bei patvirtintos Švietimo ir mokslo ministerijos, išduodamas Švietimo ir mokslo ministerijos patvirtintas profesinio mokymo diplomas. Mokykla “Art Of Beauty” vienintelė akredituota mokykla Lietuvoje, kuri turi ir suteikia tarptautinius CIDESCO grožio terapeuto, INFA grožio estetiko ir ITEC sportinio masažo diplomus.

Šios mokyklos augimas 2016-2017 metais buvo tiesiog fantastiškas. Higieninės kosmetikos kosmetiko ir masažuotojo profesijos pateko į populiariausiųjų dešimtuką. Labai svarbu ir pozityvu tai, kad į profesinę mokyklą stoja vis daugiau motyvuotų jaunuolių, kurie nėra abejingi ir žino, ko nori. Nemažai jaunuolių stoja po aukštosios, jei nori pradėti savo verslą: kaip pavyzdys, atidaryti grožio saloną. Ir mūsų profesinė mokykla – geriausia išeitis, nes amato studentai gali išmokti per trumpiausią laiką.

Mus labai džiugina, ir mūsų absolventų įsidarbinimo galimybės. Jei ši profesinė mokykla būtų stipriai nutolusi nuo darbo rinkos poreikių, daug baigusiųjų nerastų darbo, bet taip nėra. O yra net priešingai: pagal žurnalo “Reitingai” duomenis, 2016 metų gegužės 1 dienai nėra nei vieno užsiregistravusio darbo biržoje, kuris baigė “Art Of Beauty” mokyklą. Nes tiesiog mūsų tikslas parengti gerą specialistą negaištant daug laiko.

IMG_0001Kviečiame studijuoti mūsų mokykloje “Art Of Beauty” jei jūs neabejingas grožiui ir turite pašaukimą jį kurti!