Kas geriau – cukraus pasta ar depiliacinis vaškas? Į šį ir daugelį kitų su depiliacija susijusių klausimų Jums padės atsakyti šios studijos. Tai unikali galimybė susipažinti su plauko histologija ir pagrindiniais plaukų šalinimo būdais. Sužinosite apie plaukų augimo linijas, normos neatitinkančią jų būklę, plaukų ligas ir sutrikimus. Taip pat vaškų rūšis bei jų panaudojimo būdus, apie depiliacijai naudojamų produktų naudą bei derinimą, apie veikliąsias medžiagas, jų privalumus ar trūkumus, apie galimas kontrindikacijas.

 

first-bikini-wax-1560958626

 

Jei jau žinote, kad cukraus pasta yra visiškai natūralus produktas ir pasižymi mažiau odą dirginančiomis savybėmis, galbūt, naujiena tai, kad vaško sudėtyje gali būti medžiagų, stabdančių plaukų įaugimą arba veikiančių odos pigmentaciją; kad vaškas gali būti naudojamas tiek kietas, tiek minkštas, tačiau skiriasi jo konsistencija bei darbinė temperatūra.

Dirbant su cukraus pasta ar vašku esminis skirtumas yra jų šalinimo technika, t. y. plaukai vašku šalinami prieš, o cukrumi ̶ pagal plauko augimo kryptį. Pastarosios privalumas yra tas, kad sumažėja plaukų nutraukimo galimybė, taigi, po depiliacijos cukraus pasta, plaukai rečiau įauga. Kurį plaukų šalinimo būdą pasirinksite, priklausys nuo Jūsų pačių, nes abu juos praktiškai išbandysite.

Depiliacijos egzamino metu yra laikomasi griežtų higienos reikalavimų, kas leidžia spręsti apie aukštą mokymosi kokybę bei gerą pasiruošimą baigiamiesiems egazaminams.

Taigi, studijuodamos mūsų mokykloje išmoksite saugiai, efektyviai ir kompetentingai paruošti ir atlikti plaukų šalinimo vašku bei cukraus pasta paslaugą. Pažadame, kad apie depiliaciją sužinosite viską arba tai, ko iki šiol tikrai nežinojote!

 

“Art of Beauty” depiliacijos dėstytoja

Rasa Tatarūnienė