CIDESCO diplomas laikomas prestižiškiausiu grožio terapeuto diplomu visame pasaulyje ir įrodo aukščiausią profesionalumo lygį, atitinkantį tarptautinius standartus. Pasvarsykite ką reiškia tarptautiniai standartai šioje srityje? Ir ar jie reikalingi? Juk grožio supratimas toks skirtingas visame pasaulyje. Ir visgi CIDESCO estetikos ir kosmetologijos komitetas, kuris įsikūrė Šveicarijoje dar 1946 m. tikėjo, kad vienodų aukšto lygio kosmetologijos standartų tikrai reikia.

Šiandien daugiau nei 40 pasaulio šalyse rasite ne po vieną CIDESCO mokyklą. Ir didžiausią nuotabą kelia tai, jog nesvarbu ar mokykla įkurta Fidžio saloje, Japonijoje, Peru, Katare ar Lietuvoje- mokymo programa bei reikalavimai egzaminui visur vienodi. Kiekvienai iš CIDESCO kvalifikacijų pvz.: grožio terapeuto, SPA specialisto, SPA vadybos ar Media Make up specialisto yra sukurtos tarptautinės mokymo programos. Detaliai surašyta privaloma teorinė, bei praktinė medžiaga. Sukurtos klientų kortelės, mokinio išvaizdos, baigiamojo projekto reikalavimai, kuriais vadovaujasi CIDESCO mokyklos visame pasaulyje.

 

Screen Shot 2016-09-07 at 12.46.26

 

Būsimas CIDESCO grožio terapijos diplomantas besimokydamas žino ko iš jo tikimasi. Net ir mokinio išvaizdos reikalavimai yra detaliai aprašyti CIDESCO programoje: nepriekaištingai švari ir išlyginta uniforma, šviesios pėdkelnės, uždara baltos spalvos avalynė, trumpi nelakuoti tvarkingi nagai, plaukai sušukuoti taip, kad dirbant nekristų ant veido ir specialistui nereikėtų nuolatos jų liesti rankomis (CIDESCO turi labai griežtus higienos normos reikalavimus), lengvas dieninis makiažas, jokių papuošalų, užmaskuotos tatuiruotės, esant poreikiui- į uniformą tvarkingai įsegtas laikrodis.

CIDESCO praktinio egzamino eiga taip pat yra susisteminta visose CIDESCO mokyklose. Veido praktinio egzamino etapus sudaro: demakiažas, odos diagnostika, kliento kortelės pildymas, šveitimas, antakių/ blakstienų korekcija ir dažymas, kosmetologinio aparato panaudojimas, klasikinis veido masažas, kaukės aplikacija, makiažas, manikiūras arba pedikiūras. Kūno praktinis egzaminas susideda iš: kūno analizės, kliento kortelės pildymo, problematinės zonos šveitimo, kosmetologinio aparato panaudojimo, įvyniojimo, klasikinis kūno masažo, depiliacijos.

Kodėl darbdaviai visame pasaulyje vertina grožio specialistus, turinčius CIDESCO diplomą? Ypač kosmopolitiniuose, dideliuose miestuose, kuriuose gyvena žmonių iš įvairių pasaulio šalių- darbdaviui sunku atsirinkti ir suprasti kokį išsilavinimą kandidatas yra įgijęs ir kokį atitikmenį jis turi tam tikroje šalyje. Matydamas CIDESCO diplomą jis žino, kokias teorines ir praktines žinias kandidatas yra įgijęs ir nesvarbu kokios šalies CIDESCO mokykloje mokėsi- standartai visur vienodi.

Jei planuojate ateityje gyventi užsienyje- CIDESCO diplomas viena iš geriausių investicijų, kuri atsipirks, kai tik pradėsite ieškoti darbo. Jei savo ateitį siejate su Lietuva- CIDESCO diplomas jus kilstelės į tarptautinio specialisto lygį.

 

“Art of Beauty” projektų vadovė

Ieva Ažušilienė