Agnė Č.

Grožis mane traukė ir domino nuo mažens. Dar būdama nedidelė mergaitė, plaudama mamos kavos puodelį, visada pasidarydavau šveitimą. Ir net nesuvokdama to pasiterliojimo naudos nepamiršdavau pasitepti rankų kremu, o lūpas palepinti vazelinu. Kai tapau vyresnė, mano mokyklinėje kuprinėje visada buvo galima rasti šią trijulę: nagų dildę, rankų kremą, bei vazeliną. Ilgainiui, visas potraukis eiti grožio keliu neblėso, o tik stiprėjo, bet vis nepasiryždavau dėl aplinkinių demotyvacijos. Todėl dirbdavau darbus, kuriuose nesijaučiau laiminga ir savimi. 2018m išėjau iš paskutinio labai ne mėgstamo darbo. Visuomet mane traukė veido odos priežiūra, veido procedūros. Pas kosmetologę ėjimas man būdavo tarsi šventė. Bet visad pagalvodavau, kad kosmetikos sudėtys yra kažkas iš nesuprantamo pasaulio, o sudedamųjų dalių skaitymas prilygsta liežuvio laužymui. Taip pat visad galvojau, kad dėl savo didelio atsakingumo, ko gero negalėčiau dirbti su veido oda – juk tai taip atsakinga (ne atsakingumas čia kaltas buvo, o žinių stygius ir pasitikėjimo stoka!). O naujos veiklos norėjosi imtis čia ir dabar. Jaučiau, kad labai noriu mokytis, bet kaip visada, norisi, kad viskas būtų labai greitai. Bet žinojau, kad veidus liesti leisčiau sau tik tuomet, kai būtų baigti rimti mokslai, o ne greitieji kursai. Todėl iš savo spontaniškumo, užsidegimo pradėti naują veiklą, 2019 m. nusprendžiau pabaigti manikiūro kursus. Šis sprendimas buvo priimtas prisiminus savo jaunystės pomėgį lakuotis nagus, juk dažnai sakoma, jei gyvenime pasimetei, ir nebežinai ką nori daryti, atsisuk į vaikystę ir prisimink jos pomėgius. Šį kartą atsisukau ne ten. Kaip šiandien prisimenu, kai lakuodama nagus vienai klientei galvojau “ ką aš čia darau?”,  juk nepatinka man nei meniniai potėpiai, nei tos dulkės, bet buvo vienas labai didelis pliusas – bendravimas su klientėmis. Klienčių ratas susidarė labai greitai ir labai didelis, sutikau labai daug įdomių žmonių, kurie paliko vienokią ar kitokią žymę mano gyvenime. Bet bėgant laikui vis labiau jutau, kaip noriu mokytis, kaip mane traukia veido priežiūra, bei veido masažai. Vis labiau jaučiau, kad manikiūro darymas man kelia nelabai malonias emocijas, tik tos nuostabios klientės viską kompensuodavo savo džiaugsmu, pokalbiais ir padėkomis.

Ir vieną dieną būdama socialiniuose tinkluose, pamačiau mokyklos “Art of Beauty” reklamą, tą pačią minutę paskambinau administracijai ir jau kitą dieną buvau sutartame susitikime. Viskas įvyko labai spontaniškai, grįžusi namo pasakiau vyrui, kad įstojau mokytis į dieninį kursą. Pamenu, kaip mane kerėjo AOB mokyklos kolektyvas, dėstytojai, kokia buvo atmosfera. Visi draugiškai nusiteikę, visuomet stengiasi padėti, paaiškinti, patarti. Paskaitose visad jausdavausi labai gerai, tarsi su draugais ar šeima. Niekuomet nebuvo atskirties tarp dėstytojų ir studentų. Nekalbant apie įgytus labai tvirtus profesinius pamatus, taip pat labai daug išmokau iš dėstytojų žmogiškų dalykų, tokių kaip šypsenos dalijimasis, apkabinimas, ar rankos padėjimas ant peties. Kas rytą dėkodavau, kad esu ten kur esu ir už žmones, kurie mane supa.

2023m. mokyklą baigiau su pagyrimu, gavau CIDESCO ir INFA GOLD MASTER diplomus. Kaip šiandien atsimenu, kai po paskutinio egzamino, kur ir taip buvau padebesiuose, nes paskutinis egzaminas buvo išlaikytas GOLD MASTER diplomui, pasikalbėti pasikvietė AOB mokyklos direktorė Rūta Bražiūnienė ir AOB klinikos direktorė Ugnė Bražiūnaitė – Morozienė ir pasiūlė pradėti dirbti AOB klinikoje. Tai buvo dienos tarsi „vyšnia ant torto“. Jaučiausi, lyg būčiau apdovanota. Tą dieną buvo tiek emocijų, kad reikėjo dar kelias dienas jas susirinkti. Su nekantrumu laukiau darbo pradžios.

Dabar sėkmingai dirbu AOB klinikoje, kurioje yra fantastiškas kolektyvas, kuris visada pataria, nuramina, palaiko. Apie geresnę darbo atmosferą negalėčiau net pagalvoti. Kiekvieną dieną su nekantrumu važiuoju į darbą, degu noru dirbti ir toliau tobulėti. Ir dabar suprantu tą posakį, kad į darbą kaip į šventę. Taip pat pradėjau dirbti ir Elektrėnuose. Mano mergaitės, kurios tvarkėsi nagus, su nekantrumu laukė, kol galėsiu pradėti grąžinti jų veidus.

Dabar jau žinau, kad esu savo vietoje. Kiekvieną dieną jaučiu dėkingumą už tai, kad esu ten kur esu.

 

Agnė Čivilytė

Ineta

Sveiki! Esu Ineta Jurytė šiuo metu dirbu Estetinės kosmetologijos klinikoje Šiauliuose su veido odos priežiūra. Niekada negalvojau, kad studijuosiu kosmetologiją ir visiškai netikėtai atsiradau AOB mokykloje, kuomet galvojau: “Baigsiu studijas dėl savęs, pravers gyvenime”, na, o dabar jau 5 metus dirbu su odos priežiūra ir kasdien eidama į darbą tuo mėgaujuosi! AOB gavau ne tik puokštę žinių, bet ir nuostabių draugių. Mokyklos dėstytojos buvo kaip draugės, kurios dalinosi savo nuostabia patirtimi ir visais patarimais susijusiais su savo paskaitomis. Įdomiausia man tuomet buvo veido odos priežiūra, tada ir supratau, kad tai bus mano varikliukas darbe. Baigusi mokslus gavau CIDESCO ir INFA GOLD MASTER tarptautinius diplomus. Iškart po mokslų pradėjau dirbti ir tikrai jaučiausi tam pasiruošusi! Žinių ir praktikos bagažas baigus mokslus jau buvo nemažas, tad beliko tik panaudoti savo darbe. Labai džiaugiuosi, kad karjera klostėsi tikrai puikiai ir klientų ratas vis didėjo. Kosmetologija, tai ne tik darbas, tai gyvenimo būdas, kuomet nori nuolat tobulėti ir gilinti savo žinias!

Merginos, kurios turite dvejonių dėl šios specialybės pasirinkimo – jei tik turite noro ir matote save grožio specialisto kėdėje, drąsiai ženkite žingsnį, mokykitės ir vėliau mėgaukitės laimingų klienčių šypsenomis! “

 

Ineta Jurytė

34436363 10211642339120192 3206637044348485632 n

Sveiki, aš Miglė. Mano istorija, turbūt, apie tai, kad niekada ne per vėlu pradėti. Pradėti galima daug ką – sveikiau maitintis, anksčiau keltis, sportuoti, skirti laiko sau ar artimiesiems…arba grįžti prie savo jaunystės svajonių ir keisti gyvenimo kryptį… Būtent tai aš ir padariau. Būdama toli gražu ne dvidešim penkerių, išdirbusi tarptautinėje kompanijoje 15 metų rinkodaros vadove, išmokusi, sukūrusi ir patyrusi daug puikių dalykų darbinėje veikloje, sutikusi įdomių žmonių, pakeliavusi po pasaulį, parengusi ne vieną kampaniją, projektą, suorganizavusi ne vieną renginį, be visa to turėdama šeimą ir dukrytę, aš pakeičiau profesinę kryptį ir dėl to esu be galo laiminga. Laiminga ir dėkinga gyvenimui už tai, ką jau pasiekiau ir kuo tampu kiekvieną dieną tobulėdama profesinėje veikloje kaip specialistė, kaip žmogus, kaip moteris. Kiekvieną dieną, kuomet atsikeliu ir pagalvoju: „Kaip nuostabu, šiandien į darbą! Šiandien aš prisiliesiu prie žmogaus ir dovanosiu kažką labai asmeniško jai ar jam. Kai kam galbūt grožį ir odos sveikatą, kai kam malonų masažo atpalaidavimą po įtemptos darbo dienos, kai kam ištartą reikiamą žodį reikiamu metu, kaip kam tiesiog būsiu gera klausytoja“. Prisilietimas daro stebuklus, tuo įsitikinu kasdieną – nes prisiliesdama prie žmogaus odos, aš prisiliečiu ir prie jo sielos. Ir tai ne metafora.

Mano pasirinkimas pasirinkti „Art of Beauty“ mokyklą bei Higieninės kosmetikės profesiją buvo labai sąmoningas ir apgalvotas. Kadangi jau turiu aukštąjį išsilavinimą bei verslo vadybos ir administravimo magistro laipsnį, man rūpėjo įgyti aukščiausios kvalifikacijos kosmetologines žinias, tvirtus praktinius įgūdžius bei aukščiausios kvalifikacijos tarptautinius diplomus.

Esu dėkinga „Art of Beauty“ mokyklai už dvejus nuostabius metus, kupinus naujų žinių, profesinio patyrimo, bendravimo su aukščiausios kvalifikacijos dėstytojais, įdomių ir gilių teorinių bei praktinių paskaitų, šilto ir draugiško bendravimo. Kiekviena diena man buvo šventė, kuomet į paskaitas, net ir į atsiskaitymus skrisdavau „kaip ant sparnų“! Egzaminai, kurių iš viso buvo net 3, asmeniškai man buvo tarsi graži šventė, vainikavusi kruopštų, nuoseklų ir didelį dviejų metų darbą. Tikriausiai paklausite ar buvo sunku? Atsakysiu: „Ir taip, ir ne. Sunku tiek, kiek reikia mobilizuotis, gerai suplanuoti ir paskirstyti savo dienotvarkę. Bet visa kita – daugiau – ĮDOMU, NAUJA, ĮKVEPIA. Tai vidinė motyvacija, kuri vedė ir veda iki šiol. Daryti gerą ir sveikatinti žmogų – tiesiogiai, asmeniškai. Matyti tiesioginį savo darbo rezultatą.

Aš kelyje. Ir visada jame būsiu. Ir tai mane įkvepia bei veda tolyn. Ko pasiekiau iki šios dienos? Su pagyrimu baigiau „Art of Beauty“ mokyklą, įgijau aukščiausios kvalifikacijos tarptautinius diplomus: CIDESCO bei INFA (Gold Master kvalifikaciją), pirmoje darbovietėje turėjau nuostabią mokytoją bei mentorę, kurios praktinė patirtis bei žinios mane įkvėpė tobulėti, lankiau daug profesinių seminarų, konferencijų bei mokymų, sutikau daug įstabių žmonių. Dabar esu „Vingrių grožio klinikos“ kosmetologė bei produktų „Phyris“ trenerė, šiame darbe gavau ir naujų iššūkių – vesti seminarus tarptautiniuose vandenyse, kol kol kas tik rusų kalba kaimyninėje Latvijoje, bet pasaulis šią dieną – atviras ir niekad nežinai kokie vėjai papūs į mano laivo bures! Tokie didžiuliai projektai, kaip „The SkinCare Lovers“ konferencija ir auditorija „Litexpo“ rūmuose neleidžia užsnūsti ir veda tik pirmyn. Ir tikrai tikiu, kad tai tik gražaus kelio pradžia. Esu dėkinga visiems sutiktiems žmonėms, mokytojams, kolegoms, klientams, šeimai, draugams, kurie tikėjo ir tiki manimi, visoms gyvenimo situacijoms, kurių dėka galėjau grįžti prie to ką myliu, gyventi ir kurti tai, kuo sklidina mano širdis. Niekada ne per vėlu pradėti. Patikėkit. Ir drąsiai pirmyn!

 

Su meile Miglė Kručiūtė-Babickienė 

2mas

Masažai nejučiomis mane lydėjo jau nuo pat vaikystės. Dažnai šeimoje masažuodavome vieni kitus. Jei kuriai nors iš šeimos moterų suskausdavo nugarą, atskubėdavome į pagalbą. Juokinga prisiminti, bet augdama galvojau, kad visi šeimose turi tokį gražų masažo ritualą.

Tačiau po mokyklos baigimo, gyvenimas pasuko kitu keliu. Kelerius metus dirbau reklamos srityje, tačiau mintys grįždavo prie tų pačių abejonių- nesijaučiau savo vietoje, tačiau dvejojau dėl masažuotojo specialybės, nes buvau įsitikinusi, kad tam būtinai reikalingas medicininis išsilavinimas. Tačiau vėliau šias dvejones išsklaidė mano pirmoji masažo mokytoja Edita Zarecki. iš jos ilgametės patirties pasisėmiau supratimą, kas yra geras masažuotojas ir pirmąsias masažo technikas. Iš karto pradėjau dirbti ir vykdyti individualią praktiką.

Man puikiai sekėsi, tačiau pradėjau jausti, jog “verdu tose pačiose sultyse”, neužteko vien masažo kursų. Norėjosi įgyti daugiau žinių, kurios būtų kryptingos, visa reikalinga informacija būtų sistemingai pateikta vienoje vietoje. Tačiau masažuotojo specialistų tuo metu Vilniuje niekas neruošė. Apie “Art of Beauty” mokyklą gerus atsiliepimus buvau girdėjusi jau anksčiau, tačiau tuo metu mokykloje buvo siūloma mokytis tik kosmetiko specialybės. Pamenu, kartą parodoje “Pelenė” priėjau prie “Art of Beauty” direktorės ir pasakiau “kai tik Jūsų mokykloje bus galimybė mokytis masažo- aš Jus susirasiu”. 2014m. taip ir nutiko, netrukus pradėjau mokytis mokykloje “Art of Beauty” masažuotojo specialybės.

Jau po pirmojo kurso pasitaikė puiki proga nuomotis patalpas ir taip gimė mintis įkurti savo verslą.  „RANKOS“ masažo ir geros savijautos namai gimė 2015m. vasarą, supratau, kad noriu kurti aplink save komadą ir ne tik dirbti kaip masažuotoja, bet ir auginti specialistus, kurti gausią klientų bendruomenę. Šiandien mano galvoje sukasi dar daugiau planų- jaučiu, kad turiu drąsos, žinių ir pasitikėjimo savimi pabandyti įsikurti svečioje šalyje. Žinoma, veikla bus susijusi su masažais.

Esu laiminga, atradusi savo pašaukimą, savo svajonę- masažuotojo profesiją.

Simona Mikalauskaitė

1

Baigiau “Art of Beauty” mokyklą 2014 metais. Galiu drąsiai teigti, kad mokykla padėjo man pamilti kosmetikės profesiją ir įkvėpė mane drąsiai siekti savo tikslų. Po mokyklos iš karto pradėjau dirbti grožio salone “Esante” Vilniuje. Įgijau patirties darbui su kosmetologiniais aparatais, dariau įvairias kūno bei veido procedūras. Netrukus nusprendžiau, jog norėčiau dirbti savarankiškai ir atsidariau savo kabinetą. Pradžia nebuvo lengva, tačiau jaučiau, kad turiu pakankamai patirties ir drąsos siekti užsibrėžto tikslo. Šiandien jau daugiau nei metai, kaip sėkmingai kuriu savo brangų klientų ratą. Atlieku įvairias procedūras: manikiūrą bei pedikiūrą, blakstienų priauginimą, antakių korekciją, depiliaciją, veido bei kūno procedūras.

Stengiuosi nesiliauti tobulėti- neseniai pradėjau daryti antakių “6D Microblading” procedūras. Nuolat lankausi seminaruose ir keliu savo kvalifikaciją. Taip pat rašau žurnalams “Prie kavos” bei “Savaitė” specialisto komentarus įvairiomis grožio temomis. Malonu, kai galiu pasidalinti savo žiniomis.

Norėčiau padėkoti “Art of Beauty” mokyklai už puikią pradžią mano kosmetikės karjeroje. Rekomenduoju būsimoms mokinėms rinktis šią mokyklą, nes tikrai vertinu tiek teorines, tiek praktines žinias, kurias įgijau.

Simona Markauskaitė

2

Mokyklą “Art of Beauty” baigiau 2015 metais. Iš karto pavyko susirasti darbą “ETNO SPA” centre, įsikūrusiame “Romantic” viešbutyje, Panevėžyje. Natūralu, kad truputį jaudinausi prieš pradėdama dirbti, tačiau tikėjau savo jėgomis, jaučiau, kad užteks tiek praktinių, tiek teorinių žinių.

Šiandien esu pasitikinti savimi kosmetikė, dirbu tame pačiame SPA, nes jaučiu, kad vis dar tobulėju, atiduotu visą širdį ir žinias savo klientams. Atlieku ne tik veido, bet ir kūno procedūras- įvairius įvyniojmus, masažus, šveitimus. Po papildomų apmokymų pradėjau daryti ir gydomąsias procedūras plaukams.

Tiek studijų metu, tiek dabar stengiuosi kelti profesinę kvalifikaciją. Studijų metu labai naudingi seminarai buvo organizuojami Kosmetikų ir Kosmetologų asociacijos (KKAL), todėl siūlau naudotis studentams taikomomis nuolaidomis ir būtinai dalyvauti. Dirbant “ETNO SPA” centre taip pat visada plečiu žinias. Dalyvauju įvairių kosmetikos priemonių seminaruose, taip pat mokausi papildomai įvairių masažų. Šiuo metu tobulinu chiromasažo žinias, taip pat laukia KOBIDO masažo mokymai.

„Art of Beauty“ mokyklą rekomenduoju visiems norinties gauti kuo daugiau praktinių bei teoriniu žinių. Be to, mokykla dažnai sulaukia svečių su įdomiais pasiūlymais ir seminarais. Mokykloje tvyro jauki atmosfera, šiltas kolektyvas bei malonus tarpusavio darbas. Mokykla tikrai stipriai paruošia egzaminams, o puikūs rezultatai matyti INFA tarptautiniame egzamine.

Na, o mano ateities planai yra plėsti žinias, įgyti kuo daugiau patirties, o kada nors tikiuosi atidaryti savo grožio saloną, tik dar nežinau kuriame pasaulio pakrašty.

Deimantė Medžiaveprytė

Screen Shot 2016 07 08 at 11.18.21

Baigusi vidurinę įstojau į archeologiją Vilniaus Universitete. Tačiau per pirmąjį pusmetį pastebėjusi, jog papildomi dalykai man įdomesni nei pagrindiniai supratau, jog turiu kažką keisti. Sukaupusi visas jėgas (pasirodo tai sudėtingiau nei galvojau) mečiau studijas ir jau kitą dieną nukeliavau į motyvacinį pokalbį “Art of Beauty” mokykloje. Buvau išsigandusi ne tik dėl pokalbio, tačiau ir savo, pagaliau išdrįsto, priimti sprendimo – mokytis kosmetologijos. Mat būdama dešimtokė dalyvavau parodoje “Studijos”, kurioje pirmą kartą išgirdau apie “Art of Beauty” mokyklą, tačiau nesulaukusi aplinkinių palaikymo – šios krypties nepasirinkau..

Tačiau, dabar drąsiai galiu teigti, jog tai buvo pats geriausias mano pasirinkimas! Kadangi baigiau vidurinę mokyklą puikiais pažymiais- “Art of Beauty” mokykloje mokiausi nemokamai. Jau po pirmųjų mokslo metų sulaukiau siūlymo atlikti praktiką salone. Buvau labai laiminga!

Antrajame kurse atstovavau  “Art of Beauty” mokyklą tarptautiniame kosmetikų ir kosmetologų konkurse, kuriame sunkiu darbu sugebėjau iškovoti pirmąją vietą! Po šio laimėjimo, man buvo suteikta galimybė atstovauti Lietuvą tarptautiniame konkurse Sankt Peterburge. Man pavyko iškovoti ketvirtąją vietą. Visi šie laimėjimai mane skatino žengti pirmyn ir atsidurti ten, kur esu šiandien. Jau treji metai sėkmingai dirbu kosmetologe, taip pat esu  “Grožio patarimai” atstovė (beauty blogger), viena iš “Phyris” kosmetikos trenerių bei praktinių – mokomųjų seminarų dėstytoja.

Nieko panašaus nebūčiau pasiekusi be nuostabios “Art of Beauty” komandos! Esu jiems labai dėkinga ir tikiu, kad tai –  tik pradžia!

Rasa Butkevičiūtė