CIDESCO SPA terapijos programa yra skirta asmenims, turintiems biomedicininės srities išsilavinimą (kineziterapeutams, ergoterapeutams, slaugytojams ar kitos specializacijos medikams), grožio terapeutams, kosmetologams arba kosmetiko ir masažuotojo kvalifikacijas turintiems asmenims).

Mokymų trukmė: 7 mėnesiai, paskaitos vyks 1 k. per savaitę (preliminairiai trečiadieniais. Tikslus paskaitų laikas bus suderintas bendru sutarimu su grupe)

Mokymų pradžia: 2022 m. lapkričio mėn. 

Baigusiems šiuos mokymus ir išlaikius egzaminus bus išduodamas Tarptautinis CIDESCO SPA terapeuto diplomas ir LR Švietimo ir mokslo ministerijos patvirtintas modulio kompetencijų pažymėjimas.

MOKYMŲ PROGRAMA

Teorija:

  • SPA medžiagotyra
  • SPA pagrindai: SPA istorija, terminologija ir etiketas
  • SPA terapijos pagrindai; saugos ir higienos reikalavimai SPA; gamtos ištekliai, naudojami SPA (algoterapija, balneoterapija, hidroterapija, peloidoterapija)
  • Elektroterapija

Praktika:

  • SPA veido ir kūno priežiūros procedūros: veido ir kūno odos analizė, veido ir kūno kosmetinės procedūros, SPA procedūros (algoterapija, balneoterapija, hidroterapija, peloidoterapija)
  • Veido, pečių juostos, kūno klasikinio masažo technika
  • Kiti masažai (akmenų; povandeninis masažas; lomi lomi masažas; gilus miorelaksuojantis masažas.

Pastaba: Programos dalykai, studijuoti ankstesnėse studijose yra užskaitomi, pateikus tai įrodančius dokumentus.

MOKYMŲ KAINA

  • 2200 € už visą mokymų kursą. Į kainą įskaičiuotos visos priemonės reikalingos praktiniam mokymui ir egzaminui, teorinė mokymosi medžiaga, administracinis mokestis.
  • Mokyklos “Art of Beauty” studentams – 1800 €. Į kainą įskaičiuotos visos priemonės reikalingos praktinio egzamino pasiruošimui, teorinė mokymosi medžiaga, administracinis mokestis.

DĖSTYTOJAI

Inga Sato – fizinės medicinos ir reabilitacijos specialistė, 2019 m. “Art of Beauty” mokykloje įgijo masažuotojo kvalifikaciją ir tarptautinį ITEC sportinio masažo diplomą. Atliekami masažai: gydomieji, sportinis, limfodrenažinis, giliųjų audinių, atpalaiduojantis, liekninamasis, anticeliulitinis, pėdų terapinis masažas, japoniškas jauninamasis veido masažas (KOBIDO) III lygis, karštų akmenų masažas, SPA ritualai, havajietiškas masažas, indiškas galvos masažas.

Asta Bagdonaitė – grožio terapeutė, kūno priežiūros specialistė, dietistė. Ilgametė darbo patirtis kūno priežiūros specializacijoje leidžia tvirtinti, kad tik holistinis požiūris padeda tinkamai įvertinti ir parinkti geriausius kosmetinių problemų sprendimus. Todėl savo paskaitose akcentuoja būtinybę į kūną žvelgti kaip į visumą, individualybę, suvokti jame vykstančius procesus. Prioritetą teikia saikingam odai draugiškų kosmetinių priemonių vartojimui, pabrėžia kūno priežiūros svarbą ne tik iš išorės, bet ir iš vidaus.

Daugiau informacijos apie mokslus suteiks telefonu  +370 630 08998 arba el. paštu mokykla@aob.lt