NAUJIENA! Apskaitininko programa mokykloje “Art of Beauty”

Apskaitininko modulinė profesinio mokymo tęstinė programa (T43041102)

Dirbate masažo ar kosmetiko specialistu pagal verslo liudijimą ar individualią veiklą, tačiau trūksta žinių kaip savarankiškai tvarkyti buhalterinę apskaitą? Kviečiame mokytis apskaitininko programoje, kurią lengvai suderinsite su dabartiniu darbu- mokslai vyks nuotolinu būdu du kartus per savaitę.

Apskaitininko modulinė profesinio mokymo programa skirta kvalifikuotam apskaitininkui parengti, kuris gebėtų savarankiškai tvarkyti buhalterinę apskaitą, tvarkyti turto dokumentus ir registruoti apskaitoje, tvarkyti įsipareigojimų dokumentus ir registruoti apskaitoje, formuoti bei apskaityti pajamų ir sąnaudų duomenis.

 

Mokymų trukmė: 7 mėn. Mokslai vyks nuotoliniu būdu (trečiadieniais nuo 18:00-20:00 val.  ir šeštadieniais nuo 10:00-12:00 val.)

Mokymosi apimtis kreditais: 50 kreditų

Mokymosi forma: nuotolinė

Mokslų pradžia: 2021 m. spalio mėn.

Mokslų kaina: 2000 € už visą kursą. Mokyklos “Art of Beauty” absolventams – 1200 €. 

Baigusiems šiuos mokslus ir išlaikius egzaminus bus išduodamas IV lygio LR Švietimo ir mokslo ministerijos pripažintas apskaitininko diplomas. 

MOKYMŲ PROGRAMA

  • Buhalterinės apskaitos tvarkymas
  • Turto dokumentų tvarkymas ir registravimas apskaitoje
  • Įsipareigojimų dokumentų tvarkymas ir registravimas apskaitoje
  • Pajamų ir sąnaudų duomenų formavimas ir apskaitymas
  • Finansinių ataskaitų rengimas
  • Mokesčių apskaičiavimas ir deklaravimas
  • Gamybos išlaidų bei produkcijos savikainos apskaitymas

DĖSTYTOJA

Gitana Kulikovienė– lektorė praktikė yra sukaupusi daugiau negu 20 metų patirtį finansų valdymo, apskaitos ir mokesčių srityse. Turi aukštąjį išsilavinimą verslo ir vadybos administravime. Nuo 2009 m. veda mokymus buhalterinės apskaitos ir aktualiomis mokesčių temomis. Mokymų metu temos pristatomos remiantis ne teoriniais, o praktiniais pavyzdžiais, todėl sulaukia palankaus įvertinimo. Nuo 2003 m. įsteigusi savo verslą apskaitos, buhalterijos audito veiklos, konsultuoja fizinius ir juridinius asmenis įvairiais mokesčių klausimais. 2020 m. vyko į Ispaniją pagal tarptautinę Erasmus programą tobulinti profesinių žinių.

 

IMG_6999

TURITE PAPILDOMŲ KLAUSIMŲ?

Daugiau informacijos suteiks:
Projektų vadovė Ieva Ažušilienė, tel. +370 630 08998, el. paštas projects@aob.lt