89e3a6db 2e0f 11ea a2f4 0050560110a3

„Internetas studijų programos neišrinks“ – tokiu šūkiu visus jaunuolius ir mokytojus šiais metais pasitinka tarptautinė mokymosi, studijų ir karjeros planavimo paroda STUDIJOS 2020. Ką daryti, kad ateityje būtum reikalingas? Kaip išsirinkti profesiją, dėl kurios niekada netektų gailėtis? – tai klausimai, kuriuos užduoda daugybė jaunų žmonių, atsidūrę tolimesnio gyvenimo kelio pasirinkimo kryžkelėje.

Atsakymų į klausimus ieškok parodoje, nes čia pristatomos visos mokymosi, studijų, neformalaus švietimo paslaugos Lietuvoje, tarptautinės studijų programos, savanorystės ir kitos savirealizacijos galimybės, verslo įmonių pasiūlymai, neformalaus švietimo ir saviugdos paslaugos. Karjeros konsultantai, mokymo ir verslo įstaigų atstovai, moksleivių ir studentų organizacijų nariai pasiruošę padėti jaunuoliams apsispręsti, ką veikti baigus mokyklą ir kaip kurti tolimesnę savo ateitį.

Paroda STUDIJOS 2020 lankytojus pasitiks su daugiau nei 100 renginių, kvies konsultuotis su karjeros konsultantais, verslo, mokslo ir kitų sričių specialistais ir išgirsti informaciją iš pirmų lūpų.

Parodoje nauja tema MOKYMASIS VISĄ GYVENIMĄ! Temą padiktavo poreikis kalbėti apie tai, kokios kompetencijos ir žinios yra reikalingos jau dabar, kai darbo rinka susiduria su kvalifikuotos darbo jėgos trūkumu, o vis daugiau žmonių renkasi darbus, kurie jiems teikia malonumą ar virsta pomėgiu. Jeigu nori keistis ar išmėginti save kitoje srityje, ieškai naujų galimybių ar žinių – tai ši tema kaip tik Tau!

Šiemet ir vėl kviečiame apsilankyti parodoje ir susipažinti su Mokykla “Art of Beauty”. Parodos metu galėsite daugiau sužinoti apie startuosiančias dvi naujas programas:  Cidesco Media Make-up (grimas) – tai programa, kuri skirta mokytis vizažo meno nuo pradžių ir taip pat tiems, kurie nori gilinti žinias specializuotuose makiažuose ir Cidesco SPA  – programa, skirta asmenims, turintiems biomedicininės srities išsilavinimą, grožio terapeutams, kosmetologams arba kosmetiko ir masažuotojo kvalifikacijas turintiems asmenims.

Parodos dienos ir darbo laikas:
Ketvirtadienis, vasario 6 d. 10:00-17:30 val.
Penktadienis, vasario 7 d. 10:00-17:30 val.

Daugiau informacijos rasite čia.

Vieta: Lietuvos parodų centras “Litexpo”, Laisvės pr. 5, 04215 Vilnius
Mokyklos “Art of Beauty” stendą rasite 5 salėje.
Iki susitikimo!