Mokykla “Art of Beauty” prieš du metus pradėjo ruošti masažuotojus ir šiemet išleido pirmąją masažuotojų laidą. Norime pasidžiaugti, kad jie mūsų nenuvylė. Tai įrodo darbdavių atsiliepimai, pas kuriuos mūsų paruošti masažuotojai atliko praktiką.

Svarbu paminėti, kad Mokykla „Art of Beauty“ aprūpina savo mokinius praktikos vietomis medicinos įstaigose, ne tik privačiose, bet valstybinėse sveikatos priežiūros įstaigose. Šiuo metu bendradarbiaujame su tokiomis įstaigomis: Vilniaus miesto klinikine ligonine, Sanatorija „Pušyno kelias“, LR VRM Medicinos centras, Karoliniškių poliklinika, Šeškinės poliklinika, Medicinos klinika MIRAMEDA, Gemma sveikatos centras, SPA ir sveikatingumo centras Trasalis ir kt.

Be to, masažuotojai dalį praktikos gali atlikti įvairiuose masažo kabinetuose bei SPA centruose ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Mokykla „Art of Beauty“, bendradarbiaudama su užsienio partneriais, siūlo galimybes atlikti praktiką Graikijos, Ispanijos, Kipro kurortuose, kruiziniuose laivuose, Didžiosios Britanijos ar Jungtinių Arabų Emyratų prabangiuose SPA viešbučiuose.

Drąsiai galime teigti, kad daugiau negu pusė mokinių po praktikos atlikimo iš darbdavių gauna pasiūlymus pasilikti ir toliau dirbti praktikos vietose.

“Kvalifikuoti; profesionalūs; turintys daug teorinių žinių; atliekant masažą, taiko naujausias metodikas; domisi diagnozėmis, paskirtu gydymu bei ligų priežastimis; pasižymi noru tobulėti; puikūs bendravimo įgūdžiai; dėmesingi pacientams; klientai patenkinti ir grįžta dar; atsakingas požiūris į darbą” – taip rašo praktikos vadovai mokinių praktikos įvertinimuose.

Norime pasidalinti savo mokinių įspūdžiais, kurie praktiką atlikinėjo užsienyje.

Gintarė Klusaitė (HKK 14/2 grupės mokinė) 2016 m. praktiką atliko Kipre, Pafose, Louis Imperial Beach viešbučio SPA ir grožio centre:

321

Vita Benetytė (MAS 14 grupės mokinė)  praktiką atliko Ispanijoje, Maljorkoje, Yakarta SPA centre:

spa2

spa1

Jekaterina Boiko (MAS 15/1 grupės mokinė) šiuo metu atlieka praktiką Graikijoje, Koso saloje, ARTEMIS HAMAM’e:

jekaterina-boiko-1

jekaterina-boiko-4

jekaterina-boiko-3

Verta mokytis

Tik masažuotojo mokymo programoje mokoma gydomųjų masažų, susijusių su konkrečiomis ligomis: chirurginės ligos ir masažas, nervų ligos ir masažas, vidaus ligos ir masažas, vaikų ligos ir masažas.

Baigus masažuotojo mokymo programą, įgyjama fizinės medicinos ir reabilitacijos specialisto – masažuotojo – kvalifikacija, kuri leidžia dirbti masažuotojo darbą ir gauti masažuotojo spaudą. Kvalifikuotas masažuotojas, turintis masažuotojo spaudą, gali atlikti ne tik kosmetinius, bet ir gydomuosius įvairių rūšių masažus.

Mokyklos „Art of Beauty“ masažuotojo mokymo programa skiriasi nuo kitų mokymo įstaigų masažuotojo mokymo programų, kadangi yra parengta remiantis tarptautiniais standartais, atsižvelgiant į pasaulines tendencijas. Mokymo kokybę garantuoja tai, kad Mokyklos „Art of Beauty“ masažuotojo mokymo programa yra suderinta su LR Sveikatos apsaugos ministerija, kuri patvirtina aukštą masažuotojų paruošimo lygį, kuris atitinka keliamus reikalavimus.

Be jau išvardintų masažų, taip pat mokoma šių dalykų: sportinis masažas, netaisyklinga laikysena ir masažas, higieninis ir kosmetinis masažas. Be to Mokyklos „Art of Beauty“ masažuotojai yra mokinami SPA srities ypatybių: supažindinami su SPA filosofija, ritualais, gamtos ištekliais, naudojamais SPA procedūrose, mokomi kūno priežiūros pagrindų, ir kaip kūno procedūros gali būti derinamos su masažu. Praktiniai užsiėmimai sudaro 70% mokymo programos.

Tarptautiniai diplomai

Ne paslaptis, kad įsidarbinti užsienyje padeda tarptautiniai diplomai. Mokykla „Art of Beauty“ vienintelė mokymo įstaiga Lietuvoje, kuri masažuotojo specialybės mokiniams siūlo kartu su lietuviškuoju profesinio mokymo diplomu įgyti ir tarptautinį ITEC sportinio masažo diplomą.

ITEC sportinio masažo diplomas jau įskaičiuotas į mokslų kainą!

Mokslų kaina

Masažuotojo mokslų kaina 500 € per pusmetį. Papildomai už medžiagas mokėti nereikės.

Jei baigėte aukštąją ar aukštesniąją mokyklą, bendruosius dalykus, kurių valandų skaičius atitinka mūsų mokyklos programoje esantį valandų skaičių, užskaitysime ir užsiėmimų lankyti nereikės.

 

Daugiau informacijos apie masažuotojo mokslus sužinosite paskambinę tel. 8 630 08998.