280x200 studijos 2016

Nežinai, ką veikti baigus mokyklą? Neapsisprendi kur tęsti mokslus – Lietuvoje ar užsienyje? O galbūt planuoji pasiimti pertraukos metus? Klausimų daug, o atsakymus rasti nelengva? Apsilankyk tarptautinėje mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodoje STUDIJOS 2016 – tai renginys, iš kurio IŠEINI SU ATSAKYMU!

Tūkstančiai abiturientų ir jaunų žmonių kasmet svarsto ir kuria ateities planus, ieškodami tinkamiausio sprendimo kur mokytis. Jiems ir skirta tarptautinė žinių ir išsilavinimo paroda STUDIJOS, supažindinanti su studijų galimybėmis Lietuvoje ir užsienyje, su reikalingiausiomis profesijomis ir specialybėmis, su karjeros ir verslo perspektyvomis, su stažuotėmis ir savanoryste.
Koncentruotas parodos turinys apimantis karjeros planavimą, reikalingas profesijas, perspektyvias specialybes, visų pakopų studijas Lietuvoje ir užsienyje, kalbų mokymosi galimybes, studijų kokybę, verslumo įgūdžių ugdymą, verslo įmonių lūkesčius būsimam darbuotojui, asmeninių savybių išgryninimą, tikslų išsikėlimą, savęs pažinimą.

Patrauklus jaunimui parodos formatas, aktualią informaciją pateikia per tiesioginį bendravimą dalyvių stenduose, neformalius susitikimus su mokymo įstaigų ir verslo atstovais, karjeros konsultantais, moksleivių ir studentų organizacijų nariais, garsių žmonių patirtį, siekiant tikslo, įkvepiančias sėkmės istorijas.

Abiturientams ši paroda – puiki galimybė susipažinti su Lietuvos aukštųjų mokyklų – universitetų, kolegijų siūlomomis specialybėmis ir studijų sąlygomis, reikalingiausiomis profesijomis ir amatais, užsienio universitetų ir kolegijų studijų programomis, sužinoti kaip pradėti nuosavą verslą, išmokti geriau pažinti save, formuoti tikslus, planuoti ateitį.

Tėvams paroda padės įgyti žinių, kaip padėti vaikui apsispręsti, kur studijuoti, kaip motyvuoti vaiką mokytis ir siekti savo tikslų, kaip padėti jam juos formuoti neprimetant savo nuomonės.

Dirbantiems žmonėms paroda suteikia gausybę informacijos apie įvairiausius pasiūlymus kelti kvalifikaciją, tęsti nebaigtas studijas, studijuoti nuotoliniu būdu, mokytis užsienio kalbų ir keisti arba gerinti karjerą.

Kaip ir kasmet kviečiame apsilankyti parodoje ir susipažinti su Mokykla “Art of Beauty”. Parodos metu turėsite galimybę pabendrauti su besimokančiais mūsų mokykloje mokiniais, išgirsti čia dėstančių mokytojų patarimus, dalyvauti konsultacijose, gyvai išbandyti kosmetines procedūras, kurių mokiname mūsų mokykloje.
Paroda vyks vasario 4-6 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre “Litexpo”.
Parodos darbo valandos:
Vasario 4 d., ketvirtadienis, 10 – 17 val.
Vasario 5 d., penktadienis, 10 – 17 val.
Vasario 6 d., šeštadienis,   10 – 16 val.
 
Vieta: Lietuvos parodų centras “Litexpo”, Laisvės pr. 5, 04215 Vilnius
Mokyklos “Art of Beauty” stendo ieškokite 4 salėje.
Iki susitikimo parodoje STUDIJOS 2016!