Lina Kennedy Head Shot

APIE KĄ?

PLAUKELIŲ ŠALINIMAS NATŪRALIU CUKRUMI. PILNAS ODOS PRIEŽIŪROS CIKLAS IR JO REIKŠMĖ.

Kviečiame Jus į susitikimą!

  • Sužinoti daugiau apie depiliaciją natūraliu cukrumi (nesvarbu ar esate profesionalas ar salono klientas)
  • Susipažinti su specialia alexandria professional  plaukelių šalinimo cukrumi technika
  • Susipažinti su ALEXANDRIA PROFESSIONAL ir Linos Kennedy sukurta unikalia sistema, šiandieną populiaria visame pasaulyje

Laukiami visi, norintys pamatyti Alexandria Body Sugaring metodą, įsitikinti jo privalumais, lyginant su įprasta vaško technika bei kitais šiuolaikiniais depiliacijos metodais. Susitikimo metu galėsite užduoti visus rūpimus klausimus, susijusius su plaukų šalinimu cukrumi, odos priežiūra po depiliacijos procedūrų bei priemonėmis, kurių pagalba sprendžiama plaukų įaugimo problema.

LINA KENNEDY – ALEXANDRIA PROFESSIONAL kompanijos įkūrėja ir vadovė,  tarptautinė trenerė, L. Kennedy plaukelių šalinimo teorijos ir specialios 6 žingsnių technikos autorė, šiuo metu Šiaurės Amerikoje vykdomos NAPPA (North American Partnership Program for Academies™) programos įkūrėja, įvairių tarptautinių projektų dalyvė ir organizatorė, lektorė grožio industrijos renginiuose.

KADA?

2016 m. spalio 20 d. 10:00 val.

SVARBU

Seminaras skirtas 2 kurso kosmetikėms.

Seminaras vyks anglų kalba su vertimu į lietuvių kalbą.

Seminaras nemokamas.

Būtina išankstinė registracija.

Daugiau informacijos ir registracija:
Mokykla “Art of Beauty” administracijoje