1

 

Mokykla „Art of Beauty“ vienintelė Lietuvoje suteikia tarptautinius INFA grožio estetikų diplomus, kurie yra pripažinti 5 pasaulio kontinentuose!

INFA-aob-naryste-2012
INFA-aob-naryste-2013
INFA-aob-naryste-2014
INFA-aob-naryste-2015
INFA-aob-naryste-2016
INFA-aob-naryste-2017

Kodėl INFA?

 • INFA – tai tarptautinė grožio estetikų federacija, 1978 m. įsteigta Belgijoje, žinoma visame pasaulyje.
 • INFA specialistui suteikiamas veido ir kūno priežiūros tarptautinis diplomas, įskaitant makiažą, aparatūros naudojimą, manikiūrą ir pedikiūrą.
 • INFA padaliniai yra visuose penkiuose pasaulio kontinentuose. Pakankamai sudėtinga suvienyti skirtingų tautų filosofijas ir supratimus apie įvairius dalykus, tačiau rezultatas čioje srityje yra puikus – kosmopolitiška grožio estetikos vizija, kuri šiandien labiau nei niekad išreikšta kaip puiki profesija, o jos plėtotė optimistiška ir tolimesnėje ateityje.
 • INFA diplomas atitinka 5 lygio kvalifikaciją, remiantis Europos kvalifikacijų sandara (EKS). Surinkus daugiau 85 iš 100 galimų taškų suteikiamas papildomas “Auksinio meistro” – “Gold Master” diplomas!

 

Kaip įgyti INFA?

 • Mokyklos “Art of Beauty” higieninės kosmetikos kosmetiko specialybės absolventės turi galimybę baigiamojo egzamino metu laikyti tarptautinį grožio estetiko INFA egzaminą ir gauti tarptautinį diplomą.
 • INFA egzaminus, drauge su „Art of Beauty“ mokyklos mokiniais, po specialaus paruošimo gali laikyti ir dirbantys kosmetologai, kurie turi ne mažiau 1 metų darbo stažą ir jau yra baigę 2 ar 3 metų trukmės mokslą Lietuvoje ir turi atitinkamos kvalifikacijos diplomą. Kosmetologai, kurie yra baigę 6 mėnesių kvalifikacinius kursus, gali laikyti INFA egzaminą jei darbo stažas yra ne mažiau 3 metai. Paruošimas egzaminui trunka 1 savaitę.

DĖMESIO! Šiuo metu renkamos šios CIDESCO ir INFA tarptautinių diplomų grupės:

 • Grupė mokymuisi eksternu. Skirta, specialistėms jau turinčioms patirties grožio srityje ir norinčioms pasikelti kvalifikaciją. Numatoma egzamino data: 2019 m. birželio mėn.
 • Grupė mokymuisi 1 metus. Skirta asmenims, jau turintiems profesinį ar aukštąjį išsilavinimą. Patirtis nereikalinga. Mokslų pradžia: 2018 m. spalio mėn.
 • Grupė mokymuisi rusų kalba. Patirtis nereikalinga. Mokslų pradžia: 2018 m. spalio mėn. (trukmė 8 mėn.)

Kiek kainuoja?

 • Dabartinėms mokyklos “Art of Beauty” absolventėms: 500 €.
 • Buvusioms “Art of Beauty” mokinėms: 600 €. Į kainą įskaičiuotos visos priemonės reikalingos praktinio egzamino pasiruošimui, teorinė mokymosi medžiaga, administracinis mokestis.
 • Specialistėms, jau turinčioms kitų mokymo įstaigų grožio terapeuto, grožio estetiko, kosmetiko kvalifikaciją bei praktinę patirtį – kaina 1000 €. Į kainą įskaičiuotos visos priemonės reikalingos praktinio egzamino pasiruošimui, teorinė mokymosi medžiaga, administracinis mokestis.

 

TURITE PAPILDOMŲ KLAUSIMŲ?

Daugiau informacijos apie INFA diplomą suteiks:

Projektų vadovė Neringa Borsteikienė, tel. +370 630 08998, el. paštas projects@aob.lt

drobei-3-2