Mokykla „Art of Beauty“ yra vienintelė CIDESCO akredituota mokykla Lietuvoje, kuri suteikia tarptautinius CIDESCO grožio terapeuto diplomus!

Mes didžiuojamės, kad Mokykla „Art of Beauty“ atitinka CIDESCO keliamus reikalavimus, o tai reiškia, kad atitinka ir griežčiausius mokymo standartus, taip pat mokymo bazei ir higienai keliamus reikalavimus.

 

2014 m. gegužės mėn. CIDESCO sekretoriatas patvirtino, kad Mokykla „Art of Beauty“ yra akredituota CIDESCO mokykla

Kodėl CIDESCO?

  • CIDESCO estetikos ir kosmetologijos komitetas jau nuo 1946 m. yra labiausiai pasaulyje pripažinta ir vertinama organizacija estetinės kosmetologijos srityje.
  • CIDESCO diplomas laikomas prestižiškiausiu grožio terapeuto diplomu visame pasaulyje ir įrodo aukščiausią profesionalumo lygį, atitinkantį tarptautinius standartus.
  • CIDESCO diplomas yra pripažintas pasauliniu mastu, daugiau nei 30 šalių, suteikiantis galimybę dirbti užsienyje.

Kaip įgyti CIDESCO?

  • Mokyklos “Art of Beauty” higieninės kosmetikos kosmetiko specialybės absolventės turi galimybę baigiamojo egzamino metu laikyti tarptautinį grožio terapeuto CIDESCO egzaminą ir gauti tarptautinį diplomą.
  • Jau turinčioms kitų mokymo įstaigų kvalifikaciją ir ne mažiau kaip 3 metų praktinę patirtį specialistėms CIDESCO egzaminą galima laikyti eksternu. Suteiksime visą teorinę medžiagą mokymuisi savarankiškai. Pasiruošimas praktiniam egzaminui truks savaitę.

DĖMESIO! Renkamos CIDESCO grupės mokymuisi rusų kalba.

Kiek kainuoja?

  • Dabartinėms Mokyklos “Art of Beauty” absolventėms tarptautinio CIDESCO egzamino laikymas įskaičiuotas į mokslų kainą.
  • Buvusioms Mokyklos “Art of Beauty” mokinėms CIDESCO egzamino kaina 1000 €. Į kainą įskaičiuotos visos priemonės reikalingos praktinio egzamino pasiruošimui, teorinė mokymosi medžiaga, administracinis mokestis.
  • Specialistėms, turinčioms patirtį: CIDESCO egzamino kaina 1500 €. Į kainą įskaičiuotos visos priemonės reikalingos praktinio egzamino pasiruošimui, teorinė mokymosi medžiaga, administracinis mokestis. Jei norite įgyti du tarptautinius diplomus CIDESCO ir INFA- kaina 2000 €.

 

TURITE PAPILDOMŲ KLAUSIMŲ?

Daugiau informacijos apie CIDESCO diplomą suteiks:
Projektų vadovė Ieva Ažušilienė, tel. +370 630 08998, el. paštas projects@aob.lt

drobei-1