CIDESCO SPA terapijos programa yra skirta asmenims, turintiems biomedicininės srities išsilavinimą (kineziterapeutams, ergoterapeutams, slaugytojams ar kitos specializacijos medikams), grožio terapeutams, kosmetologams arba kosmetiko ir masažuotojo kvalifikacijas turintiems asmenims).

Mokymų trukmė: 4 mėnesiai, 3 dienos per savaitę (galimas rytinis arba popietinis laikas arba sesijomis).

Mokymų pradžia: 2019 m. lapkričio 4 d. 

Baigusiems šiuos mokymus ir išlaikius egzaminus bus išduodamas Tarptautinis CIDESCO SPA terapeuto diplomas ir LR Švietimo ir mokslo ministerijos patvirtintas „SPA procedūrų atlikimo“ modulio kompetencijų pažymėjimas.

MOKYMŲ PROGRAMA

 • Fizikos ir chemijos pagrindai
 • Žmogaus anatomija ir fiziologija
 • Dermatologija ir odos sandara
 • Higiena ir pirmoji medicinos pagalba
 • Estetinės veido ir kūno priežiūros procedūros ir masažai: veido ir kūno odos analizė, veido ir kūno kosmetinės procedūros, veido ir kūno klasikinis masažas, elektroterapija (tik teorija)
 • SPA medžiagotyra
 • Mityba ir sveika gyvensena
 • SPA pagrindai: SPA istorija, terminologija ir etiketas, SPA terapijos pagrindai; saugos ir higienos reikalavimai SPA; gamtos ištekliai, naudojami SPA (algoterapija, balneoterapija, hidroterapija, peloidoterapija); masažai (akmenų, povandeninis masažas, tailandietiškas).
 • Profesinė etika
 • Verslo pagrindai

Pastaba: Programos dalykai, studijuoti ankstesnėse studijose yra užskaitomi, pateikus tai įrodančius dokumentus.

MOKYMŲ KAINA

 • 1800 € už visą mokymų kursą. Į kainą įskaičiuotos visos priemonės reikalingos praktiniam mokymui ir egzaminui, teorinė mokymosi medžiaga, administracinis mokestis.
 • SPA specialistai, dirbantys šioje srityje ne mažiau kaip dvejus metus, gali egzaminus laikyti eksternu. Mokymų kaina eksternu – 1000 €.  Mokyklos “Art of Beauty” studentams – 800 €. Į kainą įskaičiuotos visos priemonės reikalingos praktinio egzamino pasiruošimui, teorinė mokymosi medžiaga, administracinis mokestis.

DĖSTYTOJAI

Edita Gečevska – grožio terapeutė, masažo ir SPA specialistė, jau 8 metus dėstanti masažo technikas bei 6 metus konsultuojanti SPA srityje. Masažo Meistriškumo Mokyklos įkūrėja ir dėstytoja. Veido ir kūno masažų Meistrė (Manualinės terapijos institutas „INMASTER”, Barcelona) įvaldžiusi 16 skirtingų veido bei kūno masažo technikų. Diplomuota kūno psichoterapijos specialistė (International Academy of Humanitarian Technologies, Washington D.C.). SPA konsultantė, SPA meistrė-technologė, procedūrų ir ritualų kūrėja, Dr.Bacho žiedų terapijos specialistė.

Asta Bagdonaitė – grožio terapeutė, kūno priežiūros specialistė, dietistė. Ilgametė darbo patirtis kūno priežiūros specializacijoje leidžia tvirtinti, kad tik holistinis požiūris padeda tinkamai įvertinti ir parinkti geriausius kosmetinių problemų sprendimus. Todėl savo paskaitose akcentuoja būtinybę į kūną žvelgti kaip į visumą, individualybę, suvokti jame vykstančius procesus. Prioritetą teikia saikingam odai draugiškų kosmetinių priemonių vartojimui, pabrėžia kūno priežiūros svarbą ne tik iš išorės, bet ir iš vidaus.