CIDESCO SPA terapijos programa yra skirta asmenims, turintiems biomedicininės srities išsilavinimą (kineziterapeutams, ergoterapeutams, slaugytojams ar kitos specializacijos medikams), grožio terapeutams, kosmetologams arba kosmetiko ir masažuotojo kvalifikacijas turintiems asmenims).

Mokymų trukmė: 7 mėnesiai, paskaitos vyks 1 k. per savaitę (preliminairiai trečiadieniais. Tikslus paskaitų laikas bus suderintas bendru sutarimu su grupe)

Mokymų pradžia: 2020 m. lapkričio mėn. 

Baigusiems šiuos mokymus ir išlaikius egzaminus bus išduodamas Tarptautinis CIDESCO SPA terapeuto diplomas ir LR Švietimo ir mokslo ministerijos patvirtintas modulio kompetencijų pažymėjimas.

MOKYMŲ PROGRAMA

Teorija:

  • SPA medžiagotyra
  • SPA pagrindai: SPA istorija, terminologija ir etiketas
  • SPA terapijos pagrindai; saugos ir higienos reikalavimai SPA; gamtos ištekliai, naudojami SPA (algoterapija, balneoterapija, hidroterapija, peloidoterapija)
  • Elektroterapija

Praktika:

  • SPA veido ir kūno priežiūros procedūros: veido ir kūno odos analizė, veido ir kūno kosmetinės procedūros, SPA procedūros (algoterapija, balneoterapija, hidroterapija, peloidoterapija)
  • Veido, pečių juostos, kūno klasikinio masažo technika
  • Kiti masažai (akmenų; povandeninis masažas; rytietiškas pėdų, plaštakų ir galvos masažas; gilus miorelaksuojantis masažas.

Pastaba: Programos dalykai, studijuoti ankstesnėse studijose yra užskaitomi, pateikus tai įrodančius dokumentus.

MOKYMŲ KAINA

  • 1800 € už visą mokymų kursą. Į kainą įskaičiuotos visos priemonės reikalingos praktiniam mokymui ir egzaminui, teorinė mokymosi medžiaga, administracinis mokestis.
  • SPA specialistai, dirbantys šioje srityje ne mažiau kaip dvejus metus, gali egzaminus laikyti eksternu. Mokymų kaina eksternu – 1200 €.
  • Mokyklos “Art of Beauty” studentams – 1200 €. Į kainą įskaičiuotos visos priemonės reikalingos praktinio egzamino pasiruošimui, teorinė mokymosi medžiaga, administracinis mokestis.

DĖSTYTOJAI

Edita Gečevska – grožio terapeutė, masažo ir SPA specialistė, jau 8 metus dėstanti masažo technikas bei 6 metus konsultuojanti SPA srityje. Masažo Meistriškumo Mokyklos įkūrėja ir dėstytoja. Veido ir kūno masažų Meistrė (Manualinės terapijos institutas „INMASTER”, Barcelona) įvaldžiusi 16 skirtingų veido bei kūno masažo technikų. Diplomuota kūno psichoterapijos specialistė (International Academy of Humanitarian Technologies, Washington D.C.). SPA konsultantė, SPA meistrė-technologė, procedūrų ir ritualų kūrėja, Dr.Bacho žiedų terapijos specialistė.

Asta Bagdonaitė – grožio terapeutė, kūno priežiūros specialistė, dietistė. Ilgametė darbo patirtis kūno priežiūros specializacijoje leidžia tvirtinti, kad tik holistinis požiūris padeda tinkamai įvertinti ir parinkti geriausius kosmetinių problemų sprendimus. Todėl savo paskaitose akcentuoja būtinybę į kūną žvelgti kaip į visumą, individualybę, suvokti jame vykstančius procesus. Prioritetą teikia saikingam odai draugiškų kosmetinių priemonių vartojimui, pabrėžia kūno priežiūros svarbą ne tik iš išorės, bet ir iš vidaus.