Asmenims, siekiantiems antros kvalifikacijos, siūlome įgyti masažuotojo kvalifikaciją per 1 metus, nepriklausomai nuo turimos darbo patirties ir amžiaus.

Šią mokymo programą gali rinktis tik asmenys jau turintys sveikatos priežiūros srities išsilavinimą ar kitą aukštąjį / aukštesnįjį / profesinį išsilavinimą.

Mokykla “Art of Beauty” suteikia išskirtinę galimybę asmenims, keliantiems kvalifikaciją ar keičiantiems profesiją, per 1 metus įgyti masažuotojo 4 lygio kvalifikaciją negaištant savo brangaus laiko. Siūlome intensyvų 1 metų praktinį mokymą, vietoj 2 metų.

Mokslų trukmė sutrumpėja dėka to, kad teoriniai dalykai ar jų dalis užskaitomi iš ankstesnių studijų / mokslų. Specialybės teorinių dalykų (kurie nebus užskaityti iš ankstesnių studijų) bus mokomasi neakivaizdiniu būdu: dalį teorinių užsiėmimų turint su mokytojais, o didžiąją dalį teorijos mokantis savarankiškai, t.y. atliekant savarankiškas užduotis. Visa reikiama teorinė medžiaga bus suteikta.

Mokymasis bus daug efektyvesnis, kadangi užsiėmimai vyks nedidelėse grupėse iki 15 mokinių.

Visi praktinių dalykų trukmė valandomis lieka tokia pati, kaip ir mokantis pagal 2 metų programą.

Mokymosi trukmė: 1 metai (8 mėnesiai)
Mokymosi forma: dieninė, nuo 8 iki 14 val. darbo dienomis
Mokymosi pradžia: 2017 m. spalio 2 d.

Mokslų kaina 2200 €. Papildomai už medžiagas mokėti nereikės. Į mokslų kainą taip pat įskaičiuotas parengimas tarptautiniam ITEC sportinio masažo egzaminui.