Pirmosios masažuotojų laidos praktinis egzaminas

Masažai nejučiomis mane lydėjo jau nuo pat vaikystės. Dažnai šeimoje masažuodavome vieni kitus. Jei kuriai nors iš šeimos moterų suskausdavo nugarą, atskubėdavome į pagalbą. Juokinga prisiminti, bet augdama galvojau, kad visi šeimose turi tokį gražų masažo ritualą.

Tačiau po mokyklos baigimo, gyvenimas pasuko kitu keliu. Kelerius metus dirbau reklamos srityje, tačiau mintys grįždavo prie tų pačių abejonių- nesijaučiau savo vietoje, tačiau dvejojau dėl masažuotojo specialybės, nes buvau įsitikinusi, kad tam būtinai reikalingas medicininis išsilavinimas. Tačiau vėliau šias dvejones išsklaidė mano pirmoji masažo mokytoja Edita Zarecki. iš jos ilgametės patirties pasisėmiau supratimą, kas yra geras masažuotojas ir pirmąsias masažo technikas. Iš karto pradėjau dirbti ir vykdyti individualią praktiką.

Man puikiai sekėsi, tačiau pradėjau jausti, jog “verdu tose pačiose sultyse”, neužteko vien masažo kursų. Norėjosi įgyti daugiau žinių, kurios būtų kryptingos, visa reikalinga informacija būtų sistemingai pateikta vienoje vietoje. Tačiau masažuotojo specialistų tuo metu Vilniuje niekas neruošė. Apie “Art of Beauty” mokyklą gerus atsiliepimus buvau girdėjusi jau anksčiau, tačiau tuo metu mokykloje buvo siūloma mokytis tik kosmetiko specialybės. Pamenu, kartą parodoje “Pelenė” priėjau prie “Art of Beauty” direktorės ir pasakiau “kai tik Jūsų mokykloje bus galimybė mokytis masažo- aš Jus susirasiu”. 2014m. taip ir nutiko, netrukus pradėjau mokytis mokykloje “Art of Beauty” masažuotojo specialybės.

Jau po pirmojo kurso pasitaikė puiki proga nuomotis patalpas ir taip gimė mintis įkurti savo verslą.  „RANKOS“ masažo ir geros savijautos namai gimė 2015m. vasarą, supratau, kad noriu kurti aplink save komadą ir ne tik dirbti kaip masažuotoja, bet ir auginti specialistus, kurti gausią klientų bendruomenę. Šiandien mano galvoje sukasi dar daugiau planų- jaučiu, kad turiu drąsos, žinių ir pasitikėjimo savimi pabandyti įsikurti svečioje šalyje. Žinoma, veikla bus susijusi su masažais.

Esu laiminga, atradusi savo pašaukimą, savo svajonę- masažuotojo profesiją.

Simona Mikalauskaitė

Simona

Baigiau “Art of Beauty” mokyklą 2014 metais. Galiu drąsiai teigti, kad mokykla padėjo man pamilti kosmetikės profesiją ir įkvėpė mane drąsiai siekti savo tikslų. Po mokyklos iš karto pradėjau dirbti grožio salone “Esante” Vilniuje. Įgijau patirties darbui su kosmetologiniais aparatais, dariau įvairias kūno bei veido procedūras. Netrukus nusprendžiau, jog norėčiau dirbti savarankiškai ir atsidariau savo kabinetą. Pradžia nebuvo lengva, tačiau jaučiau, kad turiu pakankamai patirties ir drąsos siekti užsibrėžto tikslo. Šiandien jau daugiau nei metai, kaip sėkmingai kuriu savo brangų klientų ratą. Atlieku įvairias procedūras: manikiūrą bei pedikiūrą, blakstienų priauginimą, antakių korekciją, depiliaciją, veido bei kūno procedūras.

Stengiuosi nesiliauti tobulėti- neseniai pradėjau daryti antakių “6D Microblading” procedūras. Nuolat lankausi seminaruose ir keliu savo kvalifikaciją. Taip pat rašau žurnalams “Prie kavos” bei “Savaitė” specialisto komentarus įvairiomis grožio temomis. Malonu, kai galiu pasidalinti savo žiniomis.

Norėčiau padėkoti “Art of Beauty” mokyklai už puikią pradžią mano kosmetikės karjeroje. Rekomenduoju būsimoms mokinėms rinktis šią mokyklą, nes tikrai vertinu tiek teorines, tiek praktines žinias, kurias įgijau.

Simona Markauskaitė

Deimante

Mokyklą “Art of Beauty” baigiau 2015 metais. Iš karto pavyko susirasti darbą “ETNO SPA” centre, įsikūrusiame “Romantic” viešbutyje, Panevėžyje. Natūralu, kad truputį jaudinausi prieš pradėdama dirbti, tačiau tikėjau savo jėgomis, jaučiau, kad užteks tiek praktinių, tiek teorinių žinių.

Šiandien esu pasitikinti savimi kosmetikė, dirbu tame pačiame SPA, nes jaučiu, kad vis dar tobulėju, atiduotu visą širdį ir žinias savo klientams. Atlieku ne tik veido, bet ir kūno procedūras- įvairius įvyniojmus, masažus, šveitimus. Po papildomų apmokymų pradėjau daryti ir gydomąsias procedūras plaukams.

Tiek studijų metu, tiek dabar stengiuosi kelti profesinę kvalifikaciją. Studijų metu labai naudingi seminarai buvo organizuojami Kosmetikų ir Kosmetologų asociacijos (KKAL), todėl siūlau naudotis studentams taikomomis nuolaidomis ir būtinai dalyvauti. Dirbant “ETNO SPA” centre taip pat visada plečiu žinias. Dalyvauju įvairių kosmetikos priemonių seminaruose, taip pat mokausi papildomai įvairių masažų. Šiuo metu tobulinu chiromasažo žinias, taip pat laukia KOBIDO masažo mokymai.

„Art of Beauty“ mokyklą rekomenduoju visiems norinties gauti kuo daugiau praktinių bei teoriniu žinių. Be to, mokykla dažnai sulaukia svečių su įdomiais pasiūlymais ir seminarais. Mokykloje tvyro jauki atmosfera, šiltas kolektyvas bei malonus tarpusavio darbas. Mokykla tikrai stipriai paruošia egzaminams, o puikūs rezultatai matyti INFA tarptautiniame egzamine.

Na, o mano ateities planai yra plėsti žinias, įgyti kuo daugiau patirties, o kada nors tikiuosi atidaryti savo grožio saloną, tik dar nežinau kuriame pasaulio pakrašty.

Deimantė Medžiaveprytė

Screen Shot 2016-07-08 at 11.18.21

Baigusi vidurinę įstojau į archeologiją Vilniaus Universitete. Tačiau per pirmąjį pusmetį pastebėjusi, jog papildomi dalykai man įdomesni nei pagrindiniai supratau, jog turiu kažką keisti. Sukaupusi visas jėgas (pasirodo tai sudėtingiau nei galvojau) mečiau studijas ir jau kitą dieną nukeliavau į motyvacinį pokalbį “Art of Beauty” mokykloje. Buvau išsigandusi ne tik dėl pokalbio, tačiau ir savo, pagaliau išdrįsto, priimti sprendimo – mokytis kosmetologijos. Mat būdama dešimtokė dalyvavau parodoje “Studijos”, kurioje pirmą kartą išgirdau apie “Art of Beauty” mokyklą, tačiau nesulaukusi aplinkinių palaikymo – šios krypties nepasirinkau..

Tačiau, dabar drąsiai galiu teigti, jog tai buvo pats geriausias mano pasirinkimas! Kadangi baigiau vidurinę mokyklą puikiais pažymiais- “Art of Beauty” mokykloje mokiausi nemokamai. Jau po pirmųjų mokslo metų sulaukiau siūlymo atlikti praktiką salone. Buvau labai laiminga!

Antrajame kurse atstovavau  “Art of Beauty” mokyklą tarptautiniame kosmetikų ir kosmetologų konkurse, kuriame sunkiu darbu sugebėjau iškovoti pirmąją vietą! Po šio laimėjimo, man buvo suteikta galimybė atstovauti Lietuvą tarptautiniame konkurse Sankt Peterburge. Man pavyko iškovoti ketvirtąją vietą. Visi šie laimėjimai mane skatino žengti pirmyn ir atsidurti ten, kur esu šiandien. Jau treji metai sėkmingai dirbu kosmetologe, taip pat esu  “Grožio patarimai” atstovė (beauty blogger), viena iš “Phyris” kosmetikos trenerių bei praktinių – mokomųjų seminarų dėstytoja.

Nieko panašaus nebūčiau pasiekusi be nuostabios “Art of Beauty” komandos! Esu jiems labai dėkinga ir tikiu, kad tai –  tik pradžia!

Rasa Butkevičiūtė