Kosmetikų ir kosmetologų asociacijos online seminarai

Kosmetikų ir kosmetologų asociacija kviečia į online seminarus!   Sausio 11 d. 11.00 val. Kosmetiko ir kosmetologo darbą reglamentuojantys dokumentai. Kas naujo? Koordinatorė – kosmetologė, lektorė, KKAL prezidentė dr. JŪRATĖ JOCIENĖ.   Sausio 20 d. 17.00 val. Tinkamas laikas – dabar. Verslo ir rinkodaros įžvalgos. Koordinatorė – ASTA MAŽEIKIENĖ, akredituota ugdomojo vadovavimo (angl. k. – coaching) specialistė,…

Profesionalios kosmetikos PHYRIS ir DALTON seminaras

Mokykloje “Art of Beauty” (Vingrių g. 6a, Vilnius) lapkričio 6 d. vyks profesionalios vokiškos kosmetikos DALTON ir PHYRIS pristatymas! Apie produktus pasakos MIGLĖ KRUČIŪTĖ-BABICKIENĖ, sertifikuota kosmetologė, turinti tarptautinius aukščiausios kosmetologinės kvalifikacijos INFA ir CIDESCO „Gold Master“ diplomus, konferencijų ir seminarų pranešėja, aktyvi optimalios odos priežiūros projektų lektorė.

 

II-oji Kosmetikų ir kosmetologų asociacijos KONFERENCIJa

KADA?
2020 m. balandžio 7 d.

Konferencijoje Vilniuje pranešimus skaitys visos šalies įvairių sričių profesionalai: gydytojai dermatologai, dietologai, endobiogenikos specialistai, ilgametę praktinę patirtį turintys kosmetologai, psichologijos, verslo ir rinkodaros atstovai.

Senėjimas: šiuolaikinis požiūris į problemą ir terapinio poveikio odai galimybės

KADA?
2019 m. lapkričio 21 d.
Lektorė: TIINA MEDER, gydytoja-kosmetologė, tarptautinė kosmetikos priemonių kūrimo ir jos efektyvumo vertinimo specialistė, kosmetinės odos priežiūros procedūrų sudarytoja, populiarių knygų „Grožio mitai: visa tiesa apie kosmetiką ir grožio priemones” bei „Mokslas apie grožį: kas iš tiesų yra kosmetikos priemonių sudėtyje?” autorė.

Tailandietiško masažo kursai!

KADA?
2019 m. birželio 17, 18, 19, 20, 21 dienomis (5 dienos, 40 val).
Kursų mokytojas: įvairių masažo stilių ir būdų masažo terapeutas Andrius Jovaišas.